Přejít na obsah

Vrchní kryt motoru


vit brazda

Doporučené příspěvky

Když jsem si sjel poprvé s motorem 1,2 HTP 51kW první co jsem udělal bylo objednat ten odhlučňovací kryt na spodní straně kapoty co mají origo jen nafťáky. Můj subjektivní pocit po namontování je, že je to o trochu méně slyšet do kabiny. Nakonec i ta kapota vypadá po otevření lépe s černým deklem než bez a třeba to i drží o trochu déle teplý motor, ale to už asi básním.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
Hoši, když jste narazili na ty svíčky...Jak se k nim na 1,2 HTP (51kW) dostanu? Mohl by mi někdo napsat miniaturní postup? Já bych nerad něco hned z**rvil :)) Děkuju P.

mnoo kesvickam se dostanes docela slozito. (resp. vzhledem starsim autum) sundas kryt, pokud mas velkoplosnej - ten se jen "utrhne". Pozor na hadicku oddychu z motoru. Pokud uz mas ten malej, tak tam jsou myslim dva srouby. Pak uvidis 3, nebo 4 ( podle motoru) zapalovaci civky (jsou to takovy trojuhelnicky a vedou knim draty). Na krajich jsou 1+1 torx, kterej se musi vyndat. Pak se za to skubne. Ve servise maj myalim, takovej vytahovak. Asi je lepsi vyndat je pojednom. no a pak uz ses na svickach. :palec2:

BTW: na fotce prikladam fotku, kde je videt ten velkej vrchni kryt a vyndanej plast sani, kterej u HTP neni potreba. Pokud ho nekdo chcete, tak na nejakym srazu Vam ho dam. post-5601-1238943385_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...

Nezkoušel někdo dát ten velkej plastovej kryt motoru z FI na FII, myslím tím motor 1.2Htp 51Kw. Uvažuji o něm, ale nechci to kupovat bez toho, že nebudu vědět jestli se to tam vůbec vejde a bude se to tam dát nějak uchytit. Menším zásahům na tom se nebráním, jen abych nemusel ten kryt rozkuchat na půlku a pak zas dávat dohromady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Taky si myslim! a co tam narvat ten velkej kryt a nechat starý sání? ten velkej kryt má prej sání nebo filtr, teď nevim, úplně jinak. a když to tam dávaly to těch romíků, tak to pude i fabky. asi si ho seženu a zkusim to tam nějak narvat.

Editováno: , autor: Blacky
pravidla rikaji - necituj posledni prispevek!
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Igor dakujeeeem velmi pekne :worthy

mne tam chybaju tie plastove "ocka" do ktorych sa ten vrchny kryt zacvakava, tak ako je na tomto obrazku (foto je od lospablosa)

http://forum.skodahome.cz/index.php?act=at...t&id=159880

myslis ze by to mohol byt tento diel 03E 971 047 ? v etke vsak nie su tie uchyty na obr, tak neviem ci bola zmena od urciteho roku alebo to ma ine cislo

EDIT: zahada je vyriesena : zavisi to od MR. pozeral som sa na tatkovu fabku, on ma 2008 a uz tam tie uchyty na kryt ma. takze to asi len prehodim ;)

Editováno: , autor: domino666
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...