Přejít na obsah

dodělaní neorigo centrálu+DO Rakso


rakso.cz

Doporučené příspěvky

Koupil jsem si u raksa sadu vystřelováků s řídící jednotkou za 1300kč, imo 1ks za 430kč,vybroušení klíčů mě stálo 400kč/2ks, zjištění pinu 400kč,nakódování mě bude stát 200kč (ještě nakódováno nemám,řeším nějaký problém). To vše mě vyjde na 2330kč. Tak nyní nevím zda nebylo lepší přidat sice ještě asi 1500kč a měl bych originál škodovácké klíče a to 2ks vystřelovacích. :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koupil jsem si u raksa sadu vystřelováků s řídící jednotkou za 1300kč, imo 1ks za 430kč,vybroušení klíčů mě stálo 400kč/2ks, zjištění pinu 400kč,nakódování mě bude stát 200kč (ještě nakódováno nemám,řeším nějaký problém). To vše mě vyjde na 2330kč. Tak nyní nevím zda nebylo lepší přidat sice ještě asi 1500kč a měl bych originál škodovácké klíče a to 2ks vystřelovacích. :feve:

tak sis měl přehodit puvodní imo a měl si litr v kapse,nebo to tak nešlo,kdyžtak proč?jo a kdyz maš jedno imo tak kčemu sis brousil dva kliče za400 stačilo jeden ne?

Editováno: , autor: paul_tdi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak sis měl přehodit puvodní imo a měl si litr v kapse,nebo to tak nešlo,kdyžtak proč?jo a kdyz maš jedno imo tak kčemu sis brousil dva kliče za400 stačilo jeden ne?

měl jsem pouze jeden originál klíček s imo, druhý imo jsem si dokoupil abych měl dva. Rakso dodává 2 planžety tak jsem nechal vybrousit obě planžety. Oba imobilizéry jsem dal do vystřelováků.Takže nyní mám 2 klíče od raksa a 1 klíč originál bez imobilizéru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

to kjubas: možná je to i více metrů, já jsem to neměřil, ale já osobně si myslím, že to stačí, aspoň se snižuje riziko nechtěného odemčení.... ;)

PS: mám i vyzkoušené, že auto bylo v garáži a já na druhé straně domu (cca 10 m) a i přes několik zdí to fungovalo :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

očesal jsem to o planžetu a vnitřek (elektriku s baterkou) abych si nijak neohrozil bezpečnost auta.

takže jsem poslal vše co je černé a umělé :) zbytek sem si nechal doma

Kdyz sem tam totiz volal, bylo mi receno, ze musim poslat vse a nebo alespon tistak dalkace, coz se mi teda opravdu nechtelo. Kdyz to vyreklamoval tobe tak doufam ze mi to taky vezme i kdyz to vyndam.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...