Přejít na obsah

Bosch aero twin na O1 ?


Ludvíček

Doporučené příspěvky

cawte potreboval by som poradit mam s kodu octavia 1,9 tdi r.v. 1999 a hanam stierace od bosch potrebujem nieaku stranku kde sa daju objednat presne na moj model octavie dik moc

Kde se dají levně sehnat klasické BoschTwin?

Editováno: , autor: ZEZA
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Doted jsem mel na octe klasicky raminka a na tom Bosch Aerotwin, byl sem s nim docela spokojenej ale koupil jsem tady na foru raminka i s listama na novyho Supa. Vypadaj dost dobre, maj novejsi uchyceni nez Octa2, jenze... Musel jsem je dopasovavat a sundal jsem je tolikrat az sem ukroutil hridelku. Ted uz pasujou. Prvni fotka je z myho auta se steracema ze Supa2. Stve me, ze pravej sterac nesel zvednout, takze jsem je dal zase pryc a ted shanim ty sterace na druhy fotce. Jsou z Bory a vypadaj, ze by bez uprav pasovali na O1 a mely by jit i zvedat. Nemate to nekdo vyzkouseny? Do svejch starejch Aerotwinu jsem koupil za 40Kč novy gumicky, vymena sla uplne v pohode. Nechtelo se mi na zimu kupovat novy sterace, koupim je az na jare. Zatim to stira dobre, tak sem zvedavej jak dlouho ;-) P.S. Kdyby nekdo chtel tak mam doma zanovni raminka i s listama ze Superb2 ktery sou upraveny na O1, dokonce pravej sterac stira uplne na cely draze, tedy i dole. Necham je za 1400Kč.

post-2805-1227893573_thumb.jpg

post-2805-1227893604_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja sem ted uspesne jedny Aerotwiny vyreklamoval , ale panum v obchode se penizky mooc vracet nechtelo prej sem prvni kdo je reklamoval.koupil jsem si je z duvodu toho ze uz jsem je jednou na oktě mel a byl sem spokojenej jak blecha , ale tyhle posledny vydrzely 2 metry a nechavaly po cele delce prouzky vody oba dva a to sem rikal ze to takhle nepujde.A kdyz jsem se ptal jaky jiny sterace si mam koupit pan mi rekl ze to je uplne jedno ze stejne kazdy znicim a to me dozral a nic sem si u neho nekoupil.Ja bych ty twiny chtel ale nechci zase za 2 metry resit ze nestiraji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Doted jsem mel na octe klasicky raminka a na tom Bosch Aerotwin, byl sem s nim docela spokojenej ale koupil jsem tady na foru raminka i s listama na novyho Supa. Vypadaj dost dobre, maj novejsi uchyceni nez Octa2, jenze... Musel jsem je dopasovavat a sundal jsem je tolikrat az sem ukroutil hridelku. Ted uz pasujou. Prvni fotka je z myho auta se steracema ze Supa2. Stve me, ze pravej sterac nesel zvednout, takze jsem je dal zase pryc a ted shanim ty sterace na druhy fotce. Jsou z Bory a vypadaj, ze by bez uprav pasovali na O1 a mely by jit i zvedat. Nemate to nekdo vyzkouseny? Do svejch starejch Aerotwinu jsem koupil za 40Kč novy gumicky, vymena sla uplne v pohode. Nechtelo se mi na zimu kupovat novy sterace, koupim je az na jare. Zatim to stira dobre, tak sem zvedavej jak dlouho ;-) P.S. Kdyby nekdo chtel tak mam doma zanovni raminka i s listama ze Superb2 ktery sou upraveny na O1, dokonce pravej sterac stira uplne na cely draze, tedy i dole. Necham je za 1400Kč.

Z G4 alebo aj bory to pasuje uplne v pohode, bez akychkolvek uprav. Ak chces, mam jedny polrocne na predaj:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
Ja koupil vcera ve Skode, tak uvidim, co to bude delat. Z raminkovych uz jsem byl uplne :feve:

Od Škody je mám asi 2 měsíce a zatím stírají perfektně (ramínkové stěrače byly katastrofa) a jak říkají ostatní, musí se ty stěrače i sklo někdy pořádně umýt a odmastit a budou sloužit hodně dlouho :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Tady můžete porovnat rozdíl mezi stírátky aero na původních ramínkách a origo stírátky aero vč. ramínek z OII.

Kromě zřejmého estetického rozdílu je nyní lepší ostřik předního skla, už nebrání vysoko postavené původní ramínko ;)

post-4311-1232204765_thumb.jpg

post-4311-1232204774_thumb.jpg

post-4311-1232204782_thumb.jpg

post-4311-1232204789_thumb.jpg

Editováno: , autor: Ignác
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak pridam trosku do diskuze,mam tyto sterace 1,5 roku a uz zacinaji jako drhnout(takove to skakani po okne) a vynechavat.Sou to origo bosch. A zejmena pro vyssich ryhlostech kolem 120 a vice vynechava ridicuv sterac v draze stirani (u prostred cca 5 cm sirokou nestiranou plochu) Octavia I

to potvrzuju a od 2OO a víc to vypadá, že ulítnou, seriovy byly v tomhle lepší

mam je asi 6 měsíců a jsou na vyhození, na jaře dám nový okno a i aerotwiny

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk odbral (a) toto téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...