Přejít na obsah

Dodělání a kódování mlhovek s funkcí "CORNER"


karlos3

Doporučené příspěvky

Dotaz na místní zkušené. Od pondělí mám Scouta (MR 2012). Má ve výbavě automatická světla (day light, leaving home atd.). Bohužel day light spočívá pouze v tom, že zhasne palubka. jinak svítí úplně vše.Čili přední xenony, obrysovky, zadní světla, osvětlení RZ. Lze překódovat mlhovky na SPDS (+snížení jejich výkonu při tomto režimu)? Lze mlhovky nakódovat jako corner (mám sice ASF, ale to funguje až od 10 km/h a corner by mi bodnul při parkování)? Lze přeprogramovat aby při leaving home nebo com. home nespínali xenony, ale mlhovky? Příjde mi těch xenonů líto :)

Díky.

myslím že to jde..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dotaz na místní zkušené. Od pondělí mám Scouta (MR 2012). Má ve výbavě automatická světla (day light, leaving home atd.). Bohužel day light spočívá pouze v tom, že zhasne palubka. jinak svítí úplně vše.Čili přední xenony, obrysovky, zadní světla, osvětlení RZ. Lze překódovat mlhovky na SPDS (+snížení jejich výkonu při tomto režimu)? Lze mlhovky nakódovat jako corner (mám sice ASF, ale to funguje až od 10 km/h a corner by mi bodnul při parkování)? Lze přeprogramovat aby při leaving home nebo com. home nespínali xenony, ale mlhovky? Příjde mi těch xenonů líto :)

Díky.

A pokud bys byl z Prahy, tak se na to můžu podívat já.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj chlapi, mám Octávii RS r.v 2008 (MR 2009) mám zájem o dodělání funkce CORNER. Podle toho co jsem tu četl by to tam mělo jít nakodovat, ale v tomto směru jsem absolutní amatér a tak scháním někoho z Jížních Čech nejlépe Č.B a okolí kdo mi to udělá předem dík.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych se také hlásil, potřeboval bych nakódovat svícení přes mlhovky + automatické zamykání při rozjezdu, OII Elegance Sport MR 2006 (dešťák, samostvívací zrcátko, auto světla mám, takže by to mělo jít). Taky ČB a okolí, pokud by se někdo našel.

PM, nebo kral bodka daniel uzenáč gmail bodka com. Díky moc ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Ahojte mozem poprosit o nakodovanie Corner nejako sa mi to nedari.R.jednotka je 3C0 937 049 AJ a aj hmlovky su tie co som sa tu docital na fore .Ak sa da tak mi to poslite niekto na mail skslazo@azet.sk Dakujem.

Adresa 09: Centrální elektrika Labely: 3C0-937-049.lbl

Řídící jednotka SW: 3C0 937 049 AJ HW: 3C0 937 049 AJ

Díl: Bordnetz-SG H54 2202

Revize: 00H54000 Seriové číslo: 00000005466151

Kódování: 11888F030004140043110D000000810000097F075C000000000000000000

Dílna #: WSC 22675 401 00000

Řídící jednotka: 1Z1 955 119 C

Díl: Wischer 160108 022 0601

Kódování: 00055223

Dílna #: WSC 22675

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím zkušenější,

jsem trochu začátečník, neboť jsem si ve středu přivezl OII combi 1,6 tdi cr v eleganci. Poprosím Vás případně o upřesnění informací či o radu. U vozu mám denní svícení a předpokládal jsem, že bude funkce corner zapnuta a že i při zhoršení světelných podmínek, se mi z denního svícení samo přepne na potkávací světla, toto ale není přítomno, nikde jsem nenašel v nastavení možnost zapnutí.

Proto se obracím na povolanější a zkušenější, tedy na Vás.Je možné u světel zapnout Corner funkci a automatické přepínání z denního svícení na potkávací světla?

Původně jsem si myslel, že to je v eleganci automaticky obsaženo. :(

Nevím, zda se obrátit na nějaký servis a kolik to bude stát. :(

Budu rád za jakoukoliv radu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud nemáš světelný senzor s dešťovým tak ti to samo přepínat nebude. Musel bys mít přepínač svetel 4 polohoví se symbolem AUTO. Mám za to že elegance to v základu nemá. Budeš muset holt ručně přepínat až se setmí. Conner funguje pouze s potkávacími světly a do 40km/h. jestli ti nefunguje tak by měl jít nakodovat. To ti měl říct prodejce jestli je to v základní výbavě,nebo se musí připlácet.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud nemáš světelný senzor s dešťovým tak ti to samo přepínat nebude. Musel bys mít přepínač svetel 4 polohoví se symbolem AUTO. Mám za to že elegance to v základu nemá. Budeš muset holt ručně přepínat až se setmí. Conner funguje pouze s potkávacími světly a do 40km/h. jestli ti nefunguje tak by měl jít nakodovat. To ti měl říct prodejce jestli je to v základní výbavě,nebo se musí připlácet.

děkuji za odpověď.

Auto je služební, takže si to domlouvala firma/ leasingovka a já k tomu moc nevím. Mám jen auto a teď pátrám co vše tam je/není a jak případně některé věci rozfungovat.

4 polohový spínač tam nemám, takže budu přepínat ručně.

Zajímala by mě ale ta corner funkce a asi ještě zamykání vozu při rozjezdu. Dál možná druhá zadní mlhovka, ale to nevím zda půjde, někdo píše, že se musí natáhnout kabel.

Předpokládám, že v servise to bude docela mastná záležitost. Už jsem přemýšlel i o pořízení kabelu, ale ten vychází taky docela dost :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

děkuji! :)

jsem od Čáslavi, ale makám v Pardubicích.

Není pro mě problém Čáslav, Kutná Hora, Kolín, Hradec Králové, Pardubice, Chrudim.

v Humpolci ti to můžu nakodovat, občas jezdím do Bohdanče - byl jsem tam dnes.. corner půjde nakodovat bez problémů.. dále máš deštový senzor?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kde ze se koduje ? Jinak ta rucni brza je dobrej efektik o)

Zdravím, vieš mi bližšie popísať, čo presne presne mylsíš dobrej efektík?Ďakujem

A dá sa prosím zistiť akú jednotku /20bit -24bit/ mám v aute bez pripojenia na nejaký prístroj?Myslím jednotku na rozšírenie ponuky/ corner....atď/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dál možná druhá zadní mlhovka, ale to nevím zda půjde, někdo píše, že se musí natáhnout kabel.

Předpokládám, že v servise to bude docela mastná záležitost. Už jsem přemýšlel i o pořízení kabelu, ale ten vychází taky docela dost :(

Kabel se tahat nemusí, dá se zapnout aby svítila pravá, levá a nebo obě. Ale už je to "vyšší dívčí", tohle už udělá opravdu jen někdo, kdo ví přesně co a jak. Rozhodně to bohužel nebude autorizovaný servis. :) Jo a předem se přiznám, že já to neumím. Tedy uměl bych, ale riskuje se zablokování jednotky a podobné radosti. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím všechny odborníky, mám dotaz na zkušenější, mám OII r.v. 12/2005 a měl bych zájem o dodělání funkce Conver, bylo mi zde řečeno že na moje auto to nejde bez výměny ŘJ. Kamarád mi nabízí Getwey z roku 2008, pomůže to aby mi tato funkce šla bez dalších investic? Děkuji za odpověď

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk odbral (a) toto téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...