Přejít na obsah

SNÍŽENÍ AUTA


NOS

Doporučené příspěvky

Tak to jo pokud řeknu dokaže tenhle -70 na obou napravách tak by se mě fakt pačil :) Jinak máš recht R4ky jí fakt seděly a vždy jsem říkal že na mojí FRS budou buď ony a nebo TN1ky takže letos v zimě proběhla změna (jinak koupeny TN1ky jsem upravil barevně aby byli odlišné)...

jinak myslíš že to HR zvládne větší snížení než tenhle HP??

jediné co nyní nedovolí větší snížení jsou na přední napravě tyčky stabilizatoru, jelikož má HP velkou pružinu a misku. Tenhle by měl být bez problemů mají malý pruměr pružiny takže asi no problemo......

Editováno: , autor: Dejvi99
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hm ta kv tomto pripade asi neni o čem diskutovat :) Já jen pořád nevím jak to bude s vyplněním podběhu po přehození kol přeci jen TN1ky jsou 8ky RS4ky byli 7,5ky jinak guma zustane stejná 205/40, ET maji obe kola stejna 35 podlozky 1cm na kazdem kole.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Krasny priklad u Supa :)

snizeni na predek max -60mm :) a ted je to na tech cca -60mm a mista vidis sam kolik jeste je :)

Kdyz sem vzal supleru tk kdyz by byla miska dole tk jede sup po zemi doslova pod zemi :palec2::smich:

Jinak Fabule Uzasna koukam ze znas Flashe kterej si to ted uziva v A3 :) jeho Kawa Fabie byla super :):prc: Tn1 taky super ale jen u nas v cr jsou uz tri rs co jezdi na tn1 z toho dve jsou cerny nwm no :) RS audi byly styl a krasne podrthnou styl rska :)

Az se bude valet tk nezapomen na foto :):palec2:

post-8971-1262984149_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hoj díky Ti za fotečku nakonec tedy jsem oslovil Zviratko na vwclubu a je schopen to HR sehnat za poměrně slušnej peníz, takže ho od něj vemu (nasadí se cca v březnu)... Jinak Flashe znam (no jeho vyber dalšího auta byla kapitola sama pro sebe).... No on mě Kawa FRS a s mojí jsme vymysleli GTI FRS :D kola jsou už upravený ale schovaný v krabici prozatím (na Flashovy fabce se me neskutečně libili a seděj k ní proto ta změna, a jak jsem psal na moje autí jedině RS4 nebo TN1ky).... Jj RS4ky se libili každýmu a musím říct byli super ale chtělo to změnu kdo říká že po TN1kách nepřjdou třeba RS4ky v chromu a v 18kách :D

Editováno: , autor: Dejvi99
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 4 týdny později...

AHoj. Tak už mě přestává bavit adrenalin s přemotorovanym autem na seriovym podvozku a mam nabídku na KW pevnej podvozek, ale nevim, jestli mi padne na fabku. Je dělanej na motory 1,2L-1,4L který maj mírně jinou těhlici a já mam těhlici z FRS. Takže se ptám, jestli je možný dát tenhle podvozek i na FRS těhlici. Jestli někdo dával podvozek z FRS na obyč fabku, tak by to mělo pasovat. Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 měsíců později...

Zdar a sílu pánové :) mam otazku ... asi budu za debila :smich: hledam pevnej podvozek na fabku RS ... a nikde nemuzu najit vic jak 25mm snizení.... jenze ja bych ji chtel posadit alejpon 35mm nejlepe :) sem fakt blbej já a nebo kdyz chci niz tak musim proste koupit stelovak? ... ten totiz nechci kvuli ty sileny tuhosti... jezdim s autem dene a zase bych si rad zachoval alejpon trosicku nejakej konfort.. :) poradte dik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

asi blbě hledáš :p - 30 mm se dělá běžně, tu máš - 40/35 od HR - prý je HR jeden z komfortnějších podvozků (odkaz dole), jináč vždcky snížení znamená pohodlí dolů, vesměs i tím, že se snížením jde ruku v ruce i změna kol za větší s nižším profilem ;) pokud chceš jít dolu a mít zachovaný pohodlí kup stavák s tuhostí ;)

http://www.autofashion.cz/zbozi/produkt-11406/h-and-r-pevny-podvozek-h-and-r-skoda-fabia-typ-6y-40-35.html

- 30 KW

http://www.autofashion.cz/zbozi/produkt-12422/pevny-podvozek-kw-skoda-fabia-rs-19-tdi-30.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 7 měsíců později...

jom bych nedával, to bude jen na krátkou(ikdyž napíšou že jde i na kombi) a jak to dáš na kombajna sedne ti zadek víc než předek..

to bych spíš doporučil kombinaci -55/-35 od v-maxxu na polo 9N(snima máme na fabii dobrou zkušenost), sedne to hezky v lajně

Zdravím,chtěl bych se zeptat.Budou pasovat pružiny z Pola 9N i na fabii RS??? Dik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Mel bych dotaz:

- mam Fabii I 2,0MPI 85kW a premyslim o nejakem snizeni, jelikoz ji predelavam komplet na RS a chci se zeptat zda tam budou pasovat origo tlumice a pruziny z RSa a eventuelne jestli by stacili jenom pruziny? A o kolik se auto cca snizi?

- pripadne jakou znacku pruzin by jste doporucili?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Nabízím zadní pružiny H&R 29409 HA® na zadní nápravu fábie -30mm, měl jsem je na autě jak jsem ho pořidl a dnes jsem tam dal seriové, budu potřebovat tahat vozík, auto by bylo moc nizké.Cena za obě 600 Kč.Na fotce jde vidět rozdíl od sériové pružiny.

kontakt: riexphone@gmail.com

post-66240-0-77135700-1308759314_thumb.j

Editováno: , autor: riex
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 1 měsíc později...

Zdravím, měl bych malou prosbu o radu...Koupil jsem si na fabii nový štelovák od TA-technix.Nechal jsem ho namontovat v servisu a hned po montáži to při jízdě pěkně vrzalo na přední nápravě...příšerný zvuk...V servisu my řekli že jsou v prdeli gumy silentbloků.Tak jsem koupil nové a tvrdší / dražší ( které by měli déle vydržet ),ty mi vyměnili a k tomu myslím mi měnili ještě gumy na ramenech na předku i zadku.Bylo to mnohem lepší.Ještě trochu to provrzávalo ale uš to nebil tak hrozný zvuk.V servisu říkali, že s tím mírným vrzáním nic neudělaj,že je to tím tvrdým podvozkem.Jenže asi po 2 týdnech začalo vrzání na předku znova,nejdříve pravá strana ted i levá.A ted nevím čím to je...?Je to zase těma silenblokama???Máte s tím někdo zkušennost?Nebo jak jste to řešili? Dělají se nějaký tvrdší a odolnější komplet ramena včetně čepů?Pomohlo by to?předem všem moc děkuji za tipy a rady.:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...