Přejít na obsah

Škoda Octavia IV


_Denis_

Doporučené příspěvky

Čistě podle galerie jsem se už lekl, že to co tam je je realita, protože je to příšerné. Pak jsem ale četl a pochopil jsem, že jsou to jen ilustrace a potvrdili pouze pravost toho obrázku z konfigurátoru. Uvidíme jak to bude vypadat na skutečných fotkách a v reálu, ale jinak uznávám, že se mi to docela líbí :kol-47:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

On 10/20/2019 at 4:23 PM, _Denis_ said:

Oproti OIII aspoň čistě designově hezké, ale jsem jediný, komu celkově auto opravdu přijde jako větší facelift? Možná to ve mě evokují jen ta zrcátka, no "huu, bomba!" chuť říct nemám. 

Vzhladom na zachovanie razvoru a len symbolicke predlzenie karoserie o 2 cm mam taku predtuchu ze O3 a O4 budu v podobnom "faceliftovom" vztahu ako kedysi Golf 5 a 6, alebo vraj aj chystany Golf 8 vs 7, teda len radikalne facelifty...

 

Jan R.: je to len photoshop. Podla uniknutej fotky naraznika aj oficialnych skic je jasne, ze hmlovky budu v strede nasavacieho otvoru, nie v hornych rohoch ako to ma Scala. Taktiez dolne prelisy v dverach budu podobne tym z modernych Audi, nie tym zo Superba 3...

Editováno: , autor: Cjoctavian
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk umístěno následující téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...