Přejít na obsah

koupě 1.8t 4*4


Milin

Doporučené příspěvky

Mám tu čest mít autí, co vidíš dole. Maximum jízd mám přes město na zahrádku, 6 km tam do kopce (spotřeba 11) a 6 km zpět (spotřeba 7), spotřebu při ježdění po městě je těžké garantovat - počty zastávek, startů, křižovatek, kontrol lol ..., takže jsem se na to nikdy pořádně nedíval, a proto si to nepamatuju. Další jízdy 15 km na chaloupku a 15 zpět, opět kopce (špatnej ale hezkej kraj), to se vlezu v pohodě do 9 l i při blbnutí, které mne ještě bere. Průměr i s pár dálkovejma je 9 l (ale ber mé blbnutí). Při slušňácké jízdě slušného řidiče jsem kolem 8 litříků.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, mam ji cca 3 nedele a jezdil jsem s ni jen tyden. Jezdim denne z jedne vesnice cca 10km od ROudnice do Prahy na Chodov, tzn. cca 80 tam a 80 zpatky.

Ve dvou lidech na pohodu za 6,6, kdyz je zacpa v Hloubetine tak za 7,5.

Kdyz jsem jel po dalnici od letnan k Roudnici ne 130, ale 160, tak si vzala 9.

Kdyz jsem po 30 km jizdy jezdil hodinu po Melniku, vzala si 11l.

A kdyz jsem se s ni honil po okreskach, pak 13.

Je hodne nachylna na styl jizdy, da se jet svizne relativne "lacino", jen clovek musi zapojit nejen intuici, ale i mozek, vyuzivat klesani, predvidat...

Jinak vyborna volba, ikdyz ji mam teprve 3 nedele, jsem moooc rad, ze jsem zvolil prave tuhle.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslim si ze vzhledem v vykonu motoru ok, spotreba, kdyz chces jet tak si to holt neco vezme, a TDi jen do mesta taky neni dobry ty studeny starty v kolonach....idelani benzin pro OI ...konecne ma uz i OII predelany 1,8TFSi zatim jen pro combi... 2,0FSi je o nicem....na OII nebyl donedavna poradny benzin...korm RS a vyborne nafty 2,0TDi..

Editováno: , autor: JasteR
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chci se zeptat jestli je dobrá volba octavia 1.8 t 4*4.Jezdím 98% město a zajímalo by mě s jakou můžu počítat spotřebou?Dík za odpovědi.

Ahoj, na mesto bych vrele doporucoval nejakyho prcka (fabku, corsu...) ale to je mimo tema.

Ja jezdim po praze za 10L, tedy to rika pocitac. Mimo mesto je to 7.5L.

Ma zkusenost rika, ze je znat kazdy rozjezd, semafor. 4x4 neni zadny pirko a rozjezd sebere dost energie.

Ale jinak je to zlaty auto :-)

H.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...