Přejít na obsah

SOS tlacitko Scala


Roman55

Doporučené příspěvky

Dnes po noční při nastartování chyba SOS. Poprvé za 16 měsíců, co auto vlastním. Po vypnutí zapalování chybová hláška zůstala. Po obědě jsem jel do obchodu a SOS fungovalo normálně. Tak jsem zvědav, jestli to byla chvilková slabost, nebo jestli se to projeví znovu a budu muset do servisu. A to jsem si říkal, že se mi tato chyba vyhýbá obloukem :-)

 

SOS.thumb.jpg.4af67238166979012d2d77c924f769a0.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 24. 5. 2021 na 18:20, csabac napsal:

Reklamacia. Vid moje vlakno. Az 2ha vymena rj to vyriesila. Byvaju vadne rj a 1 kabel este menia.

Ahojte, aj mne nastal tento problém. Po nahlásení sa v záruke do servisu Škoda vymenili RJ a už by to malo fungovať. Chlapci mi aj ukazovali tú krabičku. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak a dnes opat to iste. Ale uz to svieti cely den, od rana. Myslim, ze servisu a vymene tej jednotky sa nevyhnem. 

Idem tam buduci tyzden so sedackou tak to len pripisem na zoznam. A to som sa SOS problemu vyhybal viac ako rok. Uz som si myslel, ze moje auto bude OK.  Ze je Scala, nedorobeny srot som uz na 100% presvedceny. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě to teď udělalo před týdnem 2x. Chyba SOS a nešlo spustit rádio. Jen černá obrazovka a konec. Vyzkoušel jsem vypnout zapalování, držet tlačítko zapnutí rádia snad minutu, znovu vypnout zapalování.. Vylézt z auta ven, zamknout, znovu nastartovat a nic nepomohlo. Pak asi po 5km jsem zkusil znovu vypnout zapalování a nějak záhadně se SOS i rádio rozběhlo. Tak nevím, co si o to myslet. Ale že to začalo z ničeho nic po roce a půl..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Tak v neděli a dnes SOS kontrolka na stropě zhasnutá, závadu to nepíše, s mobilem nekomunikuje, po zastavení a nastartování beze změny, po odstavení + zamknutí  a novém startu vše ok. 😞

V dobu nefunkčnosti - zrcadlení map = jízda mimo silnici. Podbitou baterii bych asi vynechal, najezdil jsem za poslední tři dny přes tisíc km, tak snad se drží v mezích. 

 

V Kamiqu jsem SOS baterii již nechal měnit, ale ta se projevovala jinak.

 

Napadá někoho něco? Dík.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Loni na jaře jsem pořídil iphone a hned první jízda s ním a poprvé jsem viděl porucha sos a černý displej. To se mně stalo ten rok ještě několikrát. Koncem roku jsem začal používat android a od té doby už se žádná porucha sos nedostavila. Absolutně to spolu nesouvisí, ale náhoda to rozhodně nebude. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 22. 8. 2023 na 18:07, Dodi 15 napsal:

Tak v neděli a dnes SOS kontrolka na stropě zhasnutá, závadu to nepíše, s mobilem nekomunikuje, po zastavení a nastartování beze změny, po odstavení + zamknutí  a novém startu vše ok. 😞

V dobu nefunkčnosti - zrcadlení map = jízda mimo silnici. Podbitou baterii bych asi vynechal, najezdil jsem za poslední tři dny přes tisíc km, tak snad se drží v mezích. 

 

V Kamiqu jsem SOS baterii již nechal měnit, ale ta se projevovala jinak.

 

Napadá někoho něco? Dík.

SOS v tomhle narozdíl od ovce je bez závad. O něm ani nevím u tebe asi SW šotek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...