Přejít na obsah

NOVÝ SRAZ LETIŠTĚ MIMOŇ


Doli

Doporučené příspěvky

MB před chvilkou chumelenice a za 15 minut 3 cm sněhu :)

Nelenil jsem, skočil do auta a jel na parkoviště k hyperkrámu a vozkoušel krosení na letňákách - paráda :palec2:

No v sobotu nejedu. Beru si po půl roce dovču a už ve čtvrtek odpoledne jedu pápá a vrátím se až v pondělí v podvečer. Tak omluvte mou neúčast. :)

To sice jo, ale hned to taje a do soboty dost času.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Počasí má být nahovno. Aspoň podle předpovědí. Uvidíme, ale jestli bude pršet něbo chumelit, tak nedorazím. Nemá cenu někde zmoknout, mrznout a pak být nemocnej. Ale když bude hezky (ani nemusí svítit sluníčko, hlavně aby nepadal nějakej bordel) tak určitě dorazím.

Jsem z Turnova, kdo to má při cestě tak bychom se mohli domluvit. Cesta nejspíš přes M. Hradiště směr Mimoň, že?

Turnov se hlásí ;) Co máš za autí?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes Boleslav- Plazy od 15hod az do vecera obcase vychrice snehove snih ale roztaval... sem opravdu zvedavej jak to bude v sobotu...

Kazdopadne ma bej na konci tejde teplejc takze na snih neverim ale aby neprselo- sobota (22. 3. 2008)

polojasno/oblačno smíšené přeháňky 4/8 °C

Bolka 16hod:

post-1286-1205880994_thumb.jpg

Editováno: , autor: JasteR
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Turnov se hlásí ;) Co máš za autí?

Stříbrnou oktávku 2002. Je v bazaru, ale nevyšli mi jiný tak si ji zatím nechávám. Mohl bych přijet i otcovou O2, ale nebudu se chlubit cizím peřím :) Takže jedině svým, ale stejně budu hnusně tak to neřeším ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud bude pocasi a pojede se, mam na 90% prislibenou OI RS Sportmotor.. ;)
Pokud bude ta akce,tak dorazim opět,ale VW lol (ale rychlym)

Jinak by měl přijet na 90% kamarád s Leonem Cupra(283PS),Honda Civic Type-R EP3,poladěné Uno 1,3T a jedno žluté RSo z Plzně :palec2:

Takže to bude i boj značek kol5

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...