Přejít na obsah

2.0 TDI PD (103 kW)


Ludvíček

Doporučené příspěvky

Rosto dík. A VORLAJZ A BBURAGO, nevadí vám, že jsem založil duiskusi ohledně špatných startů a vy tady zase*ete celou stránku hádáním ohledně spotřeby. Já nevím, o co vám oběma jde. Prostě pochopte toho druhýho, někdo ze srdce nemůže ani vystát nafťáky, špatně se mu s nima jezdí, má rád zvuk benzinovýho motoru, někdo zase ocení, že když přišlápne pořádně plyn, tak bez podřazení může "vystřelit" dopředu. S rozdílnými konstrukcemi motoru souvisí i spotřeba paliva. Všechno má svoje plus i mínus. Je to určitě zajímavý téma a dá se o tom dlouze hovořit, ALE NECHÁPU PROČ S TÍM ZASÍRÁTE OSTATNÍ DISKUZE!

ty vole!!! fakt si to přčti!!! jestli tu někdo začal se spotřebou tak to byl Bb a dal to nebudu komentovat ty řepo! :D:p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ty vole!!! fakt si to přčti!!! jestli tu někdo začal se spotřebou tak to byl Bb a dal to nebudu komentovat ty řepo! :D:p

Psal jsi že "KONČÍM ZDAR VŠEM" tak co tu zase děláš? Dodrž slovo a ukonči to tady radši. Mě tohle fakt nebaví hádat se s někým. Vím, že on tě vyprovokoval, ale ty tady pak musíš mít cca 15 příspěvků úplně mimo téma.

Já sem chodím, abych se něco dozvěděl, popřípadě zkonzultoval problém na autě s někým, kdo už tento problém měl a má vyřešený. A když se pak musím prokousat tvýma příspěvkama, který mají být úplně někde jinde, tak to mě fakt nebaví. A myslím, že nikoho to tady nebaví.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

víš co? nic! :) já jsem tu naopak přispíval k tématu, protože taky vlastním FSI a dokonce i 2.0 FSI... víš? tak se hoď do klidu, já se taky nechi hádat! ;) no flame, friends?

Pokud máš TDI, tak se omlouvám. Jenomže ty máš FSI, tak nevím, co chceš řešit v naftové diskuzi, ty podle mě moc poznatků k danému tématu přinést nemůžeš, což jsem viděl z tvých předchozích příspěvků.

Editováno: , autor: Seiger86
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak se peru s těma dlouhýma teplýma startama. Nabušil jsem přez noc baterku a opravdu je to o hodně lepší. Stejně to ale ještě není ono, takže to zřejmě bude i ten znavenej starter. Ale ten už mám v paži !

tak to dlouho nevydrželo, je to zase jako dřív

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak to dlouho nevydrželo, je to zase jako dřív

Dnes mi "flashli" řídící jednotku motoru novou verzí SW a zatím velmi dobré, starty OK, zvýšil se o cca 200 otáček strop pro řazení DGS, neduní a motor je pružnější a tišší - tedy můj pocit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes mi "flashli" řídící jednotku motoru novou verzí SW a zatím velmi dobré, starty OK, zvýšil se o cca 200 otáček strop pro řazení DGS, neduní a motor je pružnější a tišší - tedy můj pocit.

Mě právě taky přehráli software a zdá se mě to auto línější, dřív, jsem nemohl na dvojku dát plnej plyn, pokud nebylo úplný sucho, teď můžu dávat plnej plyn i na jedničku a nezahrábne mě to a startuje to pořád stejně špatně, tak je asi poprosím, ať mi tam dají zpátky ten starej software.

Editováno: , autor: Seiger86
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě právě taky přehráli software a zdá se mě to auto línější, dřív, jsem nemohl na dvojku dát plnej plyn, pokud nebylo úplný sucho, teď můžu dávat plnej plyn i na jedničku a nezahrábne mě to a startuje to pořád stejně špatně, tak je asi poprosím, ať mi tam dají zpátky ten starej software.

Asi máš "jinej" soft ;) a musíš vypnout ASR

Editováno: , autor: benito
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sice ako sledujem tak medzicasom sa tato tema kus vzdialila od topicu ale rad by som to znova vratil naspat.

Mne to medzicasom nejak prestalo s autom skubat bez toho aby som to nejak riesil, ale v poslednom case sa mi to znova parkrat stalo. parkrat myslim tym teda viac ako dva, tri krat. neviem cim to moze byt, do servisu s tym nejdem, tam mi povedali ze pokial to nerobi vkuse tak to nema zmysel ze oni tak ci onak riesia veci vymenou a skusobnou jazdou a to je prosim Audi.

Je pravda ze na skodovackom fore tu riesim audi ale predsa.

Pocul som ze vaha vzduchu to moze robit. Vie o tom niekto nieco?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim všechny.Po zítří což je 23.1.08 si du vyzvednout do Škodovky OII 2,0 TDI PD,najeto 89 tis km.Z toho co sem tady četl,začínám mít z toho motoru krapet ztrach (přečetl sem snad všechno co ste tady napsaly).Ať už turbo,nebo zaseklé píst vlivem špatnýho mazání.Sem na váškách.Tak mě někdo uklidnite že to není tak hrozný.Moc se na tu krasavicu těším,ale teď,,,,,,,,,,,,.měl sem OI 1,6 55Kw a spokojenost (r.v. 1997)

Dík za odpovědi. :help:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...