Jump to content
Confusum

Mapy do Amundsena

Recommended Posts

Ten samý problém. Mám Yetiho od roku 2014 s Amundsenem+ a už se mi stává při navigování, že chybí nové ůseky silnic. Na Yetiho jsem patřičně hrdý jelikož jsem viděl Top Gear, kde byl vychválený do nebe. Škoda, že autoři Top Gear, nehodnotili přístup výrobce k software navigace. V době, kdy každý, kdo něco vyrábí Vám poskytuje firmware zdarma, kdy koupíte navigaci za 5.000,- s doživotními aktualizacem zdarma, mám dávat ročně do aktualizací 10.000,-  (jednou za rok jedu lyžovat do Alp, jednou za rok na Balt, nebo Mazury a potřebuji jak Evropu západní, tak východní. Je to pro mne velké zklamání a i když se snažím chovat se čestně, nezbývá než se obrátit na hackery.

Edited by Ibra

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zdravím všechny, nedavno jsem koupil sveho vysneneho Yetiho a prave řeším mapy a hlavne aktualizace, mám tam jen Nemecko a potreboval bych prave Č.R , poradite mi  kde mam stahnout práve nove mapy? dekuji mockrat.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hlavně je potřeba uvést, jakou navigaci v Yeti máš, pokud už nového MIB Amundsena, stačí podle VIN stáhnout na http://updateportal.skoda-auto.com/cs nové mapy a nakopírovat na originální navigační kartu. U staršího amundsena a amundsena+ ti moc neporadím, a pokud máš Columbus https://shops.volkswagen.com/en_GB/web/zubehoer/p/navigations-dvd-rom-cy-europa-west-v15-1t0051859an-11

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...