Přejít na obsah

Servisní prohlídky


lišák

Doporučené příspěvky

Ahoj. Kolega byl před pár dny s 1.9 TDI po 30 000 km a stálo ho to 6200,-. Takže podobné. Mne to čeká za pár stovek km. Každopádně si dovezu olej a ušetřím cca 1100,- ;)

Já ušetřil dost na oleji a také an vzduchovém filtru - měl jsem prasklý kryt, tak mi ho ještě v záruce měnili, i s filtrem :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě 30.000km prohlídka u TDI77kw+kontrola a seřízení geometrie ( měl jsem vlast.olej a filtr ) u AutoJarov,Praha přišla na 1.690kč.

Ale ted naposledy mě tam po 11letech co tam jezdim pěkně doběhnuli,jel jsem tam na 60.000 prohlídku s druhou Octávii 2 co vlastnim,v přijmu nahlašuji p.technikovi že mám opět vlastní olej a filtry v kufru,v tom mě přerušil a řekl mi že toto už bohužel u aut v záruce není možné(ikdyž budu mít originál díly),je to prý zakázané z Ml.Boleslavi z důvodu zkvalitnění servisních prací a vyhnutí se komplikací při případných reklamacích..... nebo tak něco takovýho tam plácal.Tak když jsem se zvedl že odcházim tak za mnou ven vyběhl pan technik a řekl mi at se ještě vrátim že o tom promluví z vedoucim,za 10min.ke mně přišel ředitel servisu a řekl mi že mě teda vemou i s vlast.díly,ale že to je z důvodu že mám od nich již deváté nové auto a nespočet servis.prací tak za takovou to věrnost udělá ještě vyjímku,ale že příště už vlastní díly NENOSIT,prý už ted by mohl mít velký problém.

Týden na to jel do AutoJarov na servis.prohlíku můj bratr,taky z vlast.díly které už měl dlouho dopředu nakoupené že se to tam pokusí ukecat,ale už neuspěl,tak odjel,ale dopadl stejně i u PorscheProsek,nakonec ho vzali někde v Praze-Bohnicích i s vlast.díly,ale prý s plnou hubou keců.

Tak než někam pojedete tak si to ve vlast.servisech zjistěte at vás nevypečou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
Mě 30.000km prohlídka u TDI77kw+kontrola a seřízení geometrie ( měl jsem vlast.olej a filtr ) u AutoJarov,Praha přišla na 1.690kč.

Ale ted naposledy mě tam po 11letech co tam jezdim pěkně doběhnuli,jel jsem tam na 60.000 prohlídku s druhou Octávii 2 co vlastnim,v přijmu nahlašuji p.technikovi že mám opět vlastní olej a filtry v kufru,v tom mě přerušil a řekl mi že toto už bohužel u aut v záruce není možné(ikdyž budu mít originál díly),je to prý zakázané z Ml.Boleslavi z důvodu zkvalitnění servisních prací a vyhnutí se komplikací při případných reklamacích..... nebo tak něco takovýho tam plácal.Tak když jsem se zvedl že odcházim tak za mnou ven vyběhl pan technik a řekl mi at se ještě vrátim že o tom promluví z vedoucim,za 10min.ke mně přišel ředitel servisu a řekl mi že mě teda vemou i s vlast.díly,ale že to je z důvodu že mám od nich již deváté nové auto a nespočet servis.prací tak za takovou to věrnost udělá ještě vyjímku,ale že příště už vlastní díly NENOSIT,prý už ted by mohl mít velký problém.

Týden na to jel do AutoJarov na servis.prohlíku můj bratr,taky z vlast.díly které už měl dlouho dopředu nakoupené že se to tam pokusí ukecat,ale už neuspěl,tak odjel,ale dopadl stejně i u PorscheProsek,nakonec ho vzali někde v Praze-Bohnicích i s vlast.díly,ale prý s plnou hubou keců.

Tak než někam pojedete tak si to ve vlast.servisech zjistěte at vás nevypečou.

Tak dnes jsem byl a stálo mě to 2 343,- olej jsem měl vlastní, takže pohoda:)). Naštěstí s vlastním olejem probém nebyl ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to máte těžký s těma vlastníma věcma. Ono je to jako nosit si do hospody vlastní pití. Každej obchodník musí z něčho žít. A jestli jste zaregistrovali v TV informaci, že pneuservisy odmítají přezouvat gumy koupený na internetu, tak to je podobný. A přitom to není protiprávní jednání. A kdo provozuje sám nějakou obchodní činnost, nejspíš tohle dokáže pochopit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mas pravdu, Do hospody piti...

Tu reportaz jsem nevidel. Ale muj nazor je ten, ze najednou nestihali, tak chteli eliminovat to, na cem maji mensi zisk. Vidim to tady kousek. Kdyz by jsi tam prijel a oni pul dne nemeli do ceho pichnou, tak Te normalne prezuji a nevadi jim, odkud mas pneu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Tak takový problém jsem v pneuservisu nikdy neměl, že by jim vadilo že jsem si donesl vlastní gumy, i tak mají 4gumy přezuté (myslím z disků) a vyvážené do 20min a stojí mě to i s naplněným plynem 560kč, což je myslím dost slušná hodinová mzda s 40min přestávkou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak takový problém jsem v pneuservisu nikdy neměl, že by jim vadilo že jsem si donesl vlastní gumy, i tak mají 4gumy přezuté (myslím z disků) a vyvážené do 20min a stojí mě to i s naplněným plynem 560kč, což je myslím dost slušná hodinová mzda s 40min přestávkou.

slušná hodinovka by to nepochybně byla, kdybys takovou službu nabízel někde na chodníku se šroubovákem v ruce. Nějak si pozapomněl, že ty mašinky něco stály (a ne málo), že tam někdo dělá za mzdu, svítí se, topí a nejspíš platí nájem. Jooo ty podnikatelé se maj !!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Destičky? to si zas pan mechanik udělal obměnu a timto způsobem si denně vyšetří pár párů destiček...protože to je nesmysl měnit destičky v 60.000km a ještě k tomu zadní.

U mojich všech Oct.II jsem přední měnil vždy nad 100.000km a zadní mám třeba ještě původní na Oct.II co má 137.000km.....takže nesmysl.

Známej jezdí ze Superbem jak prase po Praze a dělá je po 100.000km.

Ach jo..ty servisy!!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Destičky? to si zas pan mechanik udělal obměnu a timto způsobem si denně vyšetří pár párů destiček...protože to je nesmysl měnit destičky v 60.000km a ještě k tomu zadní.

U mojich všech Oct.II jsem přední měnil vždy nad 100.000km a zadní mám třeba ještě původní na Oct.II co má 137.000km.....takže nesmysl.

Známej jezdí ze Superbem jak prase po Praze a dělá je po 100.000km.

Ach jo..ty servisy!!!!

To že by si mechanik našetřil destičky pro sebe je možný, ale já mám taky víc ojete zadní než přední a nejsem si jistý, jestli při 60 tis. taky nepůjdou ven - mám ještě 10 tis. do prohlídky, což je do další 40 a to nevydrží...jedině to hlídat a udělat mimo prohlídku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak to mas fajn,olej byl nejvetsi polozka......

Ten olej to je klasika, pomalu za obyč M6AD Ti naúčtujou 1000 Kč za litr. Už při první prohlídce na Okinš jsem jel pro olej do Turnova do velkoobchodu, ušetřil přes 2,5 tisíce a teď co si ho nechávám posílat přes net je to ještě výraznější...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Destičky? to si zas pan mechanik udělal obměnu a timto způsobem si denně vyšetří pár párů destiček...protože to je nesmysl měnit destičky v 60.000km a ještě k tomu zadní.

U mojich všech Oct.II jsem přední měnil vždy nad 100.000km a zadní mám třeba ještě původní na Oct.II co má 137.000km.....takže nesmysl.

Známej jezdí ze Superbem jak prase po Praze a dělá je po 100.000km.

Ach jo..ty servisy!!!!

Tak tomu nerozumim ze ti desticky vydrzi tak dlouhom to snad neni ani mozny....co si tak pamatuju tak desticky sme vzdycky menily predni po tak cca 50000...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...