Jump to content
Jan R.

Karoq MR 2021

Recommended Posts

Muze byt pro toho kdo nosi klice po kapsach 😃.

Ve chvili, kdy ma nekdo klic v tasce tak je to spatne a na problemy, ono tlacitko.

Kazdemu vyhovuje neco jineho.

V kazdem pripade je to dobry tah marketingu koncernu, dat do 

"zakladu" jen tlacitko, pak je prostor vytahnout dalsi penize se zakaznika 👍.

Pravda, baterie vydrží tak i tak cca. 9 měsíců. 

Já bych za to určitě nepřiplácel, obecně užitečnější mi přijde doplatit za SAFE funkci. Při rozbití okna se do vozu nedostane, že by vykrádal kufr nebo airbag oknem ....

Jj a baterie max. rok 🙉.

Jjj taky zajimava moznost. Idealne oboji 👍.

• Upvote 1

Vyhřívané čelní sklo má od MY 2021 folii místo drátků.

• Like 2
  • Upvote 1

Máš to ověřeno ? To by jsi mne potěšil ! :-)

Ne že by drátky byly vidět, ale předpokládám v noci nebo v protisvětle to může být vidět.

Pokud má vůz velkou kameru za předním sklem, tak nové sklo nepůjde dát místo staršího. 

Kdyby někdo zatoužil vyměnit drátky za fólii u předchozích modelových ročníků, tak jsem chtěl upozornit, že u modelu s velkou kamerou za předním sklem to není možné.

Dle zkušeností, ale nedoporučuji "jen tak" měnit přední sklo, když k tomu není důvod. Každý, kdo si nechal někdy měnit ví, že je malá pravděpodobnost, že mu tam servis dá to sklo správně, jako z výroby. Někdo mi dokonce tvrdil, že to vlastně ani není moc možné  U mně po výměně skla (kamínek) to bylo např. drnčící zrcátko a plastový kryt dešťového senzoru, špatně nasazený tapec u předních sloupků atd.

• Upvote 2

Jojo. Děkuji. Já se ptal spíše do budoucna kdybych musel měnit přední sklo. Dobrovolně bych to taky nedělal v tom jsem s tebou za jedno 

Obecně milé překvapení, že se v modelových rocích něco děje, vyvíjí apod..

Prodejci zamlčují modelové roky, skaldovky pěkné, ale nidko nahlas neřekne MR20 má tohle a MR21 tohle, čekají, jestli na to zákazník přijde sám :).

Veľa krát nástupom nového modelového roka model aj o niečo pozitívne príde... ( nie vždy len získa )

Dříve, u jiných aut, jsem si měnil přední okno sám se sousedem, ale u Karoqa se už nechytám. Je hrozně malá mezera mezi sklem a sloupkem a a řezací lanko by poškodilo lak na sloupku. Musí být speciální řezačka nebo dát deku pod sklo a postupně vyndat sklo- šílená práce...

Tak teda tématu :). Proč  píší v nabídce na rok 2021  ,,Roletový kryt zavazadlového prostoru, ,a to i u modelu Aktive. To už tam nebude klasické plato? Asi to bude spíš překlep...  :(

Ptal  jsem se prodejce,  prý to je jenom taková prověšená roletka pod zadním platem. V konfigurátoru to má vidět Skala.