Přejít na obsah

1.0TSi 81KW a LPG?


kozlustechnykus

Doporučené příspěvky

Pak jdeš správným směrem. Když jsem před lety hledal informace ohledně TSI tak

bylo ticho po pěšině, zkušeností málo. Tajná resp. nedobytná informace byla, jak

velký je přívstřik benzinu. Nikdo to nechtěl prozradit, protože při velkém jde ekonomika

zástavby do kopru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 2. 5. 2024 na 19:33, Sudetak napsal:

Tak já jsem již ohledně LPG out, ale kdybych vybíral, tak bych šel pouze do roky odzkoušeného systému a

hlavně roky zkušenostmi nabytého montážníka. Proč si neuděláte zastávku u Karla a nehodíte s ním řeč ?

Dostali byste informace z první ruky a ověřili, že Karel ještě vůbec žije 🙂

Co jsem koukal tak Karel montuje do TSiček BRC-Maestro, obdoba mého Prinse,dokonce tyto firmy i nějak spolupracují co jsem slyšel.Přivstřik benzínu maji uvedeno do 5 %,ale jak to funguje v praxi nevím.Ale vzhledem k tak malému přivstřiku benzínu jako ma Prins k tomu důvěru moc nemám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem chtěl BRC které jsem předtím měl už 2x ale montážník mi řekl že jedině Landi renzo to má zmakle (2022) a to právě on předtím dělal ty brcčka. V tom roce měl prins určitý pevné nastaveny privstrik

Po montáži jsem zjistil, že k tomu nemá hardwarový klíč (po telefonatech s dovozcem), aby mohl nastavit privstrik ale jakž takž to funguje. Dlouhodobá benzín je teď 0.87.

Dnes jsem tomu dal v serpentinách při honičce s motorkou tak, že olej šel na 105 stupňů, což jak víme, je u tohoto motoru velmi výjimečně:)

@patrikderka jak jsi na tom s montáží?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Karel je zkušený a má určitě konkrétní data z více aut, ale nemyslím, že to sdělí.

Návratnost je prostě citelně delší než u systémů montovaných do atmosferických

a jiných neTSI motorů a s tím se nechce nikdo chlubit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 6. 5. 2024 na 18:26, patrikderka napsal:

Tak auto už je v LPG servisu, kvůli svátku budu auto mít až ve čtvrtek nebo pátek. Trošku se pokusím toto vlákno oživit a popisovat moje zkušenosti s LPG. Plynař mi jinak řekl, že 1.0TSI je obzvlášť oříšek a je NUTNÝ ten emulátor.

Ahoj,tak jak to vypadá,auto už máš po přestavbě doma? Bylo by možne vyfotit přestavbu Lpg?

Editováno: , autor: Bitttpower2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mapa LPG upravená, je to lepší, ale ne stejné. Bylo mi vysvětleno že to nikdy nebude jako na benzín. To z toho důvodu že při provozu na benzín se nedetonuje benzín ale pára z něj a to hned v několika vrstvách (TSI motor), to má za následek lepší zrychlení... LPG však tohle nedokáže a proto je bez turba linejsi.

 

Ještě mi navrhl že se ještě může poladit software ale to už musí udělat ten Ital. Zároveň mi doporučil vyjet pár nádrží že se ještě plyn sám poupravi a výkon se může ještě o těch +\- 5% zlepšit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 hodinami, shmaic napsal:

Boze to jsou vždycky kecy.

A než to udělali tak stejně jako ostatní šířili větu, že na LPG to musí jet stejně jako na benzín, aby zástavba byla kvalitní:D

To auto si mimochodem zvyká, po pár km jede jinak.

Nikdo mi neříkal že to pojede stejně. Ba naopak mi řekl že u toho 1.0TSI to pojede o něco hůře právě kvůli zvýšené věci s tím spalováním.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...