Přejít na obsah

Tritlacitkovy vystrelovak a octavia 99 rok


JohnyS

Doporučené příspěvky

Ahoj, kluci... znamemu jsem objedna tritlacitkovy klice na octu, vypadaji shodne jak na F. k tomu jsem sehnal jednotku 799B.

Zacal jsem to prehazovat a prepojovat...

Starou komfortku tam mel 799QH s jednim vstupem, kdyz jsem chtel pripojit novou tak ten konekturek poctove na piny jde, ale jedna zarazka zavazela, tak jsem ji odriznul...

vsechny veci jsem prehazel a zacli problemy....

Nejde auto nakodovat...., nedostanu se do Komfortky.. nacte ji to castecne, ale dal se do niceho nedostanu...

Takze to asi bude chtit prehazet imobilizer ze starych do novych klicku? Ale nevim jak se dostat do vystrelovaku... nebo co mam udelat prvne

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, kluci... znamemu jsem objedna tritlacitkovy klice na octu, vypadaji shodne jak na F. k tomu jsem sehnal jednotku 799B.

Zacal jsem to prehazovat a prepojovat...

Starou komfortku tam mel 799QH s jednim vstupem, kdyz jsem chtel pripojit novou tak ten konekturek poctove na piny jde, ale jedna zarazka zavazela, tak jsem ji odriznul...

vsechny veci jsem prehazel a zacli problemy....

Nejde auto nakodovat...., nedostanu se do Komfortky.. nacte ji to castecne, ale dal se do niceho nedostanu...

Takze to asi bude chtit prehazet imobilizer ze starych do novych klicku? Ale nevim jak se dostat do vystrelovaku... nebo co mam udelat prvne

a pžepinoval jsi konektor komfortky ?

dvežní jednotky jsi vyměnil ?

máš komfortku z octavie, g IV ?

immo nemá s komfortem nic společnýho

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kazdopadne nemuzes takhle upravovat konektor. Oba jsou jinak zapojene a ta "zarazka" tam ma duvod, jen tak ji tam nedavaj. Musis bud komplet prekopat na 3.g - t.j. vymena vsech dvernich jednotek, mozna i nejaka ta kabelaz. Pak uprava immo - na 3. generaci immo neprizpusobis starsi immo v klici... Takze prace je to docela dost. A na foru je o tom taky psano viz Prestavba na 3.generaci. A nebo pouzit ovladani od Rakso kde je dodavana cinska kopie originalniho vystrelovaku, ktera vypada celkem slusne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, kluci... znamemu jsem objedna tritlacitkovy klice na octu, vypadaji shodne jak na F. k tomu jsem sehnal jednotku 799B.

Zacal jsem to prehazovat a prepojovat...

Starou komfortku tam mel 799QH s jednim vstupem, kdyz jsem chtel pripojit novou tak ten konekturek poctove na piny jde, ale jedna zarazka zavazela, tak jsem ji odriznul...

vsechny veci jsem prehazel a zacli problemy....

Nejde auto nakodovat...., nedostanu se do Komfortky.. nacte ji to castecne, ale dal se do niceho nedostanu...

Takze to asi bude chtit prehazet imobilizer ze starych do novych klicku? Ale nevim jak se dostat do vystrelovaku... nebo co mam udelat prvne

No s tímto postupem si asi o něco koleduješ . Tady si to pěkně naštuduj.

http://forum.skodahome.cz/index.php?showto...p;hl=3.generace

pokud by ses rozhodl náhodou pro 2,5 generaci , tak mám vše potřebné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...