Přejít na obsah

Problém s mikrospínači


Konny

Doporučené příspěvky

Čaute poprosil by som vás o radu mám problém s dvomi dverami a to:

1. Zadné dvere za vodičom:

Keď otvorim auto otvori mi všetky dvere, otvorim tieto zadné dvere a po chvílke mi auto zatvori čiže akoby som neotvoril dvere tak isto to ani nehlási v prístrojoch,že otvorené dvere.Čiže nemám s nimi taký problém ako v inej téme že auto sa svojvolne zamykalo odomykalo a pod.

2. Spolujazdcove dvere(predné):

Keď sú dvere zatvorené a otvorim ich tak na cca pol sekundu zablikne signalizácia otvorených dverí (takže auto už vie že dvere boli otvorené a neuzamkne auto) ale už ďalej je signalizácia zhasnutá.Tak isto iný problém s tým nie je že by to odomykalo same atd. Ale samozrejme nerozsvieti sa vnutorne svetlo,svetlo vo dverach tak isto aj na tych zadnych čo popisujem vyššie .

Poraďte mi prosím v čom je problém nerád by som kupoval niečo zbytočne alebo ešte lepšie keby sa našiel nejaký skúsený človek, ktorý by mi to aj opravil. (samozrejme zaplatím)

Mikrospínače teď v zimě začínají pěkně blbnout tento týden mi odešli dva: řidičové a za spolujezdcem ale neřeším to všechno je ztuhle a nechci nic polamat počkam až bude lepší počasí a pustím se do toho nechci udělat vice škody jak užitku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,

vidim, že s těma mikrospinačema jsou broblémy o kterých jsem neměl ani tušeni. Až jak začali mrazy,tak jsem si WD-čkem o víkendu nastříkal a namazal zámky a ráno jak jsem šel do auta, nastartoval a došlo mi že mi nezhaslo osvětlení interieru a svitil symbol otevřených dveří na palubce. Myslel jsem že je to tím mrazem. A v práci to zhasnulo. Teď mi to svítí pořat. Auto zamykám v pohodě, z venku jsem videl, že kontrolka svití a nechtěla zhasnout. Tak jsem zkusil otevřít a zavřít LZ dveře a auto znovu zamknul. Kontrolka po chvilce zhasnula. Při odemknuti auta a otevření dveří kontrolka nesvitila. Tak jsem zkusil dat světlo do polohy, kdy sviti při otevřených dveřích a dveře jsem měl zavřene a ani po dlouhé době to nezhaslo. Po vložení klíčku do zapalovaní se kontolka zase rožné a prí jízdě svití.

Prosím poradíte mi jestli to je tím mikrospínačem, nebo máte další tipy? Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A ten mikrospinač je jen ve dveřích u řidiče, nebo v každých dveřích? Včera jsem si raději objednal dva mikrospnače a myslim si že běhěm přištiho týdne by měli byt tady. Ale asi to necham až buda tepleji. Nevím totiž jak to rozdělám, ještě jsem to nedělal. a asi začnu u LZ dveřích, myslim si že to bude asi tam, když tam je taky ten mikrospínač.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,

vidim, že s těma mikrospinačema jsou broblémy o kterých jsem neměl ani tušeni. Až jak začali mrazy,tak jsem si WD-čkem o víkendu nastříkal a namazal zámky a ráno jak jsem šel do auta, nastartoval a došlo mi že mi nezhaslo osvětlení interieru a svitil symbol otevřených dveří na palubce. Myslel jsem že je to tím mrazem. A v práci to zhasnulo. Teď mi to svítí pořat. Auto zamykám v pohodě, z venku jsem videl, že kontrolka svití a nechtěla zhasnout. Tak jsem zkusil otevřít a zavřít LZ dveře a auto znovu zamknul. Kontrolka po chvilce zhasnula. Při odemknuti auta a otevření dveří kontrolka nesvitila. Tak jsem zkusil dat světlo do polohy, kdy sviti při otevřených dveřích a dveře jsem měl zavřene a ani po dlouhé době to nezhaslo. Po vložení klíčku do zapalovaní se kontolka zase rožné a prí jízdě svití.

Prosím poradíte mi jestli to je tím mikrospínačem, nebo máte další tipy? Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar, právě jsem dojel z vedlejší obce, byl jsem tam v malé dilně napojit auto na VAG. Myslel jsem že mi řeknou v kterých dveřích je ta chyba. Vyhodilo mu to chybu, že je špatně naprogramovaná řídící jednotka. Ale nikdy před tím to tam nebylo. Tak to smazal a zkoušel to znovo,ale furt dokola to psalo že řídící jednotka (nebo jen jednotka) se neozvala v požadovaném čase (nebo intervalu, nevím jak to přesně bylo psané). Tak že jsem nic nezjistil a jsem ještě víc zmatený než před tím. Co si myslite vy?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zddravím všechny,

mám také problém se zamykáním LZ dveří.Zamknou se až na podruhé nebo napotřetí co zamknu klíčem.Zkoušel jsem zjistit podle návodů tady na fóru,jestli je v těch LZ dveřích vadný mikrospínač a to tak,že jsem otvíral dveře a sledoval,jestli se rozsvítí středové světlo.A světlo se nerozsvítilo akorát,když jsem otevřel dveře od řidiče.Myslíte,že mám vadný mikrospínač ve dveřích u řidiče a ten způsobuje,že se nezavírají levé zadní dveře?A ještě jeden problém,asi před týdnem mi přestalo fungovat dálkové ovládání centrálu.Nevím,jestli zdechnul ovladač,protože při koupi auta jsem dostal jen jeden,ale když zapnu alarm klíčkem v motoru,tak auto normálně houká,když otevřu ručně dveře,ale dálkáč prostě nefunguje.Mohla by být zrada někde jinde?Asi to budu řešit nákupem nového dálk.ovládaní.Moooc děkuju za radu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,jak mi svítílo světlo, že mám otevřené dveře a nechtělo zhasnout, tak včera to přeslalo svítit :-) Tak, že osvětlení interieru můžu používat, před tím to nešlo. Jen když otevřu LZ dveře tak se nic nerosvítí, ani kontrolka na palubce. Tak jsem měl pravdu, že to jsou LZ, když to svítílo furt tak to nešlo poznat. Sice ty mikrospínače mám už doma, ale teď mě ta vyměna netlačí. Jen doufam že to zůstane zhasnuté.

Pro "mmm 256":

Tak, že to bude tím mikro spinačem jak jsi to už psal, ale asi budeš mít nečo s centralem. Mě to funguje( zamkne) normalně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Baterky v dálkáči mám v pořádku,takže asi opravdu odešel ovladač.No nic,asi koupím nové dálk.ovládání k centrálu.

A mikrospínač vyměním až se trochu oteplí.Akorát mi připadá divné,že je špatný mikrospínač ve dvěřích u řidiče a nezavírají se lz dveře.Podle toho co jsem zde četl,tak špatný mikrospínač byl vždy v těch dveřích,které se nezamykaly.Zatím děkuju za rady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tento problem jem mel pred dvema lety taky. Dalkou jsem odemkl cele auto a kdyz jsem si nastoupil, cele auto se mi zamklo. jelikoz je to nastaveno tak jako kdyz nepouzijete zadne z dveri do cca 1min. tak se opet auto uzamkne a to mi presne delalo. Docet jsem se nekde ze je vadnej mikrospinac a ze tohle je pricina.

Koupil jsem teda mikrospinace do vsech dveri s tim ze je povymenuji jak se otepli. Pote jsem zase nasel nejaky clanek, kde psal jeden majitel okty ze vzal olej ve spreji, WD40 a neustale tim zamkem hybal a prostrikaval ho az byl celi olej vyprazdneny, no a ze mu to zacalo jit. No tak jsem tento navod vyzkousel taky a me to zacalo fingovat uz po vysplichane pulce spreje. Teklo to uz odtokovima dirkama ze dveri , ale ucel to opravdu splnilo. :palec2: Ten zamek je totiz tak za ty roky provozu zaneseny humusem, ze to WD čko ho krasne proplachlo i s tim mikrospinacem . Uz je to prez dva roky a stale vse fungije jak ma. Tuto radu odzkousel taky kamos a ku podivu taky vse OK.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Baterky v dálkáči mám v pořádku,takže asi opravdu odešel ovladač.No nic,asi koupím nové dálk.ovládání k centrálu.

A mikrospínač vyměním až se trochu oteplí.Akorát mi připadá divné,že je špatný mikrospínač ve dvěřích u řidiče a nezavírají se lz dveře.Podle toho co jsem zde četl,tak špatný mikrospínač byl vždy v těch dveřích,které se nezamykaly.Zatím děkuju za rady.

v prednich zamcich je asi 5 mikrospinacu, v zadnich bude o dva min, jelikoz na nich neni odemykani/zamykani klicem, muze to byt klidne i jenom studenak na tistaku v zamku a nebo i ty zlomeny/uhnily draty v pruchodce dveri treba, je to hold nemoc tehlech vozu, ale spatnej mikrospinac v jednech dverich ti neovlivni nezamykani apod. jinych dveri ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak jsem psal, nemel jsem ho zrejme poskozeny ale byl nabalenej tou starou spinou a tim padem se tvaril jako zatlaceny. to WD cko ho jen povrchove proplaclo a uvolnil se starej nanos spiny a proto to zacalo chodit. No a na to ze uz to mam dva roky OK , si myslim ze to neni spatny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prosím vás poraďte mi někdo,už jsem s toho zoufalej.Pravděpodobně mám vadný spínače otevřených dveří u spolujezdce a za řidičem (nereagují na světlo v kabině ani na alarm).Ale strašně mi blbne centrál.Samy od sebe se mi zamykají a odemykají dveře.Když otevřu dveře řidiče okamžitě se mi zamknou všechny ostatní dveře nebo jen pravá strana včetně kufru.Když zase dveře zavřu,tak se odemknou.Někdy z ničeho nic za jízdy se zamknou.Někdy když tahám za vnitřní kliku u řidiče,tak zatahnu a zamknou se,zatáhnu a odemknou se.Je to fakt hrozný,nevim už co s tím.Může to souviset s těma vadnýma spínačema?Zkoušel jsem se přez VagCom spojit s jednotkou centrálu,ale hlásí to chybu ve spojení,i když komunikace se vším ostatním je v pořádku.To je divný.Dokáže mi někdo poradit?Díky všem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...