Přejít na obsah

rozvody


Doubek

Doporučené příspěvky

  • o 1 měsíc později...
  • o 3 týdny později...

Zdravím Vás,sháním nějakého dobrého a zkušeného mechanika,který zvládne vyměnit rozvody.Problém je,že jsem je dostal na narozeniny a žena pozapoměla,že to není výměna brzd,oleje atd..Nejlépe z MS kraje,nevíte někdo o někom.Díky za případný kontakt,Smuťa.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdravim priatelia.potreboval by som radu.vo februari som kupil oktaviu a predavajuci vravel ze rozvody boli menene pre 30k kilometrami.nechce sa mi tomu verit preto som sa rozhodol ich pri vymene oleja vymenit samozrejme komplet aj s vodnou pumpou.nasiel som celu sadu /vid link/a znamy mi povedal ze to bude na 99 percent cina.a odporucil mi komplet sadu bosh za 150e co je zhruba 4000ck.ma niekto skusenosti prave s bosch?alebo sa mam skor upriamit na original skoda.dalej by som sa chcel opytat momentalne je v aute olej 10w40 delphi,tak poradte ci mam zachovat tuto znacku alebo pripadne iny kvalitnejsi olej.

poradte prosim dakujem

http://www.autodielyskoda.sk/products/sada-rozvodov-octavia-1-9-tdi-66kw-81kw-st-s-vodnym-cerpadlom-038198119e/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 3 měsíce později...

v servisnej knižke,na štítku u rezervného kolesa,na kryte rozvodov.....ôsme číslo z prava vo VIN-ku máš aké??

EDIT:tak si ma predbehol....rozvody výmena po 150tkm,komplet+vodná pumpa,poprípade skontrolovať/vymeniť klinový remeň

Editováno: , autor: libero1071
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to áno,ale je dosť už aj zastaralá :D

Ale pořád platí a myslím, že právě pro tento případ je ještě vyhovující.

....,JO A TA TABULKA TO JE OD ROKU 2008 NEBO JAK

Spíš bych řekl, že DO roku 2008

PS: Vypni si Caps Lock!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, já bych s řemenem měnil i kladku.

Jednak, za dobu co máte to auto, to děláte jen jednou, max dvakrát.

A druhák, cena kladky a vodní pumpy je jen zlomek ceny následné opravy když se kladka kousne atd, atd, atd

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...