Jump to content
Confusum

Mapy do Amundsena

  Recommended Posts

  Ten samý problém. Mám Yetiho od roku 2014 s Amundsenem+ a už se mi stává při navigování, že chybí nové ůseky silnic. Na Yetiho jsem patřičně hrdý jelikož jsem viděl Top Gear, kde byl vychválený do nebe. Škoda, že autoři Top Gear, nehodnotili přístup výrobce k software navigace. V době, kdy každý, kdo něco vyrábí Vám poskytuje firmware zdarma, kdy koupíte navigaci za 5.000,- s doživotními aktualizacem zdarma, mám dávat ročně do aktualizací 10.000,-  (jednou za rok jedu lyžovat do Alp, jednou za rok na Balt, nebo Mazury a potřebuji jak Evropu západní, tak východní. Je to pro mne velké zklamání a i když se snažím chovat se čestně, nezbývá než se obrátit na hackery.

  Edited by Ibra

  Share this post


  Link to post
  Share on other sites

  Zdravím všechny, nedavno jsem koupil sveho vysneneho Yetiho a prave řeším mapy a hlavne aktualizace, mám tam jen Nemecko a potreboval bych prave Č.R , poradite mi  kde mam stahnout práve nove mapy? dekuji mockrat.

  Share this post


  Link to post
  Share on other sites

  Hlavně je potřeba uvést, jakou navigaci v Yeti máš, pokud už nového MIB Amundsena, stačí podle VIN stáhnout na http://updateportal.skoda-auto.com/cs nové mapy a nakopírovat na originální navigační kartu. U staršího amundsena a amundsena+ ti moc neporadím, a pokud máš Columbus https://shops.volkswagen.com/en_GB/web/zubehoer/p/navigations-dvd-rom-cy-europa-west-v15-1t0051859an-11

  Share this post


  Link to post
  Share on other sites

  Create an account or sign in to comment

  You need to be a member in order to leave a comment

  Create an account

  Sign up for a new account in our community. It's easy!

  Register a new account

  Sign in

  Already have an account? Sign in here.

  Sign In Now

  ×