Přejít na obsah

Full led svetlá


csabac

Doporučené příspěvky

Ahoj,

nenašel jsem jiné vlákno, kde by se tento problém řešil.

 

Mám Style a dnes (po dlouhé době) hned od rána jasno a Slunce svítilo až tak, že jsem si musel vzít sluneční brýle. 

Světla jsem si hodně zvykl přepínat do pozice AUTO.

ALE po celou dobu cesty do práce z Kladna do Prahy, kdy v podstatě Slunce jsem měl celou dobu před sebou, se světla né a né přepnout do denního svícení :-/ Veškeré senzory jsou čisté, bez žádných překážek ve výhledu.

 

Ovšem když je Slunce výše, tak to funguje bez problému.

 

Tak nevím, jestli se to tak chová normálně nebo to mám řešit se servisem?

 

Díky za odpověď ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hej, ved toto. A problem je hlavne to, ze scala nema signalizaciu zapnutych svetiel na pristrojovke ani len oznam na tom displayi, ze ci zapli, ci vypli. Jedine pod volantom na spinaci to vidiet a potom na displayi infotaimentu, ak je spusteny u mna carplay. A este v stave auta na obrazku znazornuje svetla.

Takze ak sa vodic nevenuje kontrole svetiel, nemusi to vobec postrehnut, ze sa vypnu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@csabac druhy screenshot je z Apple CarPlay (iOS) ? A na Boleru nebo Amundsen ? Jak se pripadne da nastavit toto dlazdicove rozlozeni ? Vzdy mam pouze jednu APP na displayi ale tohle je super - dekuji za informaci - klidne DM nebo jinam do sekce, kam se to hodi....

Editováno: , autor: LuBe79
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Projížděl jsem jednotky 5F, 09, 17, 05 i can gateway... 

Hledaný výraz: denní, tlumené, kontrolka, signalizace, světla, světlo, obrysové.... a ještě pár dalších. 

Nic takového tam není. 

Asi proto, že scala (nebo celé mqb) nepočítá s kontrolkou tlumených světel. Ani jí fyzicky nemá. 

Jen když jsou aktivované automat. tlumené/dálkové podle kamery tak je na maxidotu dole ikonka. Ta svítí při aktivaci stále a jen se k dálkovým přidá modrá led. 

 

Jedině přitáhnout kablík přímo ze světla nebo z pojistek a někam si dát zelenou ledku 💡

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vaše starosti bych chtěl mít 🤣

Co takhle vodotrysk z palubovky? 

Ne tohle fakt nejde.

 

Csabac, tohle by bylo stejně nahovno. Po hlášce okamžitě zapomeneš jaký je současný stav.

Zda denní nebo tlumené. Zvlášť když se budeš v autě s někým bavit nebo telefonovat.

To chce ledku!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...