Přejít na obsah

Stěrače - jaké vybrat?


wascheck

Doporučené příspěvky

Tak koupil jsem tyto universal stěrače - aero lišty "Heyner" (Německo) za 260,-Kč/kus

Stírají krásně - do čista. Co víc si přát?A koupil jsem je v Kladně, Autodíly Vinš, Kročehlavy, tel. 312 660076. Kdyby někdo také chtěl nebo nevěřil ... A podle prodavače je tam jezdí kupovat taxikáři z celého okolí a reklamace na ně nejsou... Uvidím

Editováno: , autor: Octavinek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak koupil jsem tyto universal stěrače - aero lišty "Heyner" (Německo) za 260,-Kč/kus

Stírají krásně - do čista. Co víc si přát?A koupil jsem je v Kladně, Autodíly Vinš, Kročehlavy, tel. 312 660076. Kdyby někdo také chtěl nebo nevěřil ... A podle prodavače je tam jezdí kupovat taxikáři z celého okolí a reklamace na ně nejsou... Uvidím

fakt :D ... tos mi udelal radost. Jsem z Kladna a k Vinsovi jsem se chystal hned zitra ... tak alespon vim, ze tam nepujdu zbytecne :palec2: . Dik :t

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja objednal u http://www.luja.cz ty BoscheAerotwiny a zatím cca. 2,5 měsíce naprostá spokojenost, a v mrazech drží taky. S firmou jednání O.K. - a navíc ještě přišla kartička se slevou na další párek stěračů - myslím že je tam 15 % - ale to si nejsem úplně jistý

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja objednal u http://www.luja.cz ty BoscheAerotwiny a zatím cca. 2,5 měsíce naprostá spokojenost, a v mrazech drží taky. S firmou jednání O.K. - a navíc ještě přišla kartička se slevou na další párek stěračů - myslím že je tam 15 % - ale to si nejsem úplně jistý

každé jaro koupím do originálů grafitové gumky a spokojenost, ale zlákali jste mě na zkoušku aerotvin, prostě mám cukání...a když je cukání, tak to je skoro hotová věc.. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja objednal u http://www.luja.cz ty BoscheAerotwiny a zatím cca. 2,5 měsíce naprostá spokojenost, a v mrazech drží taky. S firmou jednání O.K. - a navíc ještě přišla kartička se slevou na další párek stěračů - myslím že je tam 15 % - ale to si nejsem úplně jistý

každé jaro koupím do originálů grafitové gumky a spokojenost, ale zlákali jste mě na zkoušku aerotvin, prostě mám cukání...a když je cukání, tak to je skoro hotová věc.. :D

Hele, to mi raději ty prachy, co za ně dáš, pošli a já ti obratem pošlu neznačkovky z Makra. Už jsem to tady říkal, podle mého názoru (a nejen mého) jsou to vyhozené peníze.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak koupil jsem tyto universal stěrače - aero lišty "Heyner" (Německo) za 260,-Kč/kus

Stírají krásně - do čista. Co víc si přát?A koupil jsem je v Kladně, Autodíly Vinš, Kročehlavy, tel. 312 660076. Kdyby někdo také chtěl nebo nevěřil ... A podle prodavače je tam jezdí kupovat taxikáři z celého okolí a reklamace na ně nejsou... Uvidím

fakt :D ... tos mi udelal radost. Jsem z Kladna a k Vinsovi jsem se chystal hned zitra ... tak alespon vim, ze tam nepujdu zbytecne :palec2: . Dik :t

Super tak to si udělám výlet na Kladno :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja objednal u http://www.luja.cz ty BoscheAerotwiny a zatím cca. 2,5 měsíce naprostá spokojenost, a v mrazech drží taky. S firmou jednání O.K. - a navíc ještě přišla kartička se slevou na další párek stěračů - myslím že je tam 15 % - ale to si nejsem úplně jistý

každé jaro koupím do originálů grafitové gumky a spokojenost, ale zlákali jste mě na zkoušku aerotvin, prostě mám cukání...a když je cukání, tak to je skoro hotová věc.. :D

Hele, to mi raději ty prachy, co za ně dáš, pošli a já ti obratem pošlu neznačkovky z Makra. Už jsem to tady říkal, podle mého názoru (a nejen mého) jsou to vyhozené peníze.

Bohuzel musim souhlasit :( Jsou pekny co se designu tyce, ale to je vsechno... Problem je, ze pak cloveka to jejich stirani/nestirani tak rozcili, ze by je rozdupal...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

QUOTE (deko @ 27.1.2007, 22:17 )

Na zimu doporucuji silikonové gumicky + je pred kazdou jízdou v mrazu stríknout odmrazovačem na skla

a vysledek parada ,nevrzou a stírají perfektne

Rozmrazovač? To je od toho pak pěkně zasra.ý sklo.

Jen to zkus ja stim nemam zadne problémy ,nic není rozmazaný

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja objednal u http://www.luja.cz ty BoscheAerotwiny a zatím cca. 2,5 měsíce naprostá spokojenost, a v mrazech drží taky. S firmou jednání O.K. - a navíc ještě přišla kartička se slevou na další párek stěračů - myslím že je tam 15 % - ale to si nejsem úplně jistý

každé jaro koupím do originálů grafitové gumky a spokojenost, ale zlákali jste mě na zkoušku aerotvin, prostě mám cukání...a když je cukání, tak to je skoro hotová věc.. :D

Hele, to mi raději ty prachy, co za ně dáš, pošli a já ti obratem pošlu neznačkovky z Makra. Už jsem to tady říkal, podle mého názoru (a nejen mého) jsou to vyhozené peníze.

Bohuzel musim souhlasit :( Jsou pekny co se designu tyce, ale to je vsechno... Problem je, ze pak cloveka to jejich stirani/nestirani tak rozcili, ze by je rozdupal...

Bohudík :D s Vámi nemohu souhlasit.Na jaře je tam budu mít dva roky a pořád ještě nejsou zralý na výměnu.Už sice nestírají jako nové,ale zdaleko ještě nejsou po smrti.Na jaře už půjdou pryč,ale nahradí je opět AeroTwin.Pokud někomu nestírají,nebo vržou stačí nastavit úhel břitu ke sklu a je pokoj.Tuto operaci jsem byl nucen na jednou stěrači dělat,ale to mi někdo nacpal za stěrač reklamu a asi přihnul ramínko.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na zimu origo na leto Bosch Aerotwin

Zrovna na zimu by byly nejlepší ty Aero protože nemají tu konstrukci. Mě se na těch obyč vždycky zmrzne sních v té konstrukci a pak nejsou ohlé podle skla a nestírají.

mam je tam a zatim v pohode hlavne neni moc snih tak ze letos uplne v klidecku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chlapi jen dotaz:když je pod -0C,tak když setřu a stěrače doběhnou tak ještě cvaká relé!co s tím?led ani sníh nikde nemám protže to pečlivě čistím aby šli ostřikovače,stěrače nikde nenaráží ani dole,když je teplo jeko dnes tak to v klidu doběhne a relé necvaká!je to jen zmrzlé nebo se děje něco co obvykle ne!promazaná táhla mám a přesto to jde pomalu když je zima.máte to taky nebo jen já!? :o

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A co délka stěrače? Už jste s ní zkoušeli experimentovat? Chtěl bych, aby stírali co největší plochu skla, ale bojím se, že na koncích nebudou dobře dosedat na sklo.

Nebudou, omylem jsem si to vyzkousel :( Budu to muset prezit do dalsi vymeny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak koupil jsem tyto universal stěrače - aero lišty "Heyner" (Německo) za 260,-Kč/kus

Stírají krásně - do čista. Co víc si přát?A koupil jsem je v Kladně, Autodíly Vinš, Kročehlavy, tel. 312 660076. Kdyby někdo také chtěl nebo nevěřil ... A podle prodavače je tam jezdí kupovat taxikáři z celého okolí a reklamace na ně nejsou... Uvidím

tak jsem zasel k Vinsovi a koupil je taky. Puvodne jsem chtel Bosche, ale pry nejsou :( . Cely nateseny jsem je tam hned zacal montovat a reknu Vam byly tam asi 10 minut :wallbash::fakac:kol114 ..... hluk sice nedelaly, ale zase nadruhou stranu skoro nestiraly. Na konci moc nedolehaly (sice asi jenom centak, ale preci jen) a uprostred sterace (tam kde by mel byt tlak vlastne nejvetsi) mi to nechavalo smouhu = uprostred vyhledu .... takze jsem se vratil ke starym dobrym steracum z Tesca ... a az az narazim na Bosche tak pujdu do nich -_-

jo ale byly to asi jiny ... protoze me staly 180,-/ks

Editováno: , autor: wascheck
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měl jsem Aerotwiny na původních ramínkách, a prostě nad ně není, nevím co taky furt kdo řešíte. Mají jen dvě nevýhody - cena a zájem zlodějů.

Protože jsem takhle o jeden! z nich přišel, řekl jsem si že to chci vyřešit tak, abych měl klid, a nemusel se o ně bát - koupil jsem komplet ramena i lišty z Octavie 2 - taky aerotwiny samozřejmě.

Je radost s nimi jezdit v dešti B)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to capo: Promiň, ale teď tomu nerozumím. Na Octavii I jsou jiné stěrače než na Octavii II? Když si koupil origo ramínka na Oct II., tak už to přeci nejsou Aerotwiny, ale origo škodovácký stěrače. Nechci Tě nějak mást, jen chci pro svojí Octu I. taky ty nejlepší stěrače. Díky za objasnění.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...