Jump to content

Recommended Posts

Zdravim, chcel by som sa opytat ako Care connect funguje. Nakolko mi to v aplikacii Nefunguje typujem ze tuto funkciu na aute nemam. Vedeli by ste mi poskytnut viac info od coho remote access zavisi, pripadne dalo by sa to nejako dorobit?

 

Momentalne fungujem na amundsene a infotaiment connect.

 

Link to post
Share on other sites

Pokud v autě nemáš tl. pro tísňové volání (v místě, kde je jinak odkládací schránka na brýle), tak službu Care Connect nelze objednat/aktivovat a obávám se, že už ani zpětně dodělat.

Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...

Ahoj. Potřeboval bych poradit. Chtěl bych si zprovoznit to abych si mohl na dálku ověřit jestli mam zamkle auto. No a k tomu potřebuji připojení na internet. Doporučíte mi něco. A jakým způsobem? Jestli si muzu koupit jen sim z daty a tu někam dát v autě a kolik dat tak za měsíc spotrebuji??

Link to post
Share on other sites

Škoda Connect aplikace a ověřit u dealera, že jste to opravdu Vy - funkci Vám aktivují. Pak můžete na dálku zamykat a odemykat auto, rozsvítit světla, troubit - jen pomocí telefonu. Pokud jde jen o to, že chcete vidět, že je zamknuto a zavřeno, stačí mít zmíněnou aplikaci a spárovanou ji s autem. V appce pak vidíte, v jakém stavu je auto, kde jste zaparkoval atd.

Link to post
Share on other sites

@j.jurasek jak říká PetriCZECH, radši si ověř jestli to na tvoje auto vůbec jde. Já bych se skoro vsadil že tato konkrétní funkce jde jen u těch aut které jsou nonstop připojeny a mají to nouzové volání. Jinak k internetu existuje ten USB dongle od Škodovky s internetem, to je docela drahé, jestli tam funguje jiný USB dongle s internetem to nevím, já používám hotspot z mobilu po dobu jízdy, ale mám dojem že jakmile vypnu zapalování tak tím připojení končí.. Tak kdyžtak dej vědět jak jsi dopadl.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Skoda connect přeci už není na 3 roky zdarma (bylo driv), ale jen na jeden. Pak  nabidnou "zvyhodnenou" cenu prodlouzeni o rok za 1000kc. Divil bych se, kdyby to pro Karoq bylo jinak.

Link to post
Share on other sites

JJ škodovka s tím cvičí. Už to zase prodloužila (asi příprava na povinné sledování spotřeby/emisi v roce 2021). Ja nastoupil v roce 2019 kdy už byl jen jeden rok.  

Nicméně posledních cca 6 měsíců to na počítači funguje v 99% dobře. Mám evidovany všechny jizdy a za 14t km se to lisi tak o 50km dle tachometru.

Horší je to na mobilu, tak se občas musí aplikace restartovat. Ten běh na pozadi moc nefunguje (android na Samsumgu).

 

Link to post
Share on other sites
před 15 hodinami, j.jurasek napsal:

A můžeš nám poradit jak na a kde?

Nevím uplně co tim myslíš, ale podle návodu, pak stáhnout apku, spárovat a technik ti pak ověří totožnost. Mám ale MR2021 s eCall a tlačítky u lampičky. 

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...