Přejít na obsah

Film na předním skle při stírání


mivasi

Doporučené příspěvky

Ahoj,

posledních pár měsíců se mi při stírání čelního skla na něm dělá takový film, netuším, jestli je to voda nebo nějaká mastnosta, přes který je hrozně blbě vidět, zvlášť v noci. Stěrače jsem měnil, ale pomohlo to jen na chvíli, zkoušel jsem otřít sklo i stěrače isopropylakoholem a možná to trochu pomohlo, ale nic extra. Paradoxně nejvíc pomohlo, když mi nějakej blbec rozplácnul na sklo kiwi, v tom filmu je po něm díra, přes kterou je vidět dobře.

 

Máte nějakej tip, jak se toho filmu zbavit?

IMG_0453.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 hodinami, mivasi napsal:

Paradoxně nejvíc pomohlo, když mi nějakej blbec rozplácnul na sklo kiwi, v tom filmu je po něm díra, přes kterou je vidět dobře.

 

Máte nějakej tip, jak se toho filmu zbavit?

Tak to vem tím kiwi celé okno, ne?

  • Líbí se mi 1
  • Pozitivní 3
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 13. 1. 2023 na 6:36, Wojnar napsal:

Tak to vem tím kiwi celé okno, ne?

Ono to kiwi hrozně lepí a fakt blbě se sundává. :D Bral jsem to isopropylem, to nešlo, nakonec pomohla až wapka.

 

Díky za tipy, do myčky poměrně pravidelně jezdím, sice většinou do ruční a s voskem se snažím sklům vyhýbat, ale asi se tomu úplně nejde vyhnout. Zkusím nějakou tu leštěnku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...