Přejít na obsah

Alu kola


foromen

Doporučené příspěvky

No to jsi me trosicku uklidnil ;) Ale vis jak kde bych to zjistil na 100% nechci koupit neco co nebude na sto procent pasovat

mam doma velkej katalog od Alcaru a ten tu tvoji kombinaci disku umožňuje(sice tam pišou že by se měl zkontrolovat volný prostor kolem kola), ale v práci jsme už jednoho Roomíka do téhle kombinace obouvali a no problem....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ve čvrtek jsem konečně obul Beary 6,5 Jx16 ET43,205/45/16 87w. 87 zátěžové,neb 85 neměli a 85jsou zapsané v techničáku,ušetřili jsme na DPH,tak musíme přitlačit třeba na kolech,o osmset dražší na kole k 83. 45 ale nejní taky až tak běžný rozměr.Po projetí webu ,nabídka pestrá v 83jkách,v zátěžových 30% , na skladu ale 0.Tak jsem zajel do pneu servisu kde mi nabídli ""2""značky,doporučili ""1"",za dva dny namontovali a když jsem vyjížděl ze servisu,tak na první křižovatce jsem to jen tak tak dobrzdil.V pátek jsem je jel ohoblovat od mýdla a dnes, když jsem jel z chaty ,bych řekl že začínají sedět po 600 km.Takže ve sklepě mám zimáky goodyear 185/60/15 85H najeto 4000km ,na balkoně bridgestone er300 195/55/15 85h najeto 500km a to nový na autě.Tolik bot jsem nikdy neměl ani na sebe :) . Ale to hlavní ET43 mě připadá dost ve vnitř,tak přemejšlím,po měsíční anabázi co nazout,že tam dám 10-15mm podložky :wallbash: ET38 by asi opticky seděla lépe.Zítra nafotím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

smarja., to je kolecek.,

jak resite rezervu? podle zakona by mela byt shodna ze? k mymu autu sem dostal stejnou, tedy bridgesotne 15´´ takze pohoda, ale kdyz tam davate jiny kola, tak nechavate rezervu stejnou?

Rezerva může být jakákoliv,samozřejmě z těch rozměrů,ráfků a pneu,které jsou uvedeny v TP. :palec2:

Je jedno,jestli má zimní nebo letní vzorek.

Dokonce může být použito schválené kolo jiné konstrukce(dojezdové).

Editováno: , autor: mikl
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ve čvrtek jsem konečně obul Beary 6,5 Jx16 ET43,205/45/16 87w. 87 zátěžové,neb 85 neměli a 85jsou zapsané v techničáku,ušetřili jsme na DPH,tak musíme přitlačit třeba na kolech,o osmset dražší na kole k 83. 45 ale nejní taky až tak běžný rozměr.Po projetí webu ,nabídka pestrá v 83jkách,v zátěžových 30% , na skladu ale 0.Tak jsem zajel do pneu servisu kde mi nabídli ""2""značky,doporučili ""1"",za dva dny namontovali a když jsem vyjížděl ze servisu,tak na první křižovatce jsem to jen tak tak dobrzdil.V pátek jsem je jel ohoblovat od mýdla a dnes, když jsem jel z chaty ,bych řekl že začínají sedět po 600 km.Takže ve sklepě mám zimáky goodyear 185/60/15 85H najeto 4000km ,na balkoně bridgestone er300 195/55/15 85h najeto 500km a to nový na autě.Tolik bot jsem nikdy neměl ani na sebe :) . Ale to hlavní ET43 mě připadá dost ve vnitř,tak přemejšlím,po měsíční anabázi co nazout,že tam dám 10-15mm podložky :wallbash: ET38 by asi opticky seděla lépe.Zítra nafotím.

Takže potvrzuješ, že s ET 35 a 7J problem urcite nebude. To jsem rad. Jinak milotec nazul na roomstra 7,5J x 17 ET 40 a v poho a podle tabulek by mely jeste o 1mm vycnivat vic nez ty co chci, takze jsem uz asi rozhodnuty ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak a já už taky obul letní botičky, Alu kola ALUTEC NITRO, 6,5J x 15´, 5x100 ET 38, pneu originál Turanza ER 300 195/55/15.

Skusim sa este raz spytat, co obnasa zapisanie diskov do TP ktore tam nie su ? Original su trochu drahe ale rovnake rozmery ako su v TP akosi neviem najst inde....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...