Přejít na obsah

Slevy od prodejců


banán

Doporučené příspěvky

Prosím o tip, kde se dá nejlevněji koupit nová Fábia II Combi. Vím, že prodejců Škody existuje nezpočet, ale určitě je tu někdo, kdo by měl tip, kde toto auto sehnat nejlevněji. Konkrétně by to byl tento model: Fábia II 1,2 HTP Combi, bílá barva, výbava Active nebo Ambition (podle ceny). Jsem z Prahy, takže tipy nejlépe v okolí Prahy a Středních Čech. Díky všem...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Keď som kupoval Fabiu ja, tak v ČR boli Fabie o dosť drahšie ako v SR, a nebol vtedy žiaden extrémny kurz. Treba si to zrátať aj so všetkými dodatočnými nákladmi, ale určite by som predajcom v SR pár mailov s požiadavkou na cenovú ponuku poslal. Človek nikdy nevie, možno motyka vystrelí. :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pozri Weltauto, alebo jednoducho napíš predajcom mail a zisti že aké majú aktuálne predvádzacie vozidlá.

Ja som svoje auto kupoval cez Weltauto/Porsche Inter Auto a zároveň som ho videl aj ako skladové auto cez stránku ŠA Slovensko a ešte aj v inzeráte na autobazar.eu. :)

 

To podstatné som zabudol: to je fakt také ťažké pozrieť do Googla? Napíš nám ak by si potreboval niečo preložiť... http://www.skodaplus.sk/

Editováno: , autor: Ivan Horváth
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak už mi stojí doma: http://www.sauto.cz/osobni/detail/skoda/fabia/12279084?goFrom=list

Jediná vada je, že chybí originální gumové koberečky (nevím proč a jsou tam letní gumy (snad už nebude sněžit)...Jinak je auto ještě cítit novotou :) Tak teď už jen najít firmu, která mi to kvalitně přestaví na LPG..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak už mi stojí doma: http://www.sauto.cz/osobni/detail/skoda/fabia/12279084?goFrom=list

Jediná vada je, že chybí originální gumové koberečky (nevím proč a jsou tam letní gumy (snad už nebude sněžit)...Jinak je auto ještě cítit novotou :) Tak teď už jen najít firmu, která mi to kvalitně přestaví na LPG..

 

Blahoželám, dobrá kúpa. Nech slúži k plnej spokojnosti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tusim ale ze byla byla za priplatek u fabie vzdycky, min. posledni rok urcite

 

Není tomu tak. Nikdy za příplatek v novodobé historii nebyla. To se týká pouze fleetové bílé perlové. Bílá Candy je s černou Magic nejdéle stříkanou standardní barvou, už od dob Felicie.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pri drahých autách je biela a jej odtiene posledné roky "in", pri lacnejších autách alebo dodávkach sa zase jedná o farbu ktorá je bez príplatku a preto ju volí veľa kupujúcich. Ak ju Škoda teraz niekedy spoplatnila, tak sa začnú Fabie kupovať v inej bezpríplatkovej farbe. Pred necelým rokom (apríl 2012) boli bez príplatku biela, červená a tmavomodrá (farba pri ktorej by som platil za to aby som ju nemusel mať).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...