Přejít na obsah

Dodělání a kódování mlhovek s funkcí "CORNER"


karlos3

Doporučené příspěvky

Tohle je téma pro corner, denní svícení máš v odkaze, je to nepřehlédnutelné důležité téma a tak nějak tipuju že se tam tohle s velmi vysokou pravděpodobností řešilo http://forum.skodahome.cz/topic/62222-nakodování-denního-svícení/

Předpokládám že 10 pytlů máš v autě jen když v něm jedeš ty a další tři kamarádi a číst po tobě některý slova je fajn :)

Tak to nečti a starej se o sebe....ty Šuldo :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jde o to, že výměnou té jednotky se ti dají nastavit i další věci, které na těch jednotkách s méně bytech nejdou nakodovat.

 

A ještě postřeh z praxe. Corner u Octavie II před FL (2004-2008) má význam pouze u klasiky bez xenonů... u RS a scouta to je k ničemu, do stran to opravdu nesvítí a u klasiky s xenonama, to xenon přesvítí, takže potom už je to jen o efektu a využití to má opravdu jen u klasiky s H7 nebo max s čočkama...

Ok díky za info ;):)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Zdravim, nedavno jsem si koupil O II pred FL 2008. Mlhovky mam a tak jsem si chtel zapnout Corner light. Pres VAG jsem v 09 pouze zmenil byte 23 z hodnoty 00 na 0C. Corner light funguje, ale nejsem schopen zapnout normalne predni mlhovky (dosud to slo). Rozsviti se pouze kontrolka, ale svetla ne. Nemate nejaky tip?

 

Diky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to mohu potvrdit, přesně můj případ, také mi řekli všude, že to nejde. A šups, stačí šikovnej týpek a je to tam k plné spokojenosti. ;) Stav se 15.tého v Krušovicích na "Čaji", myslím, že tam jednoho šikovného budeme mít ;)

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám totiž pocit, že neexistuje žádný oficiální manuál na kódovávání těch nových jednotek. Dříve bylo v DP uvedeno, co a jak kódovat v závislosti na výbavě, teď lze oficiálně jen z centrálního servru obnovit původní nastavení jednotky podle VIN.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já bych řekl, že už to platí pro O2, ne? Kódování "dlouhých jednotek" DP nerozepisuje. Jen uvádí postup jejich přizpůsobení přes centrální systém, aniž by obsluha měla možnost zasáhnout do nastavení. Možná ale existují nějaké další přípisy, které kódování rozepisují...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chtěl sem se zeptat na dosvicovani mohovkama kdyz vyhodím blinkr aby se mi mlhovaka rozsvitila..je to mozne popripade staci nakodovat na diagnostice nebo se musí něco domontovavat? Děkuji za odpověď urcite se to tady uz zesilo...nejak nejsem zbehlej v hledání.:-/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jelikoz by mlhovka mela svitit jen blizko u zeme a ani ne moc do dalky, tak by to lidem naproti nemelo vadit. Samozrejme jsou ale situace, kdy i tak budou mlhovky oslnovat... Navic toto nelze nijak menit. Proste bud corner chces mit zaply (a to jak na blinkry, tak na nataceni volantu), nebo ne...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk odbral (a) toto téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...