Přejít na obsah

Prodloužení záruky


Jar_da

Doporučené příspěvky

Tak mi byla dnes nabídnuta možnost prodloužit záruku u nového auta

na 4 roky do 60.000km za +3.000,

nebo 4 roky do 120.000km za +6.000 Kč,

asi jim trochu vadí záruky od korejců a japonců, ale ty nechtějí příplatek :) ,

to jsou ceny fábie,

octávia má + 5.500,- (4 roky do 60.000km) a +11.000,- (4 roky do 120.000km) :o

roomster +4.000,- (4 roky do 60.000km) a +8.000 Kč (4 roky do 120.000km) :wacko: ,

takže kalkulujte, při prodeji auta dobrá věc, ale za tý prachy škoda že to není tak 6let a 150.000km.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky jsem na to koukal v konfigurátoru, každopádně si myslím, že je to dobrá věc... 4 roky je slušná doba a těch 120 000 je tak akorát, ale těch 6 let a 150 000 by bylo lepší... Ale vzhledem k tomu, že jsou teď odpisy na auto minimálně 5 let tak ta záruka měla být na pět let také, aby se to po dobu podnikání pokrylo. Otázkou je, jestli by to šlo jako firemní auto, ale proč ne...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím, že tá predĺžená záruka je super - kto chce, si priplatí, kto nie, tak si nepriplatí. U nás je záruka 4 roky nejak od jesene, ale len v prípade leasingu od VWFS. Samozrejme, nič nie je ružové a je tam veľké ale - presne vymedzený okruh, na čo sa nevzťahuje a navyše je to robené cez nejakú poisťovňu, a je tam spoluúčasť 4tisíc Sk...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím, že tá predĺžená záruka je super - kto chce, si priplatí, kto nie, tak si nepriplatí. U nás je záruka 4 roky nejak od jesene, ale len v prípade leasingu od VWFS. Samozrejme, nič nie je ružové a je tam veľké ale - presne vymedzený okruh, na čo sa nevzťahuje a navyše je to robené cez nejakú poisťovňu, a je tam spoluúčasť 4tisíc Sk...

je to asi vymysel nejakeho marketingoveho maga co vie vycarovat z vody coca-colu... podobny pripad ako oblubene reklamy na tisicky minut telefonovania u mobilnych operatorov - len po prevolani volnych minut, v case od 17:12 do 18:47, kazdy neparny utorok, ak je zaroven spln mesiaca :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím, že tá predĺžená záruka je super - kto chce, si priplatí, kto nie, tak si nepriplatí. U nás je záruka 4 roky nejak od jesene, ale len v prípade leasingu od VWFS. Samozrejme, nič nie je ružové a je tam veľké ale - presne vymedzený okruh, na čo sa nevzťahuje a navyše je to robené cez nejakú poisťovňu, a je tam spoluúčasť 4tisíc Sk...

no ono to ani nie je zaruka v pravom zmysle, zaruka je normalne 2 roky, tie dalsie 2 ak budes platit havarijnu od allianz-u (co vlastne musis, ak mas leasing), tak v pripade nejakej poruchy, ti to alianz preplati, ale nevztahuje sa to na vsetko - ako si napisal -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
A je kapku škoda, že se nedá ta záruka přikoupit i na skladové vozy. My měli o ni zájem při koupi FII a bylo nám řečeno, že se to nejde na skladové vozy, že to musí být nastavené od výroby. Což mi přijde celkem jako joke...

to bych rád viděl, co se tam nastavuje, asi aby to jelo napůl :help:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V únoru jsem objednal novou OII combi, 1,9 TDI 77 kW (už se jí nemůžu dočkat, šla do výroby),

včetně prodloužené záruky na 4 roky.

Předtím jsem měl 3/4 roku OII krátkou s 1.6MPI. Byl jsem s ní moc spokojený, ale při

předvánoční jízdě manželku sestřelila 18ti letá holka s formanem zrezlým na prach.

Prý "zapomněla" že když vjíždí na hlavní ze dvora, že nemá absolutní přednost a stylem

"cihla" to manželce poslala přímo před auto. Předek na kaši a když jsem viděl ceny

dílů na faktuře za opravu, tak jsem nadprodlouženou vůbec nepřemýšlel a objednal jí.

Myslím že pro lidi jako já co natočí ročně 25.000 Km to je jasná volba. A těch

11.000,- je při první poruše po 2 letech zaplacené.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 4 týdny později...

Ono je zaruka, a 'zaruka'.

Dva roky zaruka je dana zakonama v EU, to je na kazdy novy zbozi, automobily od Skoda Auto nevyjimaje. Takze kdyz behem dvou let vytuhne neco, co evidentne zkurvil Jerzy na lince ve Vrchlabi, servis to musi OKAMZITE vymenit nebo opravit na svoje naklady. Kdyz to neudela, nebo remca, nebo oblastni technik, nebo kdovico jeste, ma to jednoduche reseni... pravnik s ruskym prizvukem, nebo pro mene odvazne pojistovna DAS.

Dalsi dva roky 'zaruka' je uz ale zcela na zlovuli Skoda Auto, takze pravnik s ruskym prizvukem nebo pojistovna DAS budou mit hodne ztizenou pozici, vetsinou koncici vycouvanim ze sporu se slovy 'No, ono je proste potreba si precist poradne ty podminky, za jakejch tu zaruku poskytujou, to bychom asi spis nevyhrali, takovej soud'.

Nejaky info k tomu je tady http://new.skoda-auto.com/CZE/Documents/Se...k_OK_nahled.pdf

Je to takove nemastne neslane, prej obchodni podminky, ale je to spis jako reklama, no kazdopadne nevim jak vy, ale ja tam mezi radkama ctu to obavane "Proste budes jak debil jezdit porad do naseho servisu, kde mame na litru oleje zisk 1000%, a pak mozna, kdyz se ti neco behem 3 roku pokazi, budeme premyslet o tom, ze bychom ti to 'zadarmo' vymenili."

Jinymi slovy, prvni dva roky podminky diktuje stat, dalsi dva roky diktuje podminky Skoda Auto, a kdyz neco neuzna, tezko se pak clovek muze nejak branit.

Na druhou stranu, porad je asi lepsi nadeje, nez vubec nic, obzvlast asi u 2.0 TDI, jak to tady tak vidim... :help:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...