Přejít na obsah

Chiptuning


Návštěvník

Doporučené příspěvky

Taky mám 1,4 50 kW a nechal jsem chipovat u Cimbu!!! Sídlo je u MB, já jsem sice z Ostravy, ale vsadil jsem myslím na jistotu a u pana Jandy jsem byl spokojen. Samozřejmě nikdo od toho chipu nemůže čekat zázraky, ale pozant to je, především při rychlostním sutpni 3,4 a 5, samozřejmě auto musí být trochu v otáčkách, pak to jede skvěle a taky 5etka už není tak chcíplá a mám pocit, že i do kopce má chuť dávat, nebo jak to prostě říct. Takže pokud někdo neví, co s pětkou, nechť si ten chip u CIMBU udělá a je to. Sám za sebe mohu jen a jen doporučit a to nemluvím o známém, který si tam nechal udělat felicii 1,6 a je spokojen nadmíru!!!!!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...
z těch reakci co jste tady všici psali jsem tak docela na rozpacích...............na jaro jsem plánoval že nechám svoje 1,4 MPI 44kw chipnout od Cimbu, ale ted bych asi chtěl slyšet rozumnej názor zda to má cenu či to cenu nemá

to se nedovíš, každý má své měřítko, obecně, kdo nemá, říká že to cenu nemá, kdo má je pro, nejlépe je vyzkoušet, svez se s chipovaným autem a s autem bez chipu, Cimbu tuto možnost nabízí, přijedeš, vyzkoušíš a pak se rozhodneš,

osobně chip mám, posoudit musí jiní co mají HTP jako já, ale bez chipu, jezdili s mým chipem na letišti v Mimoni před koncem roku - Crake, Profor ...

Editováno: , autor: JaKr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

z těch reakci co jste tady všici psali jsem tak docela na rozpacích...............na jaro jsem plánoval že nechám svoje 1,4 MPI 44kw chipnout od Cimbu, ale ted bych asi chtěl slyšet rozumnej názor zda to má cenu či to cenu nemá

to se nedovíš, každý má své měřítko, obecně, kdo nemá, říká že to cenu nemá, kdo má je pro, nejlépe je vyzkoušet, svez se s chipovaným autem a s autem bez chipu, Cimbu tuto možnost nabízí, přijedeš, vyzkoušíš a pak se rozhodneš,

osobně chip mám, posoudit musí jiní co mají HTP jako já, ale bez chipu, jezdili s mým chipem na letišti v Mimoni před koncem roku - Crake, Profor ...

Podle mě to není tak špatné (zatím chip nemám) a líbí se mi od cimbu ta záruka ( i když ...). Jinak nejde mi vůbec o prachy, když už, tak kvalitně že. A je mi sympatické, že to je jen o sedm kilowatt (MPI 50kW), což není nijak brutální hodnota, ale poznat to prý je. Určitě bych nečipoval za čtyřku někde o patnáct kilovat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

z těch reakci co jste tady všici psali jsem tak docela na rozpacích...............na jaro jsem plánoval že nechám svoje 1,4 MPI 44kw chipnout od Cimbu, ale ted bych asi chtěl slyšet rozumnej názor zda to má cenu či to cenu nemá

to se nedovíš, každý má své měřítko, obecně, kdo nemá, říká že to cenu nemá, kdo má je pro, nejlépe je vyzkoušet, svez se s chipovaným autem a s autem bez chipu, Cimbu tuto možnost nabízí, přijedeš, vyzkoušíš a pak se rozhodneš,

osobně chip mám, posoudit musí jiní co mají HTP jako já, ale bez chipu, jezdili s mým chipem na letišti v Mimoni před koncem roku - Crake, Profor ...

sam som bol na pochybach a vahách ale po zvezení sa JaKrovým autí som neveril...proste som neveril že to môže tak ísť ako to ide jemu...

to ma utvrdilo že tu mapu chcem!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

osobně si myslím, že chipovat atmosférický benzín nemá smysl. ten motor 1,4 mpi je línej, s chipem bude pořád línej, jen o něco míň :-) nesměju se tomu motoru, spoustě lidí to stačí, ale chip mám spojený se sportovní jízdou a o té se pořád nedá mluvit s výkonem motoru cca 60kW po chipu. Když chipovat, tak turbomotor, kterej už docela slušně jede i před chipem :-) Jinak cimbu je dobrý a Janda je vývojář od škodovky a asi ví, co dělá a co si může dovolit....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

osobně si myslím, že chipovat atmosférický benzín nemá smysl. ten motor 1,4 mpi je línej, s chipem bude pořád línej, jen o něco míň :-) nesměju se tomu motoru, spoustě lidí to stačí, ale chip mám spojený se sportovní jízdou a o té se pořád nedá mluvit s výkonem motoru cca 60kW po chipu. Když chipovat, tak turbomotor, kterej už docela slušně jede i před chipem :-) Jinak cimbu je dobrý a Janda je vývojář od škodovky a asi ví, co dělá a co si může dovolit....

jasně na sportovní svezení si taky člověk pořizuje turbo a pak je nárust chipem podstatný, u atmosférického to je spíš o zlepšení krouťáku, jeho průběhu a vyladění do širšího spektra otáček.

hodnotit se dá jen porovnáním a svezením, ne každý graf řekne všechno, osobně vyzkoušet je to nejlepší a jak jsem psal Cimbu to umožňuje, jinak pokud bude zájem a bude zase akce Mimoň, tak je mé auto k dispozici na vyzkoušení a debatě

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

osobně si myslím, že chipovat atmosférický benzín nemá smysl. ten motor 1,4 mpi je línej, s chipem bude pořád línej, jen o něco míň :-) nesměju se tomu motoru, spoustě lidí to stačí, ale chip mám spojený se sportovní jízdou a o té se pořád nedá mluvit s výkonem motoru cca 60kW po chipu. Když chipovat, tak turbomotor, kterej už docela slušně jede i před chipem :-) Jinak cimbu je dobrý a Janda je vývojář od škodovky a asi ví, co dělá a co si může dovolit....

jasně na sportovní svezení si taky člověk pořizuje turbo a pak je nárust chipem podstatný, u atmosférického to je spíš o zlepšení krouťáku, jeho průběhu a vyladění do širšího spektra otáček.

hodnotit se dá jen porovnáním a svezením, ne každý graf řekne všechno, osobně vyzkoušet je to nejlepší a jak jsem psal Cimbu to umožňuje, jinak pokud bude zájem a bude zase akce Mimoň, tak je mé auto k dispozici na vyzkoušení a debatě

Ty jo, to by bylo super, kdybych měl možnost srovnání s nějakým autem stejného výkonu, čipnutého od cimbu, tak bych asi do toho šel. Jste někdo z prahy a máte cimbu chip? :-)))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak vam zase reknu naco ja... Mam 1.4MPI 50kw ceskou... shodou okolnosti ji mam nacipovanou taky... ale nikdy bych nedal 5000 mistrovi Cimbu!!! zas takovy kokot nejsem... Takze pres nekolik znamych mechaniku a pratel rallye jsem se dostal k jednomu panovi v Bakove nad Jizerou. Tento pan dela ve vyvojovem centru ve Kvasinach a je to fakt mistr mistru... Osobne znam cca 15lidi kteri si tam u nej nechali delat auto a fakt maximalni spokojenost... Nevim presne princip, ale rïkal mi ze Cimbu ty jednotky prehrava, kdezto on je upravuje... Primo nejake hodnoty v EEPROM... Pomaha mu s tim nejaky dalsi dedula ze Skodovky-z vyvoje motoru... a ty hodnoty si vytvareji sami. Par veci mi rikali o Cimbu ale ty tu uvadet radsi nebudu... Mozna jediny problem je, ze tento clovek nema moc casu. A hlavne si tu jednotku bere do prace a do druheho dne ji upravi- v mem pripade 50kw... jinak na diesly to ma snad vse pripravene... Kdyby nekdo chtel tak muzu poslat kontakt pres SZ... Jo a platil jsem 3000,- teda chtel vlastne 2700,- ale 300jsem mu dal za ochotu :D:D

pouze muj nazor... samozdrejmne ze tu budete psat ze Cimbu je supr atd... ale za 5000tis...???

rozdil pred a po cipu je znatelny, realne mi rekl 7koni... jde to lepe od spoda atd...

jinak mam ten samy nazor ze se to tolik na benzin nevyplati, TDI je bomba...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak vam zase reknu naco ja... Mam 1.4MPI 50kw ceskou... shodou okolnosti ji mam nacipovanou taky... ale nikdy bych nedal 5000 mistrovi Cimbu!!! zas takovy kokot nejsem... Takze pres nekolik znamych mechaniku a pratel rallye jsem se dostal k jednomu panovi v Bakove nad Jizerou. Tento pan dela ve vyvojovem centru ve Kvasinach a je to fakt mistr mistru... Osobne znam cca 15lidi kteri si tam u nej nechali delat auto a fakt maximalni spokojenost... Nevim presne princip, ale rïkal mi ze Cimbu ty jednotky prehrava, kdezto on je upravuje... Primo nejake hodnoty v EEPROM... Pomaha mu s tim nejaky dalsi dedula ze Skodovky-z vyvoje motoru... a ty hodnoty si vytvareji sami. Par veci mi rikali o Cimbu ale ty tu uvadet radsi nebudu... Mozna jediny problem je, ze tento clovek nema moc casu. A hlavne si tu jednotku bere do prace a do druheho dne ji upravi- v mem pripade 50kw... jinak na diesly to ma snad vse pripravene... Kdyby nekdo chtel tak muzu poslat kontakt pres SZ... Jo a platil jsem 3000,- teda chtel vlastne 2700,- ale 300jsem mu dal za ochotu :D:D

pouze muj nazor... samozdrejmne ze tu budete psat ze Cimbu je supr atd... ale za 5000tis...???

rozdil pred a po cipu je znatelny, realne mi rekl 7koni... jde to lepe od spoda atd...

jinak mam ten samy nazor ze se to tolik na benzin nevyplati, TDI je bomba...

no tak to pořádně vyklop, co si myslíš o cimbu, podle mě to tu bude zajímat víc lidí? A co se týče toho, že to cimbu dělá nějak jako blbě? Jako že ti za pět tisíc přidá moc výkonu a ten se projeví na životnosti motoru, nebo ti přidá stejný výkon za víc peněz? A jiank jednotky mění, protože je to prý kvůli časovému presu lepší, že to je rychlejší. Takže stará ti zůstane a prý se tam časem může dát, kdyby někdo chtěl to původní nastavení.

A jinak, chtělo by to skutečně nějaké reference. A jinak, co ti říkal o Cimbu??? fakt to napiš ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pmultimix:

Hele, opet 100lidi ,100chuti.Moc profesionalni s e me nezda i ten tvuj ferda, uz jen tim, ze pomlouva a schazuje druhe lidi co chipuji.A 5tis se ti zda hodne??,Reesha to dela kolem 8-10tis a je taky spicka, chip od nej nemam at si nemyslis , ze ho vychvaluji, protoze me chipoval!!!

Navic i ty ceny hovori o vsem.Ten co ti nachipuje auti za par susni asi taky nebude zrovna supr, protoze ten co s e v tom vyzna , tak si to i necha zaplatit, samozrejme zaplatit si to nechaji i borci od Bitpoweru a treba stoji za prd :p:p

Editováno: , autor: Grygy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak vam zase reknu naco ja... Mam 1.4MPI 50kw ceskou... shodou okolnosti ji mam nacipovanou taky... ale nikdy bych nedal 5000 mistrovi Cimbu!!! zas takovy kokot nejsem... Takze pres nekolik znamych mechaniku a pratel rallye jsem se dostal k jednomu panovi v Bakove nad Jizerou. Tento pan dela ve vyvojovem centru ve Kvasinach a je to fakt mistr mistru... Osobne znam cca 15lidi kteri si tam u nej nechali delat auto a fakt maximalni spokojenost... Nevim presne princip, ale rïkal mi ze Cimbu ty jednotky prehrava, kdezto on je upravuje... Primo nejake hodnoty v EEPROM... Pomaha mu s tim nejaky dalsi dedula ze Skodovky-z vyvoje motoru... a ty hodnoty si vytvareji sami. Par veci mi rikali o Cimbu ale ty tu uvadet radsi nebudu... Mozna jediny problem je, ze tento clovek nema moc casu. A hlavne si tu jednotku bere do prace a do druheho dne ji upravi- v mem pripade 50kw... jinak na diesly to ma snad vse pripravene... Kdyby nekdo chtel tak muzu poslat kontakt pres SZ... Jo a platil jsem 3000,- teda chtel vlastne 2700,- ale 300jsem mu dal za ochotu :D:D

pouze muj nazor... samozdrejmne ze tu budete psat ze Cimbu je supr atd... ale za 5000tis...???

rozdil pred a po cipu je znatelny, realne mi rekl 7koni... jde to lepe od spoda atd...

jinak mam ten samy nazor ze se to tolik na benzin nevyplati, TDI je bomba...

Btw vis kde Mr. "CIMBU" delal ???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak vam zase reknu naco ja... Mam 1.4MPI 50kw ceskou... shodou okolnosti ji mam nacipovanou taky... ale nikdy bych nedal 5000 mistrovi Cimbu!!! zas takovy kokot nejsem... Takze pres nekolik znamych mechaniku a pratel rallye jsem se dostal k jednomu panovi v Bakove nad Jizerou. Tento pan dela ve vyvojovem centru ve Kvasinach a je to fakt mistr mistru... Osobne znam cca 15lidi kteri si tam u nej nechali delat auto a fakt maximalni spokojenost... Nevim presne princip, ale rïkal mi ze Cimbu ty jednotky prehrava, kdezto on je upravuje... Primo nejake hodnoty v EEPROM... Pomaha mu s tim nejaky dalsi dedula ze Skodovky-z vyvoje motoru... a ty hodnoty si vytvareji sami. Par veci mi rikali o Cimbu ale ty tu uvadet radsi nebudu... Mozna jediny problem je, ze tento clovek nema moc casu. A hlavne si tu jednotku bere do prace a do druheho dne ji upravi- v mem pripade 50kw... jinak na diesly to ma snad vse pripravene... Kdyby nekdo chtel tak muzu poslat kontakt pres SZ... Jo a platil jsem 3000,- teda chtel vlastne 2700,- ale 300jsem mu dal za ochotu :D  :D

pouze muj nazor... samozdrejmne ze tu budete psat ze Cimbu je supr atd... ale za 5000tis...???

rozdil pred a po cipu je znatelny, realne mi rekl 7koni... jde to lepe od spoda atd...

jinak mam ten samy nazor ze se to tolik na benzin nevyplati, TDI je bomba...

Btw vis kde Mr. "CIMBU" delal ???

Tolik lidi na takovou velikou castku??heh, velci milovnici aut, ze to delaji zadarmo=))

MichalF:myslim, ze to nema cenu ;)

Editováno: , autor: Grygy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pmultimix:

Hele, opet 100lidi ,100chuti.Moc profesionalni s e me nezda i ten tvuj ferda, uz jen tim, ze pomlouva a schazuje druhe lidi co chipuji.A 5tis se ti zda hodne??,Reesha to dela kolem 8-10tis a je taky spicka, chip od nej nemam at si nemyslis , ze ho vychvaluji, protoze me chipoval!!!

Navic i ty ceny hovori o vsem.Ten co ti nachipuje auti za par susni asi taky nebude zrovna supr, protoze ten co s e v tom vyzna , tak si to i necha zaplatit, samozrejme zaplatit si to nechaji i borci od Bitpoweru a treba stoji za prd :p:p

Já bych za čip ty peníze dal, je to v pohodě, když už, tak kvalitně. Nevím proč mě to táhne k tomu cimbu ..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

op neviem ale ja som jazdil Cimbu ako som spominal a idem do cimbu. mam kamarata ktory to robi na slovensku a ten za to chcel 10..hm... druhy 6 ale ten druhy to je typ...pride ti auto, on kupi mapu a nahra ju....inak nič. ten prvy neviem.. neriešim.

čo sa vymeny RJ tyka...vraj tam cimbu dava nejaky HW kluč preto dostanete na TDI inu RJ...tuna user fabka ma 74kw od Cimbu na 101kw a ma už 4tu RJ takže verim že Cimbu sa v tom vyzna a vie ti to doladiť podla tvojich predstav a da ti už odladenu druhu asi koli kratkosti času....

ale neplatia ma nebojte :smich::smich::smich:

Editováno: , autor: profor
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...