Přejít na obsah

rozvody


Doubek

Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...

Ahoj,

Mam O1 81kW + nově chip 103kW. Najeto 96 tis. km. Poslední servis byl v 82 tis. km s tím, že rozvody by se měli dělat ve 120 tis..

Má otázka: Je lepší udělat rozvody hned nebo počkat do těch 120? Přece jenom nevím, co ten chip dovede.

Díky všem za názory.

rohm

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Nevite jak to mam ja s rozvody,kdyz mam 1.9tdi,81kw,motor AHF,r.v. je 99,ale modelovy rok 00.Auto je vyrobene 26.5.99. V servisce z Nemecka jsou delany v 80.000km tak nevim??!! Na kastliku rozvodaku zhora je nejakej nalepenej origo stitek,da se z toho neco zjistit??

Editováno: , autor: homer
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevite jak to mam ja s rozvody,kdyz mam 1.9tdi,81kw,r.v. je 99,ale modelovy rok 00.Auto je vyrobene 26.5.99. V servisce z Nemecka jsou delany v 80.000km tak nevim??!! Na kastliku rozvodaku zhora je nejakej nalepenej origo stitek,da se z toho neco zjistit??

já mám úplně stejné auto, akorát s tím, že je vyrobeno září 2009, rozvody jsem měnil ve 114500km a další výměna rozvodů vč. vodní pumpy mně čeká ve 200tkm??? díky. motor AHF.

Editováno: , autor: pepinoTDi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Tak pánové, já už nevím...mám najeto 172 tis. a prdnul mi rozvoďák..takže levná oprava :aggressive: motor TDI 66kW chip na 85kW asi od 20 tis. km...auto máme v rodině od novýho..teď mu bude 7 let,takže r.v. 2/2002..rozvody byly dělaný se všim v 90 tis.km a chystal jsem se na ně znova za 8 tis. km...nevim jak je možný,že to rozvoďák nevydržel...auto nedostávalo žádnej šílenej zápřah...nevim čim to mohlo bejt...co sem četl,tak i s chipem by to mělo vydržet určitě aspoň těch 90...teď kde se stala chyba :help:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pisal som do MB a odpisali mi ze na mojom ALH je interval vymeny rozvddoveho remena 150 000 km a nieje to casovo limitovane. Tak neviem :wacko:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
Tak teď už opravdu nevím. :(

Podle tabulky výměn (kousek nahoru) bych měl měnit ve 180.000 a přímo ve Škodovce mi odpověděli na konkrétní dotaz, že u mého 1.8T AGU se výměna provádí při 90.000 Stějně jsou na tom i servisy v okolí. 2 tvrdí 180 a dva 90 tak čemu věřit? ;)

Mě v autorizovaném servisu řekli ve 120 000 a když jsem tam byl minulý měsíc, tak že mám čas do 180 :-)

Motor AGN 4/98

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je v tom naozaj bordel, pre 1,8 T je to vazne az pri 180 tis. aj ked vsetci asi menime skor ;)

Chcel som sem dat komplet DP o servisnych prehliadkach, kde su presne popisane pre ten ktory motor (podla kodu) ukony pri pravidelnych servisnych prehliadkach vratane vymeny rozvodov a inych veci,... Kedze toto pdf ma viac nez 10 MB nevlezie sem,... Ak niekto nema DP a zaujima ho to mozem poslat toto pdf na mail,...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...