Přejít na obsah

Chiptuning


Albrecht

Doporučené příspěvky

Promin ale ford je celkove pruser. Od nich davam ruce pryc, odchazej i v serii.A vstrikovace Denso to je hotovy masakr, o kvalitach a nekvalitach nafty je dlouhe povidani, odebiram odborny casopis autoexpert a tam to je porad dokla. Jinak spatna nafta ublizi vice na PD elementech a na cerpadlech nez na samotnych TDI tryskach

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No sezere mozna dost, ale nepral bych ti videt vlastni trysky treba po 150tkm..

těch 150tkm je ale hezkých , ne ? na to že ford odejde po pár km.

vím o čem je řeč. rok jsem se shaněl po focusu, ale co se týká motoru, tak jsem byl moc náročnej. hledal jsem malej nájezd a co možná nejspolehlivější. nebyl k sehnání. tak jsem holt šel do okty.

čip na Forda si dá jen magor. ty motory na to nejsou i kdyby si do toho lil čupr naftu. prostě to nevydržej ;) fokus by byl jinak nej auto světa (on taky skoro je), ale ty motory :( (1,6 benzin je slabej a 2,0 sežere vše co vidí) to už jen naokraj ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

dneska jsme byli v Bohumíně u Indiho a TDIfuna v dílně na výměnu trysek,čip a seřízení motoru.Musím před nima smeknout,takový perfektní přístup jsem už dlouho neviděl!Práci udělali perfektní a poradili co s tím dál.Kára teď jede jak jsem si představoval.Ještě jednou dík,všem doporučím a když budu něco potřebovat určitě se domluvíme a přijedu. :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Musím se taky přidat a pochválit Indiho a TDIfuna. :specool: Dneska jsem byl u nich v dílně čipovat svojí Octu a kluci mi poštelovali i startování. Teď jede Octa jak drak a startuje jak nová. Na rovinu říkám, že jsou to super kluci, kteří svojí práci udělali velice kvalitně, a taky mi rádi poradili, jak dále Octu upravit. S jejich přístupem a provedenou prací jsem VELICE spokojený. Určitě je doporučím dalším lidem a budu je jen chválit. Ještě jednou dík kluci :worthy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mě mimo jiné taky opravili startování,se kterým jsem nebyl spokojený.Seřídili předvstřik a už to startuje na první otočení.Jinak dneska jsem měřil pružné zrychlení z 80 na 120 na 4ku/pro mě nejdůležitější údaj kvůli předjíždění) a rozdíl před čipem a po něm jsou 3!!!vteřiny.Před tím 9,teď 6sek.To myslím mluví za vše! :palec2::palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

tak že někdo se mě ptal co spotřeba po čipu,tak můžu říct,že čumím!Včera jsem byl prvně po čipu na delší jízdě Přerov Jablunkov a zpět.240km,dálnice Č.těšín-F.Místek 160km/h jinak 130km/h,obce dodržuju 50ku.Doba jízdy přesně 3 hod a spotřeba dle PP 4,9l! :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Nikdy bych si nenechal rozebrat ŘJ motoru mě to čipoval bývalej kolega (přehrál soft) a je to jediný řešení co uznávám jak se někdo sere do jednotky je to na nic nikdy nevíš jak moc to ohřeje pájením a co dalšího poškodí už jen tu voděodolnou izolaci obalu pak mužeš rovnou shánět jinou jednotku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nikdy bych si nenechal rozebrat ŘJ motoru mě to čipoval bývalej kolega (přehrál soft) a je to jediný řešení co uznávám jak se někdo sere do jednotky je to na nic nikdy nevíš jak moc to ohřeje pájením a co dalšího poškodí už jen tu voděodolnou izolaci obalu pak mužeš rovnou shánět jinou jednotku

u starsich do r.v.99 se musi pajet lol ,ale jestli ji umis prehrat tak ti zkuseni chipari budou libat ruce

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano ty to sice zmeris ale 10 000 je kurva dost. Tohle bych nejak udelal a koupil. Myslim ze to pajeni by se dalo nejak udelat. Nekomu bych to dal. Ale myslim ze by to fungovat melo a mohlo, to asi nebud jako ty POWER BOXY s 2 dratkama....

Kde jsi videl 10 000,- ??? chip u mne 6500,- na tenhle motor a v mesici prosinec je k tomu brzda gratis. Takovej vanocni darek :-) mozna dobre sledovat cenik...

Jinak pajel jsem hromady ecu a mam na to docela spickove zarizeni a ruzne ty serepeticky a zadnej problem, take dam na tuhle operaci zaruku. Je pravda ze jsem po par (tunerech) opravoval pajene ecu, hold kdyz si reknou za chip 2tis tak nemuzou nikdy koupit pajku za 20tis a pajeci pastu za litr. Tem se to proste neoplati a masti to asi trafopajkou :help:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk umístěno následující téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...