Přejít na obsah

hromadný chiptuning


Josef Novák

Doporučené příspěvky

Tak chlapi, přidal bych se k vám. Mám Fábii 1.2 HTP 47 KW r.v.2006 ( asi podzim ) . Cena musí být do těch 3 tis. Na 8 hod. zítra to ale asi nestíhám, mám dneska noční , ale tak v 8.30 bych tam byl. Taky doufám, že se to nějak moc neprotáhne, bo jdu v 18 hod. zase na noční a mám to domů 70 kiláků.

A mám sebou něco brát ? Ten plast s čísly co byl na origo klíčích, nebo něco jiného ?

Kamikadze

V Ostravě se nevyznám, tak kdybych bloudil, tak ti brnknu OK ? Přijedu od Hlučína. A doufám že přijede Mr. Cimbu a že to nebude tvůj brácha který chipuje taky auta , budu chtít vidět občanku :D .

Editováno: , autor: L@dis1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak chlapi budete se muset dohodnout na místě kdo spěchá a taky kdo dřív přijede ten dřív mele,teda jede. :) Doufám,že p.Janda dojede na čas a pofičí to.

L@dis1-klidně přijeď ,do 3000 to bude určitě pokud nás bude víc než deset a to by mělo.Bude tam ještě ten kolega u kterého se to bude čipovat a pokud dorazíš i ty, tak by nás mělo být 15.No brácha to není,škoda,protože to bych už měl načipováno dávno a zadara.Brát si sebou nemusíš nic,hlavně aby jsi nezapomněl doma auto. :doh Kdybys netrefil klidně zavolej.

Takže se ještě jednou vyspíme a je to tady. :rolleyes:

Editováno: , autor: KAMIKADZE
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové takže jestli má 1 auto za 30 minut tak je to na 7,5 hodiny..:(já zase musím být ve 14:30 na vsetíně v práci,asi pojedu ve 4 z domu ať sem tam první :smich: uvidíme jak se bude stíhat kdyžtak práce počká a nebo kdyžtak to pak oroštuju po rychlostce a po dálnici když to po chipu pojede jak vzteklé :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové takže jestli má 1 auto za 30 minut tak je to na 7,5 hodiny..:(já zase musím být ve 14:30 na vsetíně v práci,asi pojedu ve 4 z domu ať sem tam první :smich: uvidíme jak se bude stíhat kdyžtak práce počká a nebo kdyžtak to pak oroštuju po rychlostce a po dálnici když to po chipu pojede jak vzteklé :)

No tak já tam přijedu asi poslední, tak to můžu jet z práce domů chrápat a vyjet do OVY až tak po obědě ( jestli trvá 1 auto půl hoďky ) :blink:

Kamikadze

Já ti když tak ráno zavolám, kolik vás tam je a jak dlouho trvá 1 auto a podle toho bych pak vyjel. Kdybych tam měl čekat, tak tam zdechnu :kol-34:

Editováno: , autor: L@dis1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

L@dis1-.Brát si sebou nemusíš nic,hlavně aby jsi nezapomněl doma auto. :doh

O tom plastovém pásku ( s čísilky ) z klíčů, jsem to tu kdesi na fóru četl, že by bylo dobré ho mít sebou, kdyby se tam cosi šprajclo v imobilizéru nebo co ( už nevím přesně, já ho beru sebou ) ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Domluvit se každý na určitou hodinu je nereálné,buď tam nebude nikdo nebo se tam sjedou tři najednou,vždyť je problem se domluvit na určitý den.Určitě tam nebudou všichni najednou to ani náhodou,vždyť to všichni známe a tak si dáme kafe a chvilku počkáme ,ne.Určitě bude o čem pokecat. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vsak muze p. Janda cipovat ty auta co tam budou a pokracovat na tech co prijedou. Jinak jak mi janda psal tak jejich rekord na 1,4mpi je 36aut za den i z klapama a asi aj sanim takze si myslim ze do objeda jsme doma, mozna, to je jedno za ty prachy to cekani stoji ne? Aby jsi to na zpatecni ceste misto rostovani, nesrotoval

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale no tak chalani nehadejte se, na tohle jste meli myslet driv a kdyz se sejdeme v tech 8vsichni tak pak se aspon pozname, stejne vsichni neprijedou presne v 8hod. Ja treba vyrazim tak v 7hod z domu, stavim se jeste v havru a pak vyrazim za vami, nevim kde to je a moje navigacka neni 100% presna, neni aktualizovana, takze predpokladany prijezd je tak 8:30

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...