Přejít na obsah
 • Vytvořit účet

  Doporučené příspěvky

  Ten samý problém. Mám Yetiho od roku 2014 s Amundsenem+ a už se mi stává při navigování, že chybí nové ůseky silnic. Na Yetiho jsem patřičně hrdý jelikož jsem viděl Top Gear, kde byl vychválený do nebe. Škoda, že autoři Top Gear, nehodnotili přístup výrobce k software navigace. V době, kdy každý, kdo něco vyrábí Vám poskytuje firmware zdarma, kdy koupíte navigaci za 5.000,- s doživotními aktualizacem zdarma, mám dávat ročně do aktualizací 10.000,-  (jednou za rok jedu lyžovat do Alp, jednou za rok na Balt, nebo Mazury a potřebuji jak Evropu západní, tak východní. Je to pro mne velké zklamání a i když se snažím chovat se čestně, nezbývá než se obrátit na hackery.

  Editováno na Ibra

  Sdílet tento příspěvek


  Odkaz na příspěvek
  Sdílet na ostatní stránky

  Zdravím všechny, nedavno jsem koupil sveho vysneneho Yetiho a prave řeším mapy a hlavne aktualizace, mám tam jen Nemecko a potreboval bych prave Č.R , poradite mi  kde mam stahnout práve nove mapy? dekuji mockrat.

  Sdílet tento příspěvek


  Odkaz na příspěvek
  Sdílet na ostatní stránky

  Hlavně je potřeba uvést, jakou navigaci v Yeti máš, pokud už nového MIB Amundsena, stačí podle VIN stáhnout na http://updateportal.skoda-auto.com/cs nové mapy a nakopírovat na originální navigační kartu. U staršího amundsena a amundsena+ ti moc neporadím, a pokud máš Columbus https://shops.volkswagen.com/en_GB/web/zubehoer/p/navigations-dvd-rom-cy-europa-west-v15-1t0051859an-11

  Sdílet tento příspěvek


  Odkaz na příspěvek
  Sdílet na ostatní stránky

  Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

  Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

  Vytvořit účet

  Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

  Vytvořit nový účet

  Přihlásit se

  Máte již účet? Zde se přihlašte.

  Přihlásit se

  ×