Přejít na obsah

1.4 TSI (90 kW)


Marios

Doporučené příspěvky

akorát mi pan redaktor pěkně "popľul" motor z eresy :-) Prej má základ v tisíc let starém VW :-) Tak jsem se v letadle vytočil, že jsem mu poslal mail, což jsem nikdy předtím neudělal :-) a 1,4 z toho taky nevyšla nic moc. Hold, není nad SM, já to říkám furt....ale nic ve zlém:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo fyzika je svině, ale je zvláštní co dokáže ten autobulvár napsat. A proč nejeli třeba 200 km po okreskách nebo neotočili Pha- ČB a zpět a k tomu nevzali steně výkonné atmosféry. To by bylo počteníčko. Atmosféra 2,0 bude mít samozřejmě menší rozptyl ve spotřebě,ale o průměru spotřeby ve většině jízdních režimů a komfortu jízdy si může nechat zdát v porovnání se stejně výkonnou 1,4TSI.Pochybuju že někdo s dvoulitrem pojede za 6,2 v průměru....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych věděl, tam to nejsou ...oviny,ale vyfocené reálie. Neřeš to, řeš vlastní, sic i taky poněkud peprné zážitky se služebákem. Jen mám dotaz ke spotřebě služebáku. Jak to jezdí, třeba po okreskách, na dálnici, město. Já jsem s tou bedýnkou na kolečkách na průměrné 6,5. Provozem víc město a dálniční přesuny kazící průměr.A jak pokračuje provoz?

Já včera našel mastné flíčky na víku kufru,ale úbytek oleje na rysce není nebo průsaky převodovkou ani motorem nevidím. Třeba jsem nabral olej jinde....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj, hoši, to jsou SAZE. :p A proto přímovstřiky s emisní normou Euro 6 dostanou filtr pevných částic. :disgust:


Já bych věděl, tam to nejsou ...oviny,ale vyfocené reálie. Neřeš to, řeš vlastní, sic i taky poněkud peprné zážitky se služebákem. Jen mám dotaz ke spotřebě služebáku. Jak to jezdí, třeba po okreskách, na dálnici, město. Já jsem s tou bedýnkou na kolečkách na průměrné 6,5. Provozem víc město a dálniční přesuny kazící průměr.A jak pokračuje provoz?
Já včera našel mastné flíčky na víku kufru,ale úbytek oleje na rysce není nebo průsaky převodovkou ani motorem nevidím. Třeba jsem nabral olej jinde....


Spotřebu ti můžu říct jen za město,protože jinde s tím nejezdím. Takže v létě v měsíčním průměru něco těsně přes 7l a v zimě přes 8l. Dnes ráno se na dlažbě opět objevil olej,sice menší loužička,než v předchozích případech,ale už mě to nebaví se tím zabývat. :ble Za 3000 km to půjde na výměnu oleje,tak se to asi spláchne všechno najednou. Jedině snad,že by se to nějak rozjelo ve velkém,tak bych musel konat dřív.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já SM čtu akorát v letadle:-). Nic hrozného to není, jen mě naštvala ta reakce na eresový motor, kdy pan redaktor má zcela zjevně na mysli BWA motor, přičemž už myslím od 2009 se dává ten "audiácký" (CCZ?) docela moderní koncepce. Takže to by si mohl pan redaktor uvědomit. V tom smyslu jsem mu i napsal. Jinak nevím, já jezdil celý život jen se škodovkami (akorát 2x jsem měl služebního pažouta) ale nejsem zas takový patriot, abych tvrdil, že vše, co vyjede z Boleslavi má místo hagusů svatozář....to vydavatelství vydává ještě Vlastu, Zahrádkář , Myslivost a Chvilku pro Tebe....tak se třeba střídají páni redaktoři...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...