Přejít na obsah

Těhlice z RS na TDI


luke.bean

Doporučené příspěvky

luke.bean napsal:
Dekuji vsem za rady,ale jeste mi k realizaci chybi jedna tehlice. A kdyz dam z RS,tak dam jen RS kotouc 312mm? Jaky ma TDI 96kw a 1.8T 110kw kotouc?

Nevím jestli si navzájem rozumíme. Tak že pro upřesnění: brzdy z 1.8 turbo 110kw májí brzdič FN-3 a kotouč 288

RS má jiný brzdič, než je FN-3 a má kotouče 312 mm. Tady se musíš rozhodnout, jestli RS, nebo jen turbo. Dohromady to míchat nejde.

Já mám zatím pohromadě tento materiál. Už mi chybí jen ložiska a brzd. desky.

 

Editováno: , autor: Milan II
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dekuji vsem za rady,ale jeste mi k realizaci chybi jedna tehlice. A kdyz dam z RS,tak dam jen RS kotouc 312mm? Jaky ma TDI 96kw a 1.8T 110kw kotouc?

Nevím jestli si navzájem rozumíme. Tak že pro upřesnění: brzdy z 1.8 turbo 110kw májí brzdič FN-3 a kotouč 288

RS má jiný brzdič, než je FN-3 a má kotouče 312 mm. Tady se musíš rozhodnout, jestli RS, nebo jen turbo. Dohromady to míchat nejde.

Já mám zatím pohromadě tento materiál. Už mi chybí jen ložiska a brzd. desky.

mas to dost pekne natrene...cim to je udelane ?Piskoval jsi to ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, ty těhlice + štíty brzd jsou jemě opískovány a nalalkovány práškovou barvou. Brzdiče jsou origo, ty jsem jen umyl.

Práškem ještě přijdou nalakovat př. ramena. Náboje kol, ty zase budou zlatě pozinkovány! Ale musím tak nějak postupně a pomalu. Všechno stojí many...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Milane ty seš blázen ( myšleno v dobrém ) - taky bych to bral takhle vyšperkované, ale na tohle jsem moc línej - to je na mě moc. Dobrá práce.

Asi máš pravdu. Jsem tak trochu "ujetej". Ale moje auto je mi vším. Mám takovou nemoc, že kdy něco dělám, tak to musí být na úrovni.

To je totiž tak: já nekouřím, nepiju, do night clubu taky nechodím, tak si raději udělám radost pěkným autem. Je jasný, že už teď je neprodejný, ale dělám to pro sebe!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Milane ty seš blázen ( myšleno v dobrém ) - taky bych to bral takhle vyšperkované, ale na tohle jsem moc línej - to je na mě moc. Dobrá práce.

Asi máš pravdu. Jsem tak trochu "ujetej". Ale moje auto je mi vším. Mám takovou nemoc, že kdy něco dělám, tak to musí být na úrovni.

To je totiž tak: já nekouřím, nepiju, do night clubu taky nechodím, tak si raději udělám radost pěkným autem. Je jasný, že už teď je neprodejný, ale dělám to pro sebe!

Koukam ze v tom nejsem sam, takovejch blaznu je vice :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JasteR:

ne, vážně v tom nejsi sám! To tě ujišťuji. Jedno vím jistě, že kdybych si koupil novou dvojkovou RS (ne že bych jí nechtěl) ale asi bych se zbláznil. Protože na takovým autě se už nic nedá dělat! Snad jen vyprášit koberce, vyleštit okna a dolít vodu do ostřikovačů. A to není nic pro mě. Já se s mojí micinkou musím tak trochu "pomazlit", když na ní něco dělám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JasteR:

ne, vážně v tom nejsi sám! To tě ujišťuji. Jedno vím jistě, že kdybych si koupil novou dvojkovou RS (ne že bych jí nechtěl) ale asi bych se zbláznil. Protože na takovým autě se už nic nedá dělat! Snad jen vyprášit koberce, vyleštit okna a dolít vodu do ostřikovačů. A to není nic pro mě. Já se s mojí micinkou musím tak trochu "pomazlit", když na ní něco dělám.

:palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dekuji vsem za rady,ale jeste mi k realizaci chybi jedna tehlice. A kdyz dam z RS,tak dam jen RS kotouc 312mm? Jaky ma TDI 96kw a 1.8T 110kw kotouc?

Nevím jestli si navzájem rozumíme. Tak že pro upřesnění: brzdy z 1.8 turbo 110kw májí brzdič FN-3 a kotouč 288

RS má jiný brzdič, než je FN-3 a má kotouče 312 mm. Tady se musíš rozhodnout, jestli RS, nebo jen turbo. Dohromady to míchat nejde.

Já mám zatím pohromadě tento materiál. Už mi chybí jen ložiska a brzd. desky.

Tak Milane tady smekám :D:D to je hodně pěkné a kvalitně odvedené..... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky Martine RS,

ale už se mi tady někteří začínají smát, že to dělám na etapy 3/4 roku!

1. Nic si z toho nedělám, proto že každý rozumný člověk ví, že takový velký přestavby taky stojí velký many!!! A já ty many musím shánět postupně, jinak mě to zabije. Ono totiž dát během roku do auta cca 50 000,- to není jen tak!!

2. Ten člověk co to napsal, zřejmě ještě nic takovýho nedělal, tak proto o tom ví kulový.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky Martine RS,

ale už se mi tady někteří začínají smát, že to dělám na etapy 3/4 roku!

1. Nic si z toho nedělám, proto že každý rozumný člověk ví, že takový velký přestavby taky stojí velký many!!! A já ty many musím shánět postupně, jinak mě to zabije. Ono totiž dát během roku do auta cca 50 000,- to není jen tak!!

2. Ten člověk co to napsal, zřejmě ještě nic takovýho nedělal, tak proto o tom ví kulový.

Bud v klidu.Vzdyt je to prece tva vec,a i kdyby jsi to delal 10 let,muze to byt ostatnim putna.

Tak se nenech rozhodit....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Upgrade brzd na 312 se nezadržitelně blíží!! Včera mi zase přibyl další materiál. Mám nazinkované náboje a 2 ks nových ložisek FAG.

Teď potřebuji vytočit přípravek k nalisování ložisek do těhlic, ale jaksi soustružník nemá čas... kol11

 

Editováno: , autor: Milan II
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

poradí mi někdo jiné brzdy mam slabé TDi a chci dát dopředu jiné brzdy než origo .Nevim jestli RS nebo zřeba BREMBO ,mam 17" kola tak poradí někdo (kdyzž budete vědět i cenové relace budu rád) díky :worthy

Pokud uz mas vzadu taky kotouce, tak to bohate staci na ten motor, pokud ho nebudes upravovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ty tehlice te neminou v zadnym pripade.

jinak Ø312 ma RS (zelena barva), Golf IV GTi (cervena barva), Audi TT (stribrna barva) a pak modry brzdice ma Golf IV R32, ale ty jsou jeste vetsi a uz 4 pistkovy. Seat Leon Cupra-R ma vepredu Brembo 4-pistkovy a kotouc Ø323.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...