Přejít na obsah

SNÍŽENÍ AUTA


NOS

Doporučené příspěvky

Auto si po sníženi rozhodně nemyslí, že je nějak zatíženo..jak by to zjistilo? Nemá jak...brzdí to úplně stejně..není potřeba nic nastavovat.

Já třeba s V-maxxem výškově stavitelným mám zatím dobré zkušenosti...vím,že na tom jezdi ještě tři kluci z fóra(fabie) a zatím si taky neztěžovali co jsem sledoval..otázka je co to udělá časem no..zatím na tom jezdím 10 měsíců a ok...tak doufám,že pokud se to má podělat tak ještě v záruce..rozhodně v porovnáním s Supersportem co jsem měl předtím tak je to lepší..

Ale zase jsem i osobně viděl jak vytekly předky na Octavii..+ samo kluci s oktávkama z fóra.. :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V-maxx jezdim necelý rok a taky zatím dobrý. Teď na zimu jsem ho zvedl na max, tak uvidím, co s tím udělá zima. Sice člověk musí dávát bacha na každou sebemenší nerovnost na silnici, aby si náhodou nepřekousl jazyk, ale to je daň za nízké auto, pak už jedině jít do kvalitnějších, ale podstatně dražších podvozků, které se dají i tuhostně nastavit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Hoj tak Vás tu zdravím, co se týče podvozků tak mám své zkušenosti za dva roky na FRs jsem měl seriový, pevný Weitec, a ted mám HP sporting (stavitelný předek -60mm, bude k prodeji). Po nákupu nových širších kol bohužel musím řešit otážku výškově stavitelného podvozku. Takže co mě poradite cenově bych rád něco do 23tis. a nechci žadný pajškrt jelikož auto jezdí 26tis km ročně (normál cestování z 50%, z 30% velmi sportovně,15% město,5% nějaký ten kopec, sprint) a need snížení kolem 7cm a víc......

Takže asi takto:

KW, Koni odpadá max. snížení 65mm

HR odpadá nutno jiný stabilizator, cena za hranicí 30tis.

Weitec cena pod mojí hranicí ale s Weitecem jsem nebyl až tak spokojen :/

D2,XYZ mě z toho vychyzí jako zatím vítěz?

Co vy na to?

Editováno: , autor: Dejvi99
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jezdime HaR a max spokojenost ...kdyz napises na vwclubu clenovi Zviratko tk vyjde novej na 18tis verze streetstyle :) o stabiku neni zadna rec :)

I kdyby ano se slevou od Zvirete se vejdes do tvych zminovanych 23k, ale pokud vim tk stabik netreba :) Amogh ti urcite rekne vic :)

D2,XYZ myslim nesmysli :)

KW na tom sem se vezl 3x v Polu,GIV a Renaultu :) kazdej slozenej o vice jak -65mm :) GIv byl na doraz cca 5cm nad zemi :) ....vsichni to chvalej a i vydrzi ale jedno je jasny kazdej byl prisne tvrdej na muj vkus az moc ! :) skoro to nepruzi :)

HaR treba na Superbu je uplne v pohode :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Eibach Pro-Street-S sešroubovan až dolu a ještě to trochu pracuje. Tvrdy to je, ale protže to nema kam propružit. A jestli je pro někoho -65 malo tak se jen smeju. Nakonec to stejnak nikdo až nazem nepoloží. Já ho hodil až na doraz a pod autem neni ani těch 5cm. Nevejde se mi pod auto ani flaska od mineralky.

Editováno: , autor: Mates_XIV
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Eibach Pro-Street-S sešroubovan až dolu a ještě to trochu pracuje. Tvrdy to je, ale protže to nema kam propružit. A jestli je pro někoho -65 malo tak se jen smeju. Nakonec to stejnak nikdo až nazem nepoloží. Já ho hodil až na doraz a pod autem neni ani těch 5cm. Nevejde se mi pod auto ani flaska od mineralky.

snepřejel ani moji litrovou petku od zero koly :palec2: a ty seš víc než -65 ;)

si vem že já byl s fabkou o nějakejch -95(spodek auta byl vysoko jako vejška pneu 215/40/16 na devíti palcovim ráfku :D ) a tobě to leží ještě trochu víc bych řekl ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Jezdime HaR a max spokojenost ...kdyz napises na vwclubu clenovi Zviratko tk vyjde novej na 18tis verze streetstyle :) o stabiku neni zadna rec :)

zdar, akorat resim podvozek, musim koupit pac jizda jen na pruzinach vmaxx na orig tlumicich fabia je nechutna hopsava... , ten odkaz na HR tu verzi steretstyle ..o co je to horsi nez ten HR za plnou palbu 26tisic? koukam zadni snizeni jen 30 -60mm u streetstyle a u drazsiho az -80 to je asi jediny? a steetstyle bude komfortnejsi tudiz nebude to tak tvrdy? jen by me zajimalo, jestli HR verzi steetstyle za 18tisic dokazdu posadit treba takto

ps: foto je speedy_TDI na podvozku supersport ale nevim kolik to mel snizeny, tusim -55

jinak resim s Fílou otazku podvozku od HP sporting, ale bojim se ze to bude zas moc tvrdy na kazdodenni jezdeni, dneska za nim jedu do Prahy to vyzkouset na jeho fabce :-) tak budu mit prvni zkusenost s HP, navic HPsporting bych koupil asi jen ty tlumice za 14tisic na puvodni pruziny vmaxx pac maj prej stejnou misku ulozeni jak orig tlumice..takze otazka no, navic zadek u HP nemuzu nejak nastavovat, zadek stavitelnej u HP neni, takze jak si to sedne tak to proste bude a podle toho dam predek :/ fakt nevim, to je na palici tohle

libi se mi ale ta financne docela vyhodna verze HR za tech 18tisic od zviratka udajne, to by bylo zajimavy reseni taky

post-27138-1262428225_thumb.jpg

Editováno: , autor: Hans_RS
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

HR presahuje cenu 30tis a vyzaduje jiny stabík??? co je to za blbost?

http://www.escape6.cz/podvozky/vyskove-sta...n-combi-vc.-RS/

No na tem jsem koukal i cenově by mě to celkem sneslo ale jde o to zda ho dostanu níž než stavající HPčko. Největší legrace pro mě je to že auto je ted 6cm níž a mě by k dokonalosti stačilo těch 7,5cm což tenhle podvozek nemá... jinaá varianta od HR má 80mm ale tam je nutný stabilizator proto jsem napsal to co jsem napsal...... Jinak davám fotkuauta na HPčku (prostě tam ted 1 až 1,5cm chybí) od přístího roku budou TN1ky ET 35, šířka 8 a guma 205/40....

post-15140-1262950391_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ale ty cisla vetsinou uvadej zkresleni, ja mam na okte stejnej podvozek a jde stocit daleko vic nez uvadi HR. ZAvit je dostatecnej, ale oktavka ma ten debilní stabik. Na fabce preci nic nehorzi co by hrozilo vetsimu snizeni.

Kua ty RS4ky slusej :-) nemenil bych za vohrany TN1 :-) ale to je samo na tobe

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...