Přejít na obsah

Divný zvuk z motora


Polo987654

Doporučené příspěvky

 

 

 

 

Čaute,

chcel by som sa opýtať či môžu byť toto zlé rozvody? 

 

Hluk v motore bol začiatku tak hlasitý, že som išiel do servisu kde mi povedali, že je problém pravdepodobne v prevodovke alebo spojke, že je to havarijný stav a nemusím dôjsť ani domov.

 

Hluk prestane prísť stlačení spojky.

 

V druhom servise mi povedali, že sú to rozvody. A neriešili to.

 

Ďakujem

 

Editováno: , autor: Polo987654
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1. Neuvedl jsi jaký typ motoru máš. Jestli řemen, tak rachtavé zvuky 5s po startu jsou normální. Pokud verzi s řetězem tak se také může stávat podobný zvuk, ale je dobré nechat zkontrolovat stav rozvodového řetězu.

2. Nejde mi ten zvuk stáhnout takže se neposlechnu. Nicméně pokud máš EA211 tak v zimě ty zvuky po startu opravdu můžou vyděsit.

Editováno: , autor: 15degren
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Toto nie je normalny zvuk. V druhom servise povedali, ze je to havarijny stav a aj dalsi ludia. Len potom to zazracne stichlo ked som dosiel do servisu.

 

Predtym to bol riadny hluk,som si myslel, ze niekto vedla mna vyhadzuje strk lopatou. Zda sa mi, ze mi ide tazsie radit 5 a spiatocku. Ide o motor 1,2 TSI 63 kW, Skoda Rapid 2013. 

 

Zvuk som nahral uz priamo do prispevku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teraz po ceste mi normalne rozpojilo prevod. Mal som zaradenu 5tku a hnacia sila nebola prenasana na kolesa iba som na prazdno slapal na plyn ako ked je neutral.

 

5tka ide teraz tahsie zaradit. 

 

Cim to môže byt? Moze to byt ozubene koliesko? Chcem to riesit cez havarijnu lebo som mal predtym nehodu, som narazil spodok. Ale zo spodu je poskodena iba plastova krytka.

 

A je divne, ze sa prevodovka pokazi po 100000 km.

 

Dakujem.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...