Přejít na obsah

Problémy s Matadory???


Thomas_HTP

Doporučené příspěvky

Ahoj, tak na matadory slyším každou chvilku nějaký nadávky od známých a kamarádů. Táta si je koupil na svoje auto a hned druhej den je jel reklamovat. Udělala se mu na jedný straně boule. A to ujel necelých 50 km. Chtěli mu je vyměnit, ale vzal si radči pneumatiky jiné značky, mám dojel, že tam má Pirelli.

Tak matadory radeji nebudu komentovat,vloni jsem si koupil na moji fabku sadu vsech 4 gum a to Matadory koupil jsem je pres jeden nejmenovany internetovy obchod vcetne rafku a vyvazeni ,po namontovani na auto po ujeti asi 100km se na jedne udelal boule jak pěst na boku tak jsem je internetovemu obchodu reklamoval predtim jsem je ukazal tady u nas v Barumu ,panove takovych nadavek na tyto gumy jsem snad za cely zivot neslysel,mimo jine ten internetovy obchod mi to neuznal jen me napsal ze jsem musel najet bokem na na obrubnik ale tady v Barumce rekli ze jsou rozlouple platna ale bohuzel 1300Kc nebudu rikat kde .Takze Matador na auto uz jen pres moji mrtvolu!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

matadorky ktore idu do skody a wv na prvu vybavu maju ine parametre vyroby.je kladeny doraz na kvalitu.

ty jo, to raději ani neříkej <_<

- spíš Škoda a VW si více dost stěžuje, tak se říká, že se musí klást větší důraz na kvalitu. No, ono přijít o ten kšeft by bylo určitě nemilé.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jezdím na Matadorkách už dost dlouho a kromě mírně zvýšeného opotřebení jsem žádný z výše uvedených problémů neměl. Pilka se na zadní nápravě vytvoří na každé gumě, se značkou to nemá nic společného. Asi nejhorší zkušenosti mám s gumami Bridgestone Turanza, ale zobecňovat ve smyslu, že Bridgestony jsou šmejdy bych si netroufnul.

Editováno: , autor: Carlo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

Já mám Octávku I a na ni 15-ky pneu 195 R65 Bridgestone B390, jsou sjetý tak na 40-50% a teď se mi na nich udělal taky pilka jako kráva.

Když jsem byl v servisu, tak mě při projetí auta řekli, že mám špatný ložisko, nebo dokonce rozvodovku.

Přijel jsem domů, přehodil na auto zimní kola a hučení bylo fuč.

Takže budu kupovat nový gumy.

Tak, teď babo raď, které gumy jsou opravdu kvalitní.

Já jsem dosud myslel, že Bridgestone jsou ty lepší. Po této zkušenosti je už nechci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám Octávku I a na ni 15-ky pneu 195 R65 Bridgestone B390, jsou sjetý tak na 40-50% a teď se mi na nich udělal taky pilka jako kráva.

Když jsem byl v servisu, tak mě při projetí auta řekli, že mám špatný ložisko, nebo dokonce rozvodovku.

Přijel jsem domů, přehodil na auto zimní kola a hučení bylo fuč.

Takže budu kupovat nový gumy.

Tak, teď babo raď, které gumy jsou opravdu kvalitní.

Já jsem dosud myslel, že Bridgestone jsou ty lepší. Po této zkušenosti je už nechci

To se občas stane i mistr tesař se utne,prostě špatná sada,ale Bridgestone bych nezavrhoval i když jezdím na Dunlopech.

Ale Barum a vše mu podobné je katastrofa.Na Oc jsem měl taky Matador a už tam nejsou odjezdil jsem na nich 1 měsíc a šli do p*če a mám tam Dunlop SP Fasteresponse.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zda sa mi divne ak niekto pise ze sa tieto gumy (Matador Elite 2) rychlo zjazdia. Mam na nich odjazdene cca. 40tkm a je tam dezenu na zaplakanie (asi sa ich nezbavim skor ako auta:) ). Su tvrde, hucia, na vode treba jazdit fakt opatrne. V porovnani s Barum Brillant od vyroby na predoslom aute zivotnost neviem posudit - tiez sa predavalo s dostatocnou rezervou dezenu po cca. 45tkm na letnych. Barumy vsak boli este horsie, tvrdsie, a pri prudsich manevroch sa takmer vyzuvali - mali zodrane boky. Pri prudkej akceleracii na jednicke zasa nezapiskali ale poskakovali po podklade a roztriasli cely predok auta.

Zimne Matador MP58 uz odjazdili 6 zimnych sezon, neviem kolko to mohlo byt, cca. 25tkm?! Ale jazdit ako tak bezpecne sa s nimi da najlepsie na suchu :D Voda/sneh - sodoma/gomora. Nikdy vice :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak take pridam svou posledni zkusenost s MATADORY...

Ve ctvrtek jsem si prevzal sluzebni auto, ktere toho moc nenajezdilo a ma pneu z prvovyroby Matador. Po ujeti par kilometru (velmi hnucnych - prisuzoval jsem to mirne narezlym kotoucum) mi uz nebylo do zpevu tak jsem zamiril do servisu, ze to budou asi loziska.... Verdikt servisu "DOPORUCUJEME VYMENU PNEUMATIK" a vzhledem k tomu ze jezdim denne 100 km a poslouchat takovou muziku od pneumatik je opravdu k zblazneni...

Abych vsak znacku uplne nehanil, tak jsem v roce 2001 mel matadory z prvovyroby na Felde a byl jsem nad miru spokojen... Dnes uz to tak bohuzel nevidim... :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Tak ja jsem na svem aute jine gumy jako matador nemel. Na formanovi jsem mel Matadory a byly to podle me skvele gumy. nehucely,drzely jak sfina. A ted na Octavii I mam taky matadory a .... shit. jedna guma sjeta vnitrkem a jeste na pilku. Hucela jako prase tak sla do rezervy. A ted pres leto se mi ty ostatni straceji pred ocima. Matadory.... asi uz nikdy vice.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...