Přejít na obsah

Dodělání a kódování mlhovek s funkcí "CORNER"


karlos3

Doporučené příspěvky

Zrovna jsem to řešil a ani mě už se nepodařilo tuto funkci nakodovat a i přes to, že to dělal člověk, který zatím nakodoval cornery do všech octavií. S tou mojí si ovšem rady zatím nevěděl. Naštěstí tedy vše ostatní chodí jak má :)

Takže ono na tom něco bude.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 2 týdny později...
  • o 3 týdny později...

Tak už mám nakodováno corner a taky druhou hmlovku, coming a leaving home, zavreni oken na jeden stisk, velice děkuji Dolimu :palec2: otázka dvou minut fakt machr.

Sorry I write in inglish, I have a 09/2010 Octavia 1.6tdi and cannot activate corner light with blinker, it works if I turn the wheels.

I like also to activate 2 fog light and HHC (hill hold control)

Have vagcom

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jednoduchý koukni na mlhovku a pokud tam máš před žárovkou stínítko je to jen mlhovka a pokud uvidíš celou žárovku je to korner mlhovka.

a hlavne corner hmlovka ma 2 ziarovky. Teda neviem ci aj ta bez corner, ale ja mam 2 (OII FL)

Editováno: , autor: Radmont
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

každá OII FL má dvě žárovky v mlhovkách

každí OII FL nemá dvě žárovky v mlhovkách, jsou i verze jen s mlhovkou, ta druhá žárovka je na denní svícení.

U každé OII od MR08 včetně s předníma mlhovkama z výroby jde dokódovat funkce corner, jak face, tak předface

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, koukal jsem na to kodování a přidal jsi pro corner Byte 14 bit 7 na 1 (aktivace natočením volantu).

Ale podle labelu je tam ještě Byte 17 bit 0 na 1 (aktivace směrovym světlem)

Pak by pak bylo výsledné kodovani (ale neručím za správnost):

40180AB8F00508C040080080150091E4437100AE62208D605C0440000

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk odbral (a) toto téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...