Přejít na obsah

Palivový filtr 206 kW


Rodger

Doporučené příspěvky

Zdravím,

jelikož jsem si nedávno pořídil S3 206kW 2018, tak postupně obměňuji provozní kapaliny, filtry. Nenašel jsem palivový filtr. Dle mého názoru je asi součástí palivového čerpadla, proto se  nemění, ale proč se raději nezeptat. Jinak dle servisní knížky byl měněn olej v DSG (6st.), a v pohonu 4x4 v 67000 km. Zdá se mi to celkem dost pozdě. (Vpředchozím vozidle co jsem měl S2 TDI 125 kW jsem si olej v DSG měnil po cca 40000 km) Vozidlo jsem si kupoval v salonu Škoda v DE, kde bylo taky od začátku servisováno. Chtěl bych znát váš názor, jestli se dá tomu věřit, že je to dělané? Dle mého názoru to dělané je, ale možná má někdo jinou zkušenost. Např. kotouče, desky atd. jsou dle servisní knížky uvedeny jako vyměněné  a fakt jsou ...

Dík.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

@Rodger Máš recht, u SIII 2.0 TSI je filtr integrován do podávacího palivového čerpadla v nádrži a musela by se tudíž vyměnit (nebo minimálně vyndat) celá pumpa z nádrže. A buď vyměnit nebo rozkuchat ... nic levného. Čerstvě diskutováno v Auto Štěpánek.

Takže tankovat kvalitní benzín a hlavně ne naftu. ;)

Jinak servisní knížce bych věřil, ale otázka je kvalita práce toho autorizáku... Známe to, jak někde (ne)mění oleje, atd... 

Editováno: , autor: DavesMan
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...