Přejít na obsah

Infotainment Amundsen


Doporučené příspěvky

Beru to jako názor, čemu csabac dává přednost. Ale spíš asi tady jde o tu cenu.  Mimochodem jsem byl (zdůrazňuji byl) dlouholetým odpůrcem mobilního telefonu, ač jsem vlastnil a používal počítač od roku 1990. Úhel pohledu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Obrazovka funguje, ale je zakouslý systém, takže nejde nic.. (Ve Škodě tam zkoušeli dát novou ŘJ a rozjelo se to, takže příčinu vím) Proto jsem zvažoval že bych koupil ŘJ z druhé ruky za 15k z Mihocar.. Ale nevím jak je složité to rozchodit.. Musí se jet do Škody odemykat atd. tak aby to nebylo v celkovém součtu stejné jako když mi tam dají novou. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak hlavně, když to mají z MB pod kontrolou. Připomíná mně to dovoz CNC obráběcích strojů v 80. letech do ČSSR z Japonska. SW se nahrával přes telefon do ŘJ stroje. Myslíte, že by Japonci  SW nahrávali do stroje, který nevyráběli? Ale berte mě s rezervou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dají se sehnat jinde i levnější ale přes mihocar máš pojistku že to kupuješ od český firmy, takže budeš chráněny spotřebitelským zákonem, pokud v servisu zjistí, že to neumí rozchodit tak ji můžeš do dvou týdnů vrátit bez udání důvodu, samozřejmě pokud jednotku nějak nepoškodíš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Liší, jsou s podporou dab, s podporou couvaci kamery a samozřejmě bez podpory ničeho případně jejich kombinace.

 

Dále se od určitých verzi začal montovat přesnější GPS chip.

 

Promiň jsem teď na mobilu tak neposkytnu konkrétní čísla a verze...

 

Na webu briskoda to bylo celkem hezký popsané. Případně myslím i u wirera na webu je nějaká tabulka.

Editováno: , autor: ExecutedDonut
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Potrebujes presne cislo dielu kupit ako mas teraz. Nechat odblokovat ochranu a skontrolovat adaptacie. Menil som radio 4krat,stlae som si kodovanie na F3 upravoval sam. Skodovka si nevedela rady ani z vymenou BCM kvoli zmenenej vybave (ine zadne svetla, svetelny senzor, osvetlenie noh a mnoho dalsieho). Sadol som do auta, porovnal vypis povodnej a novej jednotky BCM ci radia a nakodoval

 

Ak nemas nic navyse v radiu kodovane, nechaj vymenit jednotku a nech ti stiahnu kodovanie a adaptacie zo serveru. Tak isto by to robili keby ti dali jednotku oni. Podmienka je rovnake cislo zariadenia

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vyndat lištu nahoře 

Vytočit 2 torxy

Dole v tej hraně lcd jsou 2 výřezy a tam odblokovat západky. 

Dělá se to dobře tím menším odlamovákem. 

Fotky máš od Neda v návodu na linkový výstup. 

https://forum.skodahome.cz/topic/151171-n%C3%A1vod-na-linkov%C3%BD-v%C3%BDstup-pre-out-bolero-mib3/#comments

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bez indexu nebolo "schvalene" pre CZ a SK trh? 

 

https://m.oemvwshop.com/3v0035816-operating-unit-for-multimedia-system-p2526475/

 

https://m.oemvwshop.com/3v0035816a-operating-unit-for-multimedia-system-p2294296/

 

Nevieim iny rozdiel, iba v trhoch. Musel by to niekto skontrolovat cez ETKA katalog. Ruku do ohna ale za to nedam... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mezitím jsem ze servisu Škoda zjistil v rámci té kalkulace, že cena čistě nové jednotky je 22 tisíc a dalších 21 tisíc chtějí za práci :-D Tak to jsem teda nepochopil.. Jednotka, kterou mi nabízeli má označení 3V0035816C takže to by ta z Miho 3V0035816D viz https://www.mihocar.cz/radio-navigace-ridici-jednotka-a-display-skoda-scala-657-655919606-izy-3v0035816d/d-175683?gclid=Cj0KCQiAxc6PBhCEARIsAH8Hff3XmkxTo7Z-vAb7LqiKOu7fNHPDvtQuA7GwptfH66XKQqY3doTtBGMaAsnXEALw_wcB mohla fungovat ne? Prosím nemáte někdo ty tabulky, zda na ni půjde vše co má moje Škoda TMBEG6NWXK3006116? Mám plnou výbavu, tak ať nekoupím špatně. Tohle mě zviklalo jít vlastní cestou a zkusit si to vyměnit sám..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Ondra16V umístěno následující téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...