Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Doporučené příspěvky

Zdravíčko, chtěl bych se zeptat, zda je předepsaný interval výměny palivového filtru, nějak neumím dohledat kdy by se měl měnit

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
    Sdílet na ostatní stránky

Podle dílenské příručky je to takto:

Každých 30 000 km
    – Čistič paliva: výměna (vznětové motory při provozu na palivo, které neodpovídá normě DIN EN 590)

Každých 90 000 km
    – Čistič paliva: výměna (vznětové motory při provozu na palivo, které odpovídá normě DIN EN 590)

• Upvote 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
    Vloženo (upraveno )

Ahoj mam octaviu3 a chcem vedieť kde sa nachádza palivovy filter.TDI 1,6 2013

Editováno na Martin DUFFEK
    • Downvote 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pozeral si dielenskú príručku?

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud se musíš ptát na tak základní věc... Tak nevím k čemu ti tato informace bude.... :X

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

A navíc už jedno téma o palivovém filtru tady je - témata sloučena. Pro příště dodržuj pravidla fora.

K filtru - otevři kapotu motoru a na levé straně ho uvidíš. Viz foto:

tdi.thumb.jpg.71b815ae267bde7cb4e326c4075397de.jpg

• Upvote 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Diky a mas skúsenosti prosimta z vymenou.Včera sem cetl že pri je potreba stim jit do servisu a napojiť na diagnostiku kvôli čerpadlu. Čo je na tem pravdy.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Je nutná diagnostika, kdy naplníš čerpadlem obal filtru. Popisuju to v mém tématu v sekci OIII - Vaše Octávie. Mám tam přímo i fotku.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Podobný obsah

• Od hraboshh
        Ahoj, měl bych na vás jako laik dotaz ohledně zapojení hadic u palivového filtru.
        Minulej týden mi v servisu měnili palivovej filtr. Když jsem se na to koukal, tak podle dílenské příručky jsou hadice k, tandemu a zpětná od tandemu přehozeny. Je možné, že to špatně zapojili?

Podle dílenské příručky by třetí výstup z leva měl jít k tandemu a poslední vystup an filtru by měl jít od tandemu přes snímač teploty paliva. Nevím, jaká je konstrukce toho palivového filtru, tak nevím, jestli můžou být ty hadice přehozené. Může to mít nějaký vliv na chod motoru?  Ještě jsem se koukal na googlu na nějaké obrázky motorů 2.0tdi a zdálo se mi, že tam je to taky přehozené, tak jsem z toho zmatenej. Diky za každou připomínku.

Motor 2.0 tdi, 103kw, BMM
      • Od marmar7777
        Zdravím, zkoušel jsem hledat tuto informaci na netu ale bezúspěšně. Mám motor bxv 1.2 12v 51kw, ale nikde nemůžu najít, jaké má mít čerpadlo a filt tlak. Jsou totiž na internetu 3 a 4 barové pro ten stejný motor. Máte někdo info (odkaz) kde bych vyčetl, jaké komponenty tam mají být? Když jsem koupil auto po předchozím majiteli, tak jsem si po měsíci všimnul, že čerpadlo je 3 barové, ale palivák je 4 barový...
      • Od Dusanbe82
        Prodám tyto CANové polodot budíky 1U0 920 821K z edice Laurin a Klement (chromové kroužky) pro diesel včetně PINu. Vhodné od 2001, ale lze zprovoznit i od 1999. Možnost dodělat pal. PC (pravá páčka, venkovní teploměr atd.) nebo tempomat. Možnost instalace a zprovoznění Chomutov - Praha

STAGING - možnost aktivace protočení ručiček po otočení klíčku

INZERÁT PLATNÝ DO SMAZÁNÍ

Email nonstop, telefon po 17 hodině, děkuji.
      • Od Dusanbe82
        Prodám tyto maxidot budíky 1Z0 920 842D včetně PINu k imobilizéru. Mohu zprovoznit do rv. 2009. Plexi leštím pastou.
        Uvítací logo "Welcome" aktivní. Ukazují ikonku tempomatu. Možno nastavit po otočení klíčku svítící ručičky, případně podsvit celých budíků.

Případně pro auta bez palubní PC mám pravou páčku, případně i levou s tempomatem a podvolantovou jednotkou. Nastaveno 0km. Možnost přizpůsobení do auta - Chomutov - Praha

INZERÁT PLATNÝ DO SMAZÁNÍ

Email nonstop, telefon prosím po 17 hodině, nebo SMS, děkuji.

MOŽNOST OPRAVIT EEPROM PO ŠPATNÉM ZÁPISU KILOMETRŮ. Zobrazuje se v rohu Error.
        00003 - Control Module: Defective
      • Od lada
        Je mozne sam si zkontrolovat filtr paliva??popř. kde se presne nachazi u 1.4 16v?