Přejít na obsah

Bosch aero twin na O1 ?


Ludvíček

Doporučené příspěvky

Návštěvník

Kluci mam origo Bosch aero - nevite jak je zabezpecit proti kradezi? Myslel jsem ze tam neco vlozit proti zmacknuti tech pacek, pak jeste neco jako stahovaci paska ci co, ale nic tam se nehodi a kdyz uz tak to vypada desne.Poradte jak na to!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 4 týdny později...
Mam Bosch aero a spokojenost největší ale taky by mě zajímalo jak to nějak zabezpečit proti neakejm (smradum) kteří by na to měly zálusk fuck poraďte!

diky

Stejně si myslím že když budou zabezpečené tak dokroutí celé ramena.Znáš to když je nemám já tak proč je má mít někdo druhej :kol-124:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam Bosch aero a spokojenost největší ale taky by mě zajímalo jak to nějak zabezpečit proti neakejm (smradum) kteří by na to měly zálusk fuck poraďte!

diky

Stejně si myslím že když budou zabezpečené tak dokroutí celé ramena.Znáš to když je nemám já tak proč je má mít někdo druhej :kol-124:

Uplně přesně...plně s tebou souhlasím, lepší když si vezmou stěrače než když ti potom v amoku poškrábou auto.

Jinak si myslím že jediné zabezpečení stěrašů je zapepit tam tu překlapávačku a až doslouží tak jí prostě ulomit ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
Když tu tak řešíte AeroTwin, už jste někdo zkoušel experimentovat se zadním stěračem?

Na tomto odkazu je jakýsi návod:

http://www.skodaoctavia.cz/Exteriernavody/SteraceAero.htm

Na zadní stěrač u octavie combi můžeme použít:

raménko VW Touran (1T0 955 707 A), stírátko VW Polo (6Q6 955 425 A),

krytka Octavia2 Combi (1Z9 955 435).

A nebo raménko strač krytku z Octavia Combi 2 (Nový stěrač z Octavia 2 je o něco delší je třeba ho zkrátit dle potřeby o cca 3cm)

Petr

Mám to přesně podle tohoto návodu, jen raménko na Tourana bylo 1T0 955 707 C. Pasuje i funguje dobře (stírá a nevrže), montáž cca 5 minut. Cena celkem 780 CZK, to ticho za to stojí......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
Když tu tak řešíte AeroTwin, už jste někdo zkoušel experimentovat se zadním stěračem?

Na tomto odkazu je jakýsi návod:

http://www.skodaoctavia.cz/Exteriernavody/SteraceAero.htm

Na zadní stěrač u octavie combi můžeme použít:

raménko VW Touran (1T0 955 707 A), stírátko VW Polo (6Q6 955 425 A),

krytka Octavia2 Combi (1Z9 955 435).

A nebo raménko strač krytku z Octavia Combi 2 (Nový stěrač z Octavia 2 je o něco delší je třeba ho zkrátit dle potřeby o cca 3cm)

Petr

Mám to přesně podle tohoto návodu, jen raménko na Tourana bylo 1T0 955 707 C. Pasuje i funguje dobře (stírá a nevrže), montáž cca 5 minut. Cena celkem 780 CZK, to ticho za to stojí......

To jsem rad,ze to je tak lehke,nechtel jsem kupovat ten z Octy II pry by se muselo neco zkratit,tak uz jsem ty soucatky nechal objednat a v pondeli si pro tojdu! :) :) Tak se tesim jak maly jak bude zasi nejaky maly tuning! ;) ;) cena 30 ecek takze v klidu!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
mam jeden dotaz trosku mimo misu ,ale taky o steracich, koukal jsem na ty rozmery a ja mam na kokte oba 480 mm a tam ctu ze ma byt jeden 530 a druhy 480 , ma to tak byt ??? diky za odpoved

Mám origo bosch a ten u řidiče je delší a u spolujezdce kratší kupoval jsem to tady na foru od svanca lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mam jeden dotaz trosku mimo misu ,ale taky o steracich, koukal jsem na ty rozmery a ja mam na kokte oba 480 mm a tam ctu ze ma byt jeden 530 a druhy 480 , ma to tak byt ??? diky za odpoved

Mám origo bosch a ten u řidiče je delší a u spolujezdce kratší kupoval jsem to tady na foru od svanca lol

dik za info :palec2: nezmeril bys pro me ten u ridice jestli ma 530 mm ? :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
mam jeden dotaz trosku mimo misu ,ale taky o steracich, koukal jsem na ty rozmery a ja mam na kokte oba 480 mm a tam ctu ze ma byt jeden 530 a druhy 480 , ma to tak byt ??? diky za odpoved

Mám origo bosch a ten u řidiče je delší a u spolujezdce kratší kupoval jsem to tady na foru od svanca lol

dik za info :palec2: nezmeril bys pro me ten u ridice jestli ma 530 mm ? :-)

OK zítra ti to změřím lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
Mám je od bosche a max. spokojenost, stírají fakt dobře.

No uvidí se po zimě::Co vydrží.

Mam je ted uz druhou zimu a zatim stiraj porad dobre, akorat je obcas musis otrit pokud sou hodne spinavy a pak sou zase ok, zalezi taky co pouzivas za destilku/nemrznouci kapal.

Editováno: , autor: JasteR
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
  • Pawouk odbral (a) toto téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...