Přejít na obsah

Tažné zařízení na OI


Planeta

Doporučené příspěvky

tažné na OI je dimenzované na 1800kg, ALE 1700kg je max co uvádí vůrobce u verze 4x4, pouze na rovině, do TP se píše hodnota 1600kg. Předokolky mají podle motorizace možné jen 1400 nebo 1500kg ;)

Mám pocit, že je to ještě méně. Dle výrobce TZ max. 1600kg, u mě v TP max 1500kg. Předohraby májí ještě méně. Tahat se dá za autem cokoli, ale chcajti to potom mohou vidět jinak...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 4 měsíce později...

zvažuji mezi SVC a Profsvar, technické parametry skoro totožné- proto- které vychází lépe vzhledově (demontované)tzn. :

Jak jsou hodně vidět v demont. stavu?

Mají sklopnou elektroinst.?

Případně nějaké obr.- na www výrobců není nic....

Šmarjá- oni tam ty obrázky jsou- mě se před tím nezobrazily =SORRY!!!!

Editováno: , autor: Milda.J
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 týdny později...

Ahoj máte někdo zkušenost s montáži tažného na OI combi? Je rozdíl mezi předface a face? mám předface s face nárazníkem. Pokud by náhodou někdo měl např. manuál montáže tažného na OI combi. Jo a taky jak je to se zapojením el. zásuvky na světla vozíku.

Díky

Můžete mi to když tak poslat na mejla blackmissile@seznam.cz

Ještě jednou dík za každou zkušenost

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nedávno jsem montoval na krátkou od SVC.

Protože, nerozeznávají krátkou a kombi, tak to bude stejné.

Demontovat nárazník...demontovat výstuhu...odlepit přelepky otvorů pro šrouby...namontovat tažný (4xšroub).

Elektrika- objednaná el.instalace pro octavii (ne univerzal)(cena obdobná)-zapojit zásuvku (dle návodu).. prostrčit průchodkou..vytáhnout zásuvky ze světel a nastrčit el.instalaci svc.

Vyříznout nárazník dle výkresu.

montáž úplně v pohodě

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

fajn, kupoval jsi k tomu i tu elektriku z toho odkazu za 150 Kč ? nebo jinou. Je to opravdu sklopná zásuvka? Co montáž, montoval jsi sám nebo firma. Jak je tam ten bajonet umístěn, je na čtyři šrouby? Když ho odděláš a sklopíš zásuvku, není vůbec vidět, že tam to tažný je? Musel se řezat nárazník?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

fajn, kupoval jsi k tomu i tu elektriku z toho odkazu za 150 Kč ? nebo jinou. Je to opravdu sklopná zásuvka? Co montáž, montoval jsi sám nebo firma. Jak je tam ten bajonet umístěn, je na čtyři šrouby? Když ho odděláš a sklopíš zásuvku, není vůbec vidět, že tam to tažný je? Musel se řezat nárazník?

Jo kupoval jsem k tomu tu elektriku za 150. Ta zásuvka je sklopná, takže není vidět a když se odšroubuje koule (2 šrouby na 24klíč) tak tam nejde poznat, že je namontovaný tažný. Řezat se musel malej kousek na tu zásuvku a na tu fajfku s koulou, ale pouze spodní část která není ze zadu vidět, pouze ze spodu.

Montoval jsem si to sám, pak stačí zajet na STK a oni to zkontrolujou a pak na úřadě nechat zapsat do techničáku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tažný bych tam sám přidělal, ale popiš prosím, jak tam přidělat tu elektriku a kam natáhnout kabely. Jsou tam nějaké jednoduché svorky, které zacvakneš? Pokud by jsi měl chvilku času, nemohl by jsi mi udělat fotky tažného a i ze spodu, když je odšroubované se sklopenou zásuvkou? Tam ty fotky na webu prodejce jsou rozmazané.

Editováno: , autor: Iguka
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...