Přejít na obsah

Letní pneu R17


NoiseR

Doporučené příspěvky

  • o 4 týdny později...
  • o 1 měsíc později...
Má už niekto na aute Continental SportContact 3 225/45 R17?

Letos o nich uvažuji, loni jsem koupil na předek GY F1 ASYM. 225/45/17 výborná v testech 2 místo, dobrý na mokru, ale já mám 4x4 tak to neřeším. chtěl bych něco měkčího asi CONTI, nebo MICH. PILOT SP, ještě uvidím. Ty CONTICI se dost sjížděli, MICH. jsou známý výdržností...?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Karlos,Tomcat potom dajte vedieť aké sú SportContact 3.Ja som kúpil Bridge Potenza RE050.

Hľadal som podľa šírky a Br.Pot aj Sport.Con.3 v rozmere 225/45 R17,majú rovnakú šírku pneumatiky ako pneumatika 205/50 R17,tak som ani nemusel do TP dopisovať rozmer 205/50.

Pri 16" sú napr 205/55 Bridge Turanzy zbytočne prehnane široké a dokonca širšie takmer o 1cm.ako tieto 225 ky Potenzy,takže 225 a225 ešte neznamená,že aj v skutočnosti je pneumatika tak isto široká. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Zdravím, koupil sem 17" Pegasusy s pneu Bridgestone Potenza 225/45 R17, a přijde mi že hodně hučí, proto by mě zajímalo, na kolik je foukáte? Mám 2.0 Tdi, takže celkem težkej předek. Mám tam tedka 2,5 atm. tak nevim jestli to není moc?!? Díky za tip :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím, koupil sem 17" Pegasusy s pneu Bridgestone Potenza 225/45 R17, a přijde mi že hodně hučí, proto by mě zajímalo, na kolik je foukáte? Mám 2.0 Tdi, takže celkem težkej předek. Mám tam tedka 2,5 atm. tak nevim jestli to není moc?!? Díky za tip :palec2:

to je nejak veľa nie? pozrel si sa na nádrž koľko píšu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To si piš že sem koukal na nádrž, tam je 2,2, resp. 2,4, takže 2,5 není o tolik víc, a navíc sem někde četl že pneu s nižším profilovým číslem by se měli foukat o kapku víc. Hučí hlavně kdy se doíždí bez plynu ke křižovatce a nebo brzdí motorem. Kždp za radu s muzikou díííky :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To se mi stavalo taky a cim vic jsem se priblizoval k semaforum bez brzdeni tim to bylo hlucnejsi, psal jsem tu nekde ze jsem mel takovy jako by zoubky kdyz se bodivas na tu pneu ne kolmo a nebo si po ni rukou prejedes tak vetsinou byva hladsi (samo ze tam drazky jsou) ale ja tam mel fakt jako by zouvky kdyz jsem po ni prejel rukou. Dunlopy mi to ted nedelaji.

Proto je asi fakt ze zalezi taky na zemi puvodu, to mi rikali v pneu servisu ze ty z polska uz jim taky nekdo s podobnym problemem ukazoval.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...