Přejít na obsah

přizpůsobení ovladače


douda

Doporučené příspěvky

znám to auto od novoty,měl ho bratranec a viděl jsem,že ten dálkáč měl od novoty ze škodovky,tak nevím,přikládám foto,jestli náhodou nepoznáš,co je to za výrobce.

..vypada to na sterej jablotron tusim, ale rozhodne tohle neni z vyroby dalka od skody.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nemám DO v klíči,ale mám zvlášť ovladač a ten se mi už rozpadá,tak se chci zeptat,jestli je možné kdybych si koupil nový,jestli jde nějak přizpůsobit centrálu v autě.

Mám  2,0 MPI 85KW  1999 dikes.

Je to originál příslušenství Škoda Dálkové ovládání pro dodatečnou montáž. Mám ho ve služební Fabce Objednací kod ve škodovce pro Fabku je BKA 400 001 A.

Samotný ovladač se dá objednat dle kodu BKA 400 001 001. Výrobcem je AEV Kroměříž.

Kompletní sadu DO jsem koupil v autosalonu v Protějově stálo asi cca 2400,-

Popud by jsi to potřeboval přizpůsobit. Ozvi se na PM . Mám originá návod.

Jinak u nové sady byly dva ovladače.

Editováno: , autor: Pepa007
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 1 rok později...

Nevíte někdo, jestli je možné do výše diskutovaného dálkového ovládání BKA 400 001 001 koupit ta zelená gumová tlačítka? Na svém dálkovém mám tu gumu už celkem vymačkanou, vlivem čehož kontaktní plíšky občas nedosednou přesně na kontaktní pole plošného spoje DO.

Díky za radu.

Editováno: , autor: Zero_Cool
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 10 měsíců později...

Toto dálkové ovládání je na 100% orig. škoda mám ho taky a dělali mi dodělávku přímo v Boleslavy. Chci se zeptat jestli tento ovladač DO můžu nahradit vystřelovacím. Myslím jako kvůli frekvency ten vystřelovací má 434MHz a tento nevim. Hraje to nějakou roli nebo je to jedno? r.v. vozu je 8/2003

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 8 měsíců později...
Je to originál příslušenství Škoda Dálkové ovládání pro dodatečnou montáž. Mám ho ve služební Fabce Objednací kod ve škodovce pro Fabku je BKA 400 001 A.

Samotný ovladač se dá objednat dle kodu BKA 400 001 001. Výrobcem je AEV Kroměříž.

Kompletní sadu DO jsem koupil v autosalonu v Protějově stálo asi cca 2400,-

Popud by jsi to potřeboval přizpůsobit. Ozvi se na PM . Mám originá návod.

Jinak u nové sady byly dva ovladače.

A ma ho jeste nekdo?..:) docela by se mi to hodilo :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 3 měsíce později...

Ahoj pánové. Potřebuju poradit a vidím že se tady probíralo něco podobného, tak nebudu zakládat nové téma. Mám OI, r. 2002., dovoz německo. Auto mám už 2 roky. A začíná mi blbnout ovlatač na DO. Centrál je asi origo, podle štítku výbavi, ale ovladač je asi dodělaváný. Někdy to odemkne, někdy se tomu nechce, což je teď vetšínou, ale dioda na ovladači svítí. A baterku jsem taky pro kontolu taky měnil. Mikrospínač to myslím nebude, protože kontrolka ovetřených dveři svití dobře, ale hlavně při odemikaní klíčem central odemiká-zamiká dobře všechny dveře i kufr.

Chci se zeptat, jestli je vadný ovladač a je potřeba koupit nový ovladač nebo celé DO. Nebo je to potřeba znovu nějak naprogramovat-doparovat DO. Výroba je asi Italie. A žádnou flekvenci nebo co se k tomu davá, tak nic jsem nedostal. Jen ovladač a klíček.

post-26680-1270319842,017_thumb.jpg

post-26680-1270319900,218_thumb.jpg

post-26680-1270319939,3552_thumb.jpg

post-26680-1270319977,0191_thumb.jpg

post-26680-1270320084,8665_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tento ovladac se nijak neprizpusobuje, nema plovoci kod, kod je nastaveny prerusenim propojky, bud se noha io uzemni, uplusi, nebo je ve vzduchu

cislo na nalepce udava kod jakym jsou odvrtane cesticky, v prijimaci je podovny io se stejne odvrtanyma (nakodovanyma) nohama

pokud sezenes stejny ovladac (kuli frekvenci) a zapojis mu stejne nohy, tak bude fungovat na tvem aute

datasheet pouziteho io

http://www.datasheetcatalog.com/datasheets_pdf/P/T/2/2/PT2262.shtml

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj. tak takovy ovladač asi neseženu a ani tomu nerorumím. To asi bude lepší dokoupit nový dalkač, jestli se to ta zvlašťb, bez centralu. Zkusim se pozdeji po něčem podívat. Máte nejaké zkušenosti? Můžete mi něco doporučit,nebo čeho se vyvarovat? help.gif

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...