Přejít na obsah

Ústeckej servis Škoda


Dragonetti

Doporučené příspěvky

Zdravim Vas, tak jsem byl po druhe v zivote se svou octavii v autorizovanem sevisu Skoda a pouze me to utvrdilo v tom, ze pokud se neco posere, tak to radsi dam nejakymu Lojzovi nez tem "zmetkum" :fakac: !

Poprve jsem byl s autem na montazi zamykani zpatecky v OKIM Ústí nad Labem a jak to dopadlo? Na prijmu si objednam Defendlock a namontovali mi tam uplne neco jineho (Construct) a jeste mi zasvinili od lepidla stredovej panel a ze prej za to nemuzou, ze oni ne!(Asi mimozemstan)

Druhej pripad se mi stal ted, kdy se mi vysipalo dalkove ovladani centralu v klici, tak jsem sel do servisu AUTON Ústí nad Labem na vymenu a jak to dopadlo? Klic sic funguje, ale vratili mi Octavii ve stavu, kdy mi v neutralu kolisaji otacky, ale nastesti to nechcipa. Tak nevim, jestli mi tam ty zmetci nevzali moji vahu vzduchu a nedali mi tam nejakou rozflakanou nebo jeslti jejich radoby autoelektrikar mi neco neposral v pocitaci a prej to taky neni jejich chyba, ze oni ne, ze samo.(Taky asi mimozemstan)

Tim jsem se utvrdil, ze uz v zivote nedam auto do jakehokoliv autorizovaneho servisu Skoda a radeji si nadu nejakeho soukromnika, kterej to snad udela poradne. Jsem uz fakt docela nas...., jak se ty servisy chovaj :angry: .

Uz jsem Octavii objednal u znameho meho tatika, kterej ma diagnostiku, tak jsem na to zvedavej, co s tim je. V pondeli bych to mel vedet, tak napisu, jak jsem dopad.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hm,to je tedy od nich hezké!vímže jsem se taky setkal se špatným servisem ale toto by si značkový servis neměl dovolit!ale i tam jsem se setkal spíš se špatnou radou opravit si tam nic nedávám,ale pokud bych musel tak tam mám známého ten by mne snad neshodil!jinak je dost možné že ti nějaký vychcánek něco vyměnil a použil to ve svém voze!měl si zajít za šéfem a sepsat nějakou stížnost,ale nevím zda bys něco získal,každopádně je to dost smutné ba k nasrá...,cítím s tebou!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak to je nářez. Naše firma vozila služební octavie až do Litoměřic k Horejskovi.

Já potřebuji udělat rozvody + roční prohlídku u mé soukromé octy a váhal jsem mezi Okimem a Autonem. Nakonec jsem se objednal na příští pondělí do Autonu, protože až do Litoměřic se mi nechce. <_<:o

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

v LTM je to daleko na vlak a náhradní auto nechci . V Autonu jsem byl koncem roku s ABS a v poho, tak uvidíme.

Asi platí pravidlo, že všude narazíš na nějaké vemeno, ale u autorizáku by to být nemělo.

Musím napsat jednu perličku : kamarád dal auto ke známému - " Vaverovi do Sebuzína " a ten mu naúčtoval za výměnu rozvodů na 1.8 20V "pouhých" 15.000,-Kč. a to to není autrizovaný servis Škoda. Připadá mi, že chce každej strašně rychle zbohatnout .:ble .

Jestli budeš mít příště problém s autorizákem, tak je bobré zavolat na Zákaznické centrum do MB. Myslím, že to docela pomůže :blbec::palec2:

Takže já volím raději autoriz.servis, kde mají na každou práci normohodiny a cena je daná předem + k autu je servisní knížka.

-_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak o tom vymenovani vahy vzduchu a dalsich dilu v autorizovanejch servisech jsem uz taky slysel.Uz od více lidi,hlavne o jednom autorizaku.Takze na tom asi neco bude.Prej to delaj hlavne u sluzebnich aut.

Ja teda jezdim do autorizaku a zatim v pohode.Ale olej si menim sam az tak jim neverim :D

Editováno: , autor: octavka19tdi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim Vas, tak jsem byl po druhe v zivote se svou octavii v autorizovanem sevisu Skoda a pouze me to utvrdilo v tom, ze pokud se neco posere, tak to radsi dam nejakymu Lojzovi nez tem "zmetkum"  :fakac: !

Poprve jsem byl s autem na montazi zamykani zpatecky v OKIM Ústí nad Labem a jak to dopadlo? Na prijmu si objednam Defendlock a namontovali mi tam uplne neco jineho (Construct) a jeste mi zasvinili od lepidla stredovej panel a ze prej za to nemuzou, ze oni ne!(Asi mimozemstan)

Druhej pripad se mi stal ted, kdy se mi vysipalo dalkove ovladani centralu v klici, tak jsem sel do servisu AUTON Ústí nad Labem na vymenu a jak to dopadlo? Klic sic funguje, ale vratili mi Octavii ve stavu, kdy mi v neutralu kolisaji otacky, ale nastesti to nechcipa. Tak nevim, jestli mi tam ty zmetci nevzali moji vahu vzduchu a nedali mi tam nejakou rozflakanou nebo jeslti jejich radoby autoelektrikar mi neco neposral v pocitaci a prej to taky neni jejich chyba, ze oni ne, ze samo.(Taky asi mimozemstan)

Tim jsem se utvrdil, ze uz v zivote nedam auto do jakehokoliv autorizovaneho servisu Skoda a radeji si nadu nejakeho soukromnika, kterej to snad udela poradne. Jsem uz fakt docela nas...., jak se ty servisy chovaj  :angry: .

Uz jsem Octavii objednal u znameho meho tatika, kterej ma diagnostiku, tak jsem na to zvedavej, co s tim je. V pondeli bych to mel vedet, tak napisu, jak jsem dopad.

Hello chlape...Co se týče OKIMu v Ústí n.L nemůžu nic, než s tebou souhlasit...já si tam nechával dělat Construct a když mi auto vraceli, tapec kolem namontovaného zámku apsolutně neseděl...musel jsem ho doma lepit chemoprenem...nemluvim o celkovym přístupu a ochotě přijímacích techniků...a to, že mi zasvinili kůži v interiéru radši ani nezmiňuju...jezdili jsme tam i se služebníma autama a už to radši dáváme jinam...Jo a ještě mi ten přijímací technit Octávku pěkně poplival...prej že je tenhle motor na h..no ať se toho rychle zbavim a koupim si Fábku :angry: ...blázen...a když jsem po nich chtěl aby trochu přemejšleli při hledání závady, čuměl na mě, jak kdybych mu právě zabil matku...a že to nejde a že maj předepsanej postup od výrobce vozu a bla bla bla... <_< V AUTONu jsem byl prvně nedávno a je fakt, že vcelku spokojenost...technik na mě ráno sice koukal, co mu to tam jde zas za blbou bukvici...ale odpoledne bylo auto hotový a usmíval se jak sluníčko...je teda fakt, že tam bylo najeto asi o 25 km víc...hmm...čím to? ale určo maj i horší dny...No jo...Škodovek je hodně a 2 autorizovaný servisy se v Ústí uživěj bez větších problémů...chtělo by to ještě nějakou konkurenci, aby si museli začít zákazníka vážit a změnit krapet přístup...myslim, že to maj těžce na háku... :disgust:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 let později...

Ústečáci, kam si dáváte servisovat auto?

Vyzkoušel jsem OKIM a tento týden AUTON a moc teda spokojenej nejsem.

Do OKIMU jsem volal, abych se objednal na výměnu chladiče a vlnovce, materiál svůj. Druhý den ráno jsem jim přivezl auto a objednanej jsem nebyl!!

Ale vzali mě, že prej maj volno a do odpoledene to budou mít hotový. Velkej omyl. Volám jim kde to vázne a těch keců, že musej to a to, že to je časově náročný. Když jsem mu řekl ať si to vykládá někomu jinýmu, že vim o co de, tak akorát chvíle ticha a že to prostě bude až zítra. Předání auta bylo docela rychlý oproti jiným zákazníkům.

V AUTONU jsem nechal udělat rozvody s pumpou, výměnu všech silentbloků, čepů, filtrů, oleje mot. i převod - zase svůj matroš. Auto předáno ve středu. Ve čtvrtek volaj, že ješte neni hotovo.V pátek ve tři volaj, že je totálně zatuhlej levej vnitřní kloub, že ho objednaj a bude mě stát 4t. Tak řikám co to je za blbost, žádný klepání, loupání nic co by naznačovalo problém s kloubem a at ho tam koukaj dát zpět že potřebuju auto ještě dnes. Prej to nejde, auto je na zvedáku a je nepojízdný. Tak jsem tam zašel a ať mi to teda ukážou. V těle kloubu byla vymačkaná jamka od kuličky. OK objednal jsem kloub za 1200 a v úterý bylo auto doma. A dnes jsem tam byl znova, protože mi hošánci dali jinej pylovej filtr než jsem jim dodal.Dělali nechápající oč mi de. O můj pylovej filtr, o princip

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 roky později...

Tak ja taky prispeju se zkusenostma s OKIMem a AUTONem ... Pred necelym rokem mi lakovali na novy Fabii poskrabany dvere a blatnik na pojistovnu, blatnik jsen jim vratil jednou a dvere delali dvakrat a stejne na hovno, neodstrojili nic, jen oblepili, pasku nechali v motoru, listy od barvy a ted po roce se mi loupe lak tak tam jdu znovu a Auton? Tam je super pristup ale lakovali mi naraznik a ma uplne jinej odstin ... ted pujde taky na reklamaci plus lak kapoty na pojistovnu ... jsem na ne zvedavej

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...