Přejít na obsah

Zabezpečení Octy VIN vyleptanej


zabiak

Doporučené příspěvky

Našel jsem zajímavý produkt co na to řikáte: http://www.vinprotect.cz/

Každý rok je v České republice odcizeno více než 20 000 vozidel. Bohužel je objasněnost těchto krádeží Policií ČR stále žalostně malá. Je tedy na majitelích všech vozidel, aby zlodějům jejich práci co možná nejvíce ztížili či se chránili pojištěním proti krádeži. Pod značkou Vinprotect vám přinášíme naprosto jednoduchý produkt, který má obrovskou účinnost. Jeho kouzlo je v tom, že učiní vozidlo nezajímavé pro prodej na černém trhu tím, že jsou všechna okna nesmazatelně označena továrním kódem zvaným VIN (Vehicle Identification Number). Proč by pak někdo kradl auto, aby pak musel složitě a nákladně měnit všechna okna?

To, že je toto zabezpečení velmi účinné dokazují jak průzkumy, které byly prováděny v USA (bylo prokázáno, že se sníží pravděpodobnost krádeže takto označeného vozidla až o 96%), tak i například to, že je uznáváno téměř všemi pojišťovnami v ČR tím, že poskytují slevu na pojistném. :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
Našel jsem zajímavý produkt co na to řikáte: http://www.vinprotect.cz/

Každý rok je v České republice odcizeno více než 20 000 vozidel. Bohužel je objasněnost těchto krádeží Policií ČR stále žalostně malá. Je tedy na majitelích všech vozidel, aby zlodějům jejich práci co možná nejvíce ztížili či se chránili pojištěním proti krádeži. Pod značkou Vinprotect vám přinášíme naprosto jednoduchý produkt, který má obrovskou účinnost. Jeho kouzlo je v tom, že učiní vozidlo nezajímavé pro prodej na černém trhu tím, že jsou všechna okna nesmazatelně označena továrním kódem zvaným VIN (Vehicle Identification Number). Proč by pak někdo kradl auto, aby pak musel složitě a nákladně měnit všechna okna?

To, že je toto zabezpečení velmi účinné dokazují jak průzkumy, které byly prováděny v USA (bylo prokázáno, že se sníží pravděpodobnost krádeže takto označeného vozidla až o 96%), tak i například to, že je uznáváno téměř všemi pojišťovnami v ČR tím, že poskytují slevu na pojistném. :palec2:

Tak jsem to koupil,do tydne jsem to mel doma a parada - vypada to aj docela gut :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já si leptal vloni na jaře Mégana za cca 700.- Práce pohodlná a výsledek bezchybný......v září mi ho ukradli i s leptáním :feve:

Takže o "zabezpečení" se nedá hovořit. To auto jsem pak v prosinci našel a mělo vyměněný skla....

Asi vedle tebe stal taky Megan a taky mel vyleptany skla, jen ten tvuj byl peknejsi... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle mě je jedno, od jaké firmy máš vyleptaný VIN a za kolik. Hlavní je, že tím znehodnotíš lol všechna okna. Takže klidně ta nejlevnější varianta.

To by mě zajímalo jak je znehodnotíš. Funkci budou mít stejnou. A nevím o nikom kdo by chtěl prodávat svoje okna, aby jezdil bez nich.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hel, já si myslím, že to domácí leptání neplní svůj účel. Já si to nechal udělat u OCIS a tam je vedená databáze těch kódů, která je přístupná i policii. Navíc je to mezinárodní, takže by pro zloděje připadalo v úvahu opravdu jen vyměnit všechny skla.

Jinak já říkám, že nejlepčí zabezpečení je pojištění proti krádeži lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Zdravím. Leptal jsem s produktem firmy Vinmark. Šablony s pastou přišly za 3 dny. Cena s 8 šablonami 500,- Kč. Při opatrném snímání se dají použít šablony i vícekrát. Při použití štětečku, a ne přiložených tyčinek, stačila pasta na 12 leptů. S výsledkem jsem velmi spokojen.

OI, 1.8T, 2006

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já si leptal vloni na jaře Mégana za cca 700.- Práce pohodlná a výsledek bezchybný......v září mi ho ukradli i s leptáním :feve:

Takže o "zabezpečení" se nedá hovořit. To auto jsem pak v prosinci našel a mělo vyměněný skla....

A jak byl ten megan ještě zabezpečenej kromě toho VINprotectu ? měl ještě nějakej alarm, nebo construct apod ? Díky, docela by mě to zajímalo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám taky, vypadá to dobře, ale že by mi to dalo pocit, že to neukradnou to teda ani náhodou, ale snad se nestane, by mě z toho asi šlehlo :feve: Ale když už nedej bože, tak ať si sháněj a předělávaj všechny skla svi.ě!!! lollollol Už vidim jak seženou všechny skla stejnýho roku výroby, který sedí s r.v.auta na celý auto ... lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já si leptal vloni na jaře Mégana za cca 700.- Práce pohodlná a výsledek bezchybný......v září mi ho ukradli i s leptáním :feve:

Takže o "zabezpečení" se nedá hovořit. To auto jsem pak v prosinci našel a mělo vyměněný skla....

A jak byl ten megan ještě zabezpečenej kromě toho VINprotectu ? měl ještě nějakej alarm, nebo construct apod ? Díky, docela by mě to zajímalo.

Bohužel jen sériově = imobilizér a zámky + páka na volantu. Tzn. tedy nic co by nešlo během chvilky překonat. Iluze si nedělám, po týdnu ukradli známému Lagunu II i s tajným vypínačem.... Je fakt, že každé další dílčí zabezpečení lupiče trochu zdrží, což ale nevadí, když jdou na jistotu.

To souvisí i s připomínkou peterese - auto ukradli "na míru", papíry podvodně legalizované verze byly na úplnýho dvojníka vyrobeného v témže roku, jen byl o půl roku mladší....

p.s.

do zamykání řadičky bych nešel, jsou to vyhozený peníze, to se krom dusíku dá snadno vyřešit odtahem přes spojku. Jedině nějaký hodně kvalitní a vychytaný alarm a parkování pod lampou před oknem.

100% je však jen výše zmíněné pojištění proti krádeži.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 7 měsíců později...

Jeste jeden blby postreh:

Ty vystrazne nalepky mate nalepeny z venku nebo zevnitr???

Me byly dodany vystrazne nalepky, ktere slo vylepit pouze z interieru.

Ptam se protoze pres ty tonovana skla mi ta nalepka nejde vubec videt :angry:

Ze by se vloudila nejaka asibka z me strany?? I to je mozne :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jeste jeden blby postreh:

Ty vystrazne nalepky mate nalepeny z venku nebo zevnitr???

Me byly dodany vystrazne nalepky, ktere slo vylepit pouze z interieru.

Ptam se protoze pres ty tonovana skla mi ta nalepka nejde vubec videt :angry:

Ze by se vloudila nejaka asibka z me strany?? I to je mozne :feve:

Cau. Tie vystrazne nalepky sa lepia z interieru. ak ich chces mat na aute tak ich nalep do rohu celneho okna. bud na pravu alebo na lavu stranu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já si leptal vloni na jaře Mégana za cca 700.- Práce pohodlná a výsledek bezchybný......v září mi ho ukradli i s leptáním :feve:

Takže o "zabezpečení" se nedá hovořit. To auto jsem pak v prosinci našel a mělo vyměněný skla....

Presne tak skla uz nie su tak drahe aby sa nedali vymenit. Takze ako zabezpecenie to je slabota.

Ke Contructu sem si pořídil ještě tohle

, odtah přes spojku nehrozí. Cena je kolem 2.500,-

To som mal taktiez ale je to trosku nemotorne a zabera to miesto ked to nepouzivas.

Editováno: , autor: misom
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...