Přejít na obsah

Škoda SCALA


Petrzi

Doporučené příspěvky

Pridam sem moju trojdnovu skusenost ......Dostali sme Scalu 1,5 Tsi dsg v nadhernej cervenej,vo velmi slusnej vybave STYLE ako nahradne auto pocas servisu nasich rodinnych aut.

Trosku skoda,ze auto bolo uplne cerstve/iba 2300km/a motor sa teda javil taky nejaky prispaty/porovnavam s mojim v Superbe,kde ide ovela lepsie od sameho zaciatku/

Kazdopadne aj v Scale neskutocne dobre odhlucneny a kultivovany,celkovo velky pokrok co sa tlmenia nerovnosti tyka/auto malo 17" disky a zimne pneu/

Z vonku ozaj dravy a lubivy dezign  aj v tejto cervenej farbe je ozaj auto neprehliadnutelne.Vecer otestovane aj priplatkove LED svetla s prisvecovanim do zakrut a prepinanim dialkovych.Musim uzat,ze funguju uplne skvelo a zasluzia si pochvalu.Krasny design zadnych aj s dynamickymi smerovkami robi Scalu aj zo zadneho pohladu velmi atraktivnou.

Interier trosku nie moj smak.Kopec sice slusnych plastov,ale s roznou texturou povrchu posobi trosku rozhadzanym dojmom.Rapid sa mi v tomto ohlade pacil viac.Proste sa mi paci viac taka uhladena klasika.Zachranuje to celkom slusne ale podsvietenie v palubovke,vo dverach a pod nohami a v strope.Audio bolo zakladne,ale hralo velmi slusne.

Slusny priestor,v aute,v uvedenom aute kopec asistentov a priplatkovej vybavy,motor,ktory sa predpokladam prebudi/aj spotreba bola zatia vyssia 7,3 dlhodobo/s nim dobre fungujuca dsg,ticho a celkovo kultivovanost,slusna stabilita na ceste,atraktivny a lubivy design/ta cervena met je ozaj nadherna/ su benefity,ktore robia Scalu atraktivnou.Trosku to kazi iba ta "ustrelena" cena.Kazdopadne auto,o ktorom sa da rozmyslat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Určitě je to Style?Jinak hezky napsáno.

Každopádně je vidět, že i "celobarevná" Scala může být hodně šik.

Koukám, že co trh, tak jiná specifikace výbavy (třeba chromované lišty kolem oken)..

Edit: Myslel jsem, že je to Ambition..

Editováno: , autor: Tomíno S.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já budu v menšině, většině lidem se líbí. Já to teda nechápu, tohle je totiž barva, která je vyloženě škaredá.  Svou oblibu má jen kvůli originalitě, ale ne kvůli líbivosti. Když budou vedle sebě dvě MC šedá a červená, tak by mě zajímalo jak budou hodnotit namátkově kolemjdoucí a nezaujatí lidé.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...