Jump to content
gabbi

Asistent rozpoznania únavy

Recommended Posts

Stále hledám někoho, kdo by mi ze svého auta s "otravným=funkčním" asistentem vyčetl hodnoty výše. Najde se někdo ? Najeto okolo 80 tisíc a stále bez známku funkčnosti / samozřejmě mikrospánky byly. V servisu tak nějak vyjma vyvolání hlášky o pauze, nejsou schopni pomoci...

https://forum.skodahome.cz/topic/143458-asistent-rozpoznania-%C3%BAnavy/?do=findComment&comment=2375950

S čím bys chtěl pomoci? Je drzost výrobce udávat tento systém za funkční. 

• Upvote 1

Mne to vyhodilo tu hlasku dokopy asi 5 krat. Z toho 2 hned po nastartovani a prejdeni par metrov

Je to 3.14čovina rovnako ako vyhodnocovaci algoritmus oleja, baterie atd.

• Upvote 1

před 5 hodinami, Clerfayt napsal:

S čím bys chtěl pomoci? Je drzost výrobce udávat tento systém za funkční. 

Potřeboval bych porovnat hodnoty z diagnostiky ...

https://forum.skodahome.cz/topic/143458-asistent-rozpoznania-%C3%BAnavy/?do=findComment&comment=2375950

před 4 hodinami, sk0d@ napsal:

Mne to vyhodilo tu hlasku dokopy asi 5 krat. Z toho 2 hned po nastartovani a prejdeni par metrov emoji1751.png

Je to 3.14čovina rovnako ako vyhodnocovaci algoritmus oleja, baterie atd.

A diagnostiku nemáš, že bys poskytl ty hodnoty, co jsem psal výše? :-)

To, jestli to je nebo není číčovina bych rád posoudil na základě vlastní zkušenosti - ale to by mi to musel vůbec se někdy ukázat :-)

před 2 hodinami, Shaarky napsal:

To, jestli to je nebo není číčovina bych rád posoudil na základě vlastní zkušenosti

Co by to mělo být jiného než píčovina?

Aby systém fungoval, musí mít vstupy. Má snad tento systém nějaký relevantní vstup? Třeba, jestli jsou oči řidiče otevřené? Jestli mu nepadla hlava vlivem spánku? Jaký má tep-? Teplotu? Jestli se nepotí? EKG?

Připadá mu ti tu jak u dementů. Poznat unaveného člověka není ani s lékařskými přístroji jednoduché.

A jak ten systém funguje?

1) Když jedu z práce po celonoční šichtě unavenej jak prase se sirkama v očích, ani jednou systém nereagoval.

2) Jedu bdělí a svěží, pěkně na pohodičku.... a vyzve mě, ať si zastavím na kafe....?

Funguje to prostě tak jak má. Bez vstupů jako náhodný generátor.

Ok a zpět k mé prosbě, díky.

Jinak jak systém funguje, je zde myslím popsáno. Pokud chceš navrhnout nějakou změnu, klidně jdi do patentového řízení :-)

Právě že je to popsáno a z toho je naprosto jasné, že to fungovat nemůže.

Na strankach skody som cital ze sa to da dokupit vo forme aktivacneho kodu... ktory mi v autrizovanom servise cez pocitac zapisu do riadiacej jednotky. Nejak mi to pride priliz zjednodusene povedane, ale ak to je skutocne tak, tato funkcia by sa mala dat dokodovat aj svojpomocne, ci? Ked uz ma clovek to VSDS

Ano, je to tak jednoduché jak je popsáno, ale je to stejné jako třeba s výměnou Infotainmentu, je potřeba to udělat v ŠA.