Přejít na obsah

tak som prezul na letne


multipas

Doporučené příspěvky

no ja som zase pocul na vikend ze by mohlo nasnezit.....inak ked je vonku 15°C tak to je fakt trapenie tych zimnych gum.....ale rana byvaju este chladne a ked je mokro radsej trochu zoderiem zimne....

Uz riesim aj ja letne, cez vikend som striekal disky uz ich len obut ked bude cas :)

Editováno: , autor: makov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nepříjdou, dneska hlasili že zima skončila a už bude jaro................navíc se vracej i čápi

Tak dáme na čápy :):D , ty nikdy nekecaj.

Zatím gumuju zimní, na podzim šly funglovky Polarisky, to si neumíte představit co je z nich teď :( Slicky hadr :(

Nojo, ale kdo to mohl vědět co to bude za zimu, když 1.listopadu spadnul první sníh, v televizi reportáže o tom jaká bude letos extrémně tuhá dlouhá zima a v pneuservisech se stály dlouhé fronty na objednání. Navíc v Německu zavedli zimáky povinně a pneu u nás bylo nedostatkové zboží jako za totáče.

Někdy to je docela nářez, prototo si umím představit, že přezuju na letní a druhý den napadne 30cm sněhu :smich::smich::smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když jsem v práci minulý týden nadnesl, že už uvažuju o přezutí na letní, tak na mě koukali jako na blázna a jak vidím, tak nejsem sám. :D Jinak mě někdo vysvětlete jak to ty čápy, když jsou někde v Africe můžou vědět, že už je u nás teplo a můžou přiletet?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když jsem v práci minulý týden nadnesl, že už uvažuju o přezutí na letní, tak na mě koukali jako na blázna a jak vidím, tak nejsem sám. :D Jinak mě někdo vysvětlete jak to ty čápy, když jsou někde v Africe můžou vědět, že už je u nás teplo a můžou přiletet?

se dívaj na satelit nééé, v Africe běžná věc :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...