Přejít na obsah

mokry koberec


jojoking

Doporučené příspěvky

chcem poprosit o radu: ked som zdvihol gumeny koberec na mieste vodica vsimol som si, ze koberec pod nim je cely mokry....viete niekto poradit?

presne toto iste skumam aj ja ale za sedadlom vodica. uz vyse roka patram cim to je. mam gumenne rohoze skoda. ostatne su suche. ale ta jedna sem tam byva pod nou modro. v lete liato ako blazon a nic v zime neprsi a ked ju nadvihnem tak je tam vlhkost. rozmyslam ze zavolam colombovi nez vypatra :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Jsem tu nový...

ale...

měl jsem škodu 120, tam byla taky voda pod gumou....u řidiče

ale!!!!! ty gumy byly daleko lepší!! než jsou ve fabii.. teda aspon v tom, že když byly boty mokré, a kapala z nich voda... steklo to dolů po gumě.. a pak do základů sedadla..(((

udivuje mě jak blbě toto škodovka udělala((

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měl jsem stejný problém, taky mokro až vzadu za řidičovou sedačkou. Nejdřív jsem taky podezříval dveře řidiče, přetěsnil je (silikonem a kvalitně) ale nepomohlo to a teď v sobotu když jsem předělával intoš jsem přišel na to kudy tam teklo: sundal jsem plast kolem páky otvírání kapoty a uviděl stopy od vody. Ještě jsem nepátral dál, ale myslím, že to má něco společného s odvodem vody od čelního skla.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj, díky že mě vemete mezi sebe.

autíčko pujde na roční prohlídku ve středu a tam to taky opraví...

ale protože je to prý proti bezpečnosti práce nemohu být u toho, takže nepoznám zda to opravili nebo vyměnili za nový kus..

chci si to nechat zapsat do servisní knížky..pro budoucí reklamace..?rozumné??

co vše zkontrolují?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 3 roky později...

Má Škodu Fábii combi 1,4 16V bez klimatizace. Dneska se mi u spolujezdce objevila na koberečku louže vody. Zjistil jsem,že mi to vyteklo z prostoru, kde je pylový filtr.Vyndal jsem ho a byl lehce nasáklý vodou.Ve škodovce mi řekli,že se s tím ještě nesetkali,že by se voda k pylovému filtru neměla dostat.

Máte někdo taky takovou zkušenost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pridam svoju skusenost.. ja som mal na mieste vodica take mensie jazierko, vodu som vytlacal s koberca..

nakoniec sa prislo na to, ze mi to tecie cez lavy vodicov stlpik - zle vymenene okno

dal som to potom spravit do hornetu a zatial vyzera ze je pokoj

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 14 let později...

Zdravim mám menší problém zjistil jsem že mám mokrý koberce jak u spolujezdce a vzadu ale umě nic zajímalo by mě odkud to teče měl jsem celou palobuvku venku a ani kapka přes kabinovej taky nic ale všiml sem si že se mi drží voda v těsnění dveří 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...