Přejít na obsah

Dodělání a kódování mlhovek s funkcí "CORNER"


karlos3

Doporučené příspěvky

Dík:) tak zustanu jen u příchoziho svíceni!Ty máš taky ty žlute hmlovky?\nevadi to cajtum že je to jako denni svíceni?Myslím tu barvu než samotné mlhovky.

Ne, nemam. Mam normalne z vyroby...Uz s tim jezdim docela dlouho. Policajti uz me nekolikrat videli a !!zatim!! NIC.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Žluté mlhovky na denní svícení by jim rozhodně vadit mohly..protože tak můžou svítit právě jen mlhovky, vše ostatní bíle.Záleží, čím AUDI a BMW ve dne vpředu svítí a jak mají jednotlivá světla homologována při schvalovacím procesu..určitě jde schválit leccos, aby příslušný paragraf byl splněný.. jinak pokud nemám třeba na OII výrobcem žádná světla pro denní svícení daná (a homologovaná), tak platí, že svítí potkávací..ty jsou vpředu a obrysová..a ty jsou vpředu i vzadu..celkem by mně zajímalo, kde vyčtu něco jiného..tedy že jen vše vpředu. Nikde tam nestojí, že by jen některá obrysová nebo snad přední obrysová :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jsou dodatečně montovaná, homologovaná světla, ne?

To rozhodně..ale stejně tak to ale nejsou seriově montované mlhovky v OII. V případě, že jsou na vozidle HOMOLOGOVANÁ (výrobcem vozidla nebo výrobcem světla) světla pro denní svícení, pak svítí jen ta a neplatí část o svítících obrysových a potkávacích, je to tak? Rozhodně ale v případě "klasických" světel na OII by mělo svítit vpředu i vzadu, holt tak praví naše legislativa. A jestli to jde nastavit jinak nebo nejde, je podružná věc..výrobce se přizpůsobuje legislativám i v jiných státech, někde to tak třeba možné je = ne všechno, co se dá nastavit, je i u nás legální :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja zkoušel i variantu že nechám světla v poloze zapnuto a to fungovalo a po 20s se to celý samo zhaslo, ještě třebas ani nebylo zamknuto.Ale zas nechci nechta zapli světla.

zaktivujes si to a pak si to ridis na Maxidotu. Muzes si to pak vypinat nastavovat cas atd. Sviti to jen po prijezdu tedy kdyz bezel motor. Doba se pocita od uzamceni vozidla. Svetla zhasnou sama asi po minute ci dvou pokud prijedes vypnes motor a nezamknes auto a prepnou se na parkovacky. Zadne strachy ono to auto nenecha svetla svitit. Ma zrejme pud sebezachovy. o)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ak mas mr 08 tak v kazdom servise skoda len pomocou binarneho kodovania,alebo mi posli dlhe kodovanie a ja ti ho zmenim ;)

alebo 23 byt zmen z 00000000 na 00001100 a je to

Dneska, když jsem přebíral nového SCOUTA a chtěl ať mi nakódují Corner, tak že na SCOUTA to prý nejde. Tak jsem jim vrazil lístek s

"23 byt zmen z 00000000 na 00001100 a je to" a fakt to bylo. To sami čuměli.

Tak vřelé díky, seš machr :palec2::palec2:lol

Editováno: , autor: hasici
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska, když jsem přebíral nového SCOUTA a chtěl ať mi nakódují Corner, tak že na SCOUTA to prý nejde. Tak jsem jim vrazil lístek s

"23 byt zmen z 00000000 na 00001100 a je to" a fakt to bylo. To sami čuměli.

Tak vřelé díky, seš machr :palec2::palec2:lol

o)))) No jo no. To je hned. Tak uzivej. Se divim, ze jim to jejich zarizeni dovolilo nakodovat ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím.

Tak jsem dnes byl v servisu Škoda a chtěl jsem aby mi nakódovali funkci "Corner" .Mám modelovej rok 08,po 1/2 hodině mi řeklii že to nejde a kdyby to bylo tak jednoduché tak by to nebyla věc za příplatek.Tím se semnou končili.Tak teda netuším kdo by to byl schopen zapnout .Není nějaký polopatický návod kde a jak co změnit(typu "položku tam a tam navol tím a tím způsobem na tu a tu hodnotu) jinak se asi s nima v servisu nedohodnu.

Dík Jarda

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím.

Tak jsem dnes byl v servisu Škoda a chtěl jsem aby mi nakódovali funkci "Corner" .Mám modelovej rok 08,po 1/2 hodině mi řeklii že to nejde a kdyby to bylo tak jednoduché tak by to nebyla věc za příplatek.Tím se semnou končili.Tak teda netuším kdo by to byl schopen zapnout .Není nějaký polopatický návod kde a jak co změnit(typu "položku tam a tam navol tím a tím způsobem na tu a tu hodnotu) jinak se asi s nima v servisu nedohodnu.

Dík Jarda

To je hold servis s tim nic neudělaš.Mě to taky neudělali pač to neuměj a asi ani nechtěj umět.Ale od sad z fora mi to jeden člověk nakodoval.Jinak když si to tu pročteš tak se dočteš i návodu.A na servis bych s tim už nešel.Budou za to chtít aspoň 400kila.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je hold servis s tim nic neudělaš.Mě to taky neudělali pač to neuměj a asi ani nechtěj umět.Ale od sad z fora mi to jeden člověk nakodoval.Jinak když si to tu pročteš tak se dočteš i návodu.A na servis bych s tim už nešel.Budou za to chtít aspoň 400kila.

Zdravím.

A jak je to s tím ESP musí to mít nebo ne.?

Jarda

Editováno: , autor: Kubrt
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím.

Zeptám se uplně jinak,není nějaká dobrá duše v okolí Děčína která by tuto funkci nakódovala?

Jarda

Omlouvám se za OT..ale jinak to nejde Koukám další děčínák do party? To už jsme tu tři -_-

Napadá mně Nexus, který se tu trošku taky motá na škole..a měl by mít kabel

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska, když jsem přebíral nového SCOUTA a chtěl ať mi nakódují Corner, tak že na SCOUTA to prý nejde. Tak jsem jim vrazil lístek s

"23 byt zmen z 00000000 na 00001100 a je to" a fakt to bylo. To sami čuměli.

Tak vřelé díky, seš machr :palec2::palec2:lol

to zariadenie VAS 5051 B je dobre len snim treba vediet robit a rado sa stalo :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

o)))) No jo no. To je hned. Tak uzivej. Se divim, ze jim to jejich zarizeni dovolilo nakodovat ...

Už chápu tvojí poznámku.Včera jsem byl v servisu s polopatickym manuálem "jak na to" Ve finále jsem zjistil že jejich soft ji povolí nanejvejš kódování do čísla 22. Protože 23 je binární kódování a to je pro ně tabu.Vysvětlení je jednoduché "každej se do toho sral a tak jin to následující aktualizací zakázali"Každej jouda se v tom povrtal a potom jim nechodilo kde co.Tak že odpověď že to nejde je hloupost oni to maji zatrhnuté.

Jarda

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 2 měsíce později...
  • o 3 týdny později...
  • o 3 týdny později...

Nemohl by sem někdo hodit nějakej podrobnější návod, dneska jsem byl v servisu Škoda a jediný co jsme našli byla položka Cornerlight, tak jsme dali nakodovat a stále to nejde - Mám Ambiente MR08, bez ESP

PS: hodil by se mi i návod jak překodovat halogen na xenon.

Dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk odbral (a) toto téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...