Přejít na obsah

Superb II


Host V/// RS

Doporučené příspěvky

je to nějakej audinář.....

SPZ vozidla Druh vozidla Tovární značka Pojistitel Pojištění od – do

7S25292 OSOBNÍ AUTOMOBILY AUDI

DIRECT POJIŠŤOVNA, A.S.

tel.: +420 221 221 221

fax: +420 225 290 411

12.11.2007 - 31.10.200

lol lol lol

Co jsem během let tak občas juknul v práci, tak ani jedna ze značek, co škoda používá na prezentace jednotlivých novinek, neodpovídá..a že už jsem jich pár "kontroloval" ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no je to informativní.... ale sedí to docela dost. vem si pár RZtek tady z fóra a dosaď. nebo nejlépe nějaké foto z parkoviště,kde je pár rozdílných značek a uvidíš,možná budeš překvapen. z 10 pokusů jich 10 sedělo ;)

u prezentace škodovka používá neexistující RZtky.jen tady u toho případu se sekla a dala tam již existující.vždycky používá středočeský kraj a je s číslama dostatečně dopředu,než jaká jsou vydaná.holt tady nestihla... :feve:

Editováno: , autor: black007
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no je to informativní.... ale sedí to docela dost. vem si pár RZtek tady z fóra a dosaď. nebo nejlépe nějaké foto z parkoviště,kde je pár rozdílných značek a uvidíš,možná budeš překvapen. z 10 pokusů jich 10 sedělo ;)

To jsme si teď podle mně moc nerozuměli..já nehodnotím stránky CKP..tam, pokud je vozidlo pojištěné, tak je tam se 100% přesností. Psal jsem o značkách, které konkrétně škodovka používá pří (převážně) prvních oficiálních prezentacích svých nových modelů.

viz o SII 7S2 5292.. AUDI ;) je zajímavé, že zákon výslovně zakazuje používání RZ na jiném vozidle, než na jaké byla přidělena..pokud samozřejmě nejde o její dokreslení kdesi ve Photoshopu před prezentací fotky :)

Právě že používá existující RZ velice často..jde jen o to, že jestli na ně koukáš právě přes CKP, tak pokud není to vozidlo pojištěné, popř. pokud ještě nemá ČKP od příslušné pojišťovny data k dispozici, nenajdeš ho tam..já v práci ale ano ;) Někdy to trvá i několik měsíců, než se data na ckp aktualizují

Editováno: , autor: Jirik.DC
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono mně přijde, že to C bude svítit i tak..mně se to líbí, celkově to vypadá na povedený kousek..přece jen ale rozhodující je seznámení se naživo, fotka,ať je sebelepší, je prostě jen fotka, která nic neřekne o skutečné vyváženosti jednotlivých proporcí, o křívkách..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak me se novy Superb libi moc.

Ten predek je naprosto perfektni. Nejdriv jsem se bal, ze to bude podobne zpracovani masky jako roomster/fabia2, ale tohle me dostalo. Podobnej styl, ale zpracovanim uplne nekde jinde, ty linie jsou maximální... :palec2:

Zezadu je mozna viko kufru az moc vysoke, nicmeně tomu může nahrávat fakt, že ta fotka je focena ze zhora, takze se to nedá moc odhadnout. Jak to vypada tak vzadu bude mista habadej. Takze tak jak to ma byt...

SuperbI se moc neprosadil, ale timhle si VW na sebe upletl bic lol

Jinak s tou zadí, zkusil jsem udelat VT, stylem Mercedesu CLS http://forum.skodahome.cz/index.php?showto...mp;#entry644981

a ty svetla bych nemenil...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no je to tu ale diskuze o Superbu. pěkně mu zku.... ty zadní lampy, měli se držet spíš klasiky podobné O II, kde to svítící velké C vypadá naprosto bezvadně. třeba to mohli udělat takto.

To je ale dost strasny :) Dobry na korejsky auto do 300t. ceny, ale ne na limuzinu, sry ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...